webLoaded = "false" Loadclientside=No

Farklı Malzemeler Nasıl Yapıştırılır

Farklı Malzemeleri Yapıştırma
Çok-Malzemeli Yapıştırma

3M bantları ve yapıştırıcıları, farklı malzemeleri ve yapışması güç alt katmanları birleştirmenin en kolay yollarını sunarlar

3M UZMANINA SORUN

  • Çok-malzemeli yapıştırma, tasarım ve mühendislik çalışanları için ciddi bir engel teşkil edebilmektedir. 3M'in uzman işi yapıştırıcı ve bantları, benzemez malzemelerin yapıştırılması ve yapıştırılması güç yüzeylere yapıştırma gibi geleneksel olarak engel teşkil eden problemleri basitleştirip, çözüme kavuşturabilmektedirler. Plastiklerden metallere ve kompozitten köpüğe... 3M, yapıştırıcı ve bantlarıyla mühendislerin yapıştırma güçlüklerini çözmeyi iyi bilir.


Düşük Yüzey Enerjisi

Düşük Yüzey Enerjili (LSE) alt katmanları yapıştırmak niçin güçtür?

3M’de mühendislerimiz, düşük yüzey enerjili alt katmanlara yapıştırmanın ardındaki bilimi kavramışlar ve elde etmiş oldukları bulguları bu bölümde paylaşmışlardır.

ÜCRETSİZ TANITICI BELGEYİ EDİNİN (PDF, İNGİLİZCE, 720.92 KB)

LSE Yapıştırma

LSE Yapıştırma: 3M Yapıştırıcılarının akarsu içerisinde nasıl da hızlı tutuş sağladıklarını görün

Bir polietilen kanodan bir kameraya alan açmak için küçük bir parça kesilmiştir. 3M Scotch-Weld™ Yapısal Plastik Yapıştırıcısı kullanılarak, kanoya şeffaf polikarbonat pencere yapıştırılmıştır. İçerisine yerleştirilen ve sızdırmazlık sağlanan kamerayla da sualtındaki hareketlilik filme alınmıştır.


Bizimle İrtibata Geçin

Bizler yardım için buradayız.

Projeniz için doğru ürünü bulmada yardıma mı ihtiyacınız var? Ürüne, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa, ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilir, ya da bize ilgili numaralardan ulaşabilirsiniz.


Bizi Takip Edin
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe