Dental
Daha uzun sağlıklı bir gülüş için GERÇEK nanoteknoloji

3M™ Filtek™ Ultimate Universal Restoratif anterior ve posterior restorasyonlar için yüksek kaliteli universal kompozittir

Bu universal restoratif materyal hastalarınıza daha güzel ve sağlıklı gülüşler verebilmenizi sağlayan gerçek nanoteknoloji özelliğine sahiptir. Uzun dönem dayanıklılık, sağlamlık ve mükemmel aşınma direnci 3M Filtek Ultimate Universal Restoratif.

Uzun süreli sağlıklı ve estetik gülüşler

Herkes sağlıklı ve güzel bir gülüşe sahip olmak ister. Günümüzde modern dental teknoloji dünyanın her yerinde hastalar için bunu mümkün kılıyor. Diş hekimliği kliniğinde yapılan günlük restoratif prosedürlerin %50'den fazlası direkt restorasyonlar. Bir direkt restorasyonun uzun süre dayanıklılığı malzeme kaynaklı birçok faktöre bağlıdır. Kullanılan universal kompozitin kalitesi uzun dönem klinik başarı ve estetik sonuçlar için çok önemlidir.

Mavi üçgen

3M Filtek Ultimate Universal Restoratif - size güvenen hastalarınız için güvenebileceğiniz çözüm

3M™ Filtek™ Ultimate Universal Restoratif çığır açan birçok özelliğe sahiptir. Materyal her restorasyonda benzersiz estetik, çarpıcı dayanıklılık ve ultra aşınma direnci ve cila retansiyonunu beraberinde getiren en gelişmiş gerçek nanoteknolojiyi kullanır. 3M™ Filtek™ Ultimate anterior, posterior, her sınıf restorasyonda kullanılabilir. 3M™ Filtek™ Ultimate'ın gelişmiş teknolojisi pazar uzmanlığı, klinik vakalar ve uzun araştırma-geliştirme süreçleri ile geliştirilmiştir.

3M™ Filtek™ Ultimate Universal Restoratif diş hekimlerinin hastalarına uzun süreli ağız sağlığı ve doğal görünüm sunmalarına yardımcı olur.

Daha fazlası için tıklayınız

  • Gerçek nanoteknoloji simgesi
  • Mükemmel aşınma direnci simgesi
  • Olağanüstü güç simgesi
  • Yüksek radyopaklık simgesi

Uzun süreli sağlıklı ve estetik gülüşler için 3M'in gerçek nanoteknolojisi

3M™ Filtek™ Ultimate Universal Restoratif'in doldurucuları özel gerçek nanoteknolojinin ürünüdür. 3M™ Filtek™ Ultimate Universal Restoratif'in mikrohibrit ve nanohibritlerden ayrıştığı en önemli nokta nano boyuttaki özel 3M nanopartiküllerinden oluşmasıdır, büyük boyuttaki parçaların öğütüldüğü süreçten geçmez. Nanopartikülleri birleştirilerek diş fırçalama sürtünmesiyle benzer kopmalar gösteren nano öbekleri oluşturur.

3M’in GERÇEK nanoteknolojisi sayesinde Filtek Ultimate ile yapılan restorasyonlar mükemmel aşınma direnci ve cila retansiyonuna sahip olur. Daha da fazlası, nanodoldurucu teknolojisi ultra mukavemet ve geniş opasite seçeneği sunar.

Sonuç Filtek™ Ultimate Universal Restoratif ile uzun süreli güzel ve doğal bir gülüş.

Uzun süren sağlıklı gülüşler için günlük bakım


Sof-Lex™ Diamond Cila Sistemi ve Single Bond Universal Adeziv ile restorasyonlarda estetik sonuçlar ve klinik başarı.


Klinik vakalar için tıklayınız