1. 3M İletişim

3M İletişim

webLoaded = "false"
 • 4 Haziran 2018'de, 3M Telekomünikasyon bölümünün Corning Incorporated'a satışını tamamlandığı açıklandı. Kablosuz koaksiyel hava koşullarına dayanıklı ürünler ve anten kamuflaj filmleri satışa dahil edilmemiş ve 3M’in Elektrik bölümüne geçmiştir. 3M, ilk geçiş dönemi için bu siteyi desteklemeye devam edecektir. Bu geçiş döneminden sonra, bir Corning sayfasına yönlendirileceksiniz.

Haberleşme Kulesi
Dünyayı daha küçük hale getirmenize yardımcı olmak için daha büyük adımlar atıyoruz.
İletişim Ürünlerini Görüntüle

İletişim Pazarları

Rekabet avantajımıza sahip olun.

Kablosuz çözümlerimiz ile, daha hızlı ve kolay kurulum sağlarken, işçilik, envanter, işletme ve bakım masraflarından tasarruf edebilir, daha düşük maliyet ile yatırımınızın geri dönüşünü daha hızlı sağlayabilirsiniz.


    • Dünyanın her yerinde ağları arttırma, bağlantıları iyileştirme.

     Dünyanın birbiriyle olan bağlantısı arttıkça, daha güvenilir, daha etkin ve daha küresel haberleşme çözümlerine ihtiyaç duyuyoruz. Geleceğin haberleşme sorunlarına bugünden cevap bulan çözümlere ihtiyaç duyuyoruz. 3M olarak işte bunu yapıyoruz. Fiber optik konnektörlerimiz ve mahfazalarımız daha hızlı ağ kurulumlarını mümkün kılar. En yeni teknoloji yapışkanlarımız mevcut binaların geniş bant internet hizmetlerini yükseltmeyi daha da kolaylaştırır. Kablosuz kuleleri her türlü hava şartlarında korumadan, susuz yangın söndürmeye, hayati öneme sahip veri merkezlerini korumaya kadar, teknolojilerimiz ağların tasarım, kurulum, koruma ve bakım şekillerini değiştiriyor. 3M bugünün yerel ve küresel haberleşme ağlarını yarın için geliştiriyor. Ağınız hangi yöne giderse gitsin, yardımcı olabiliriz.


    İnovasyon Hikayeleri

    • Mart 13, 2015

     Tek seferde kurulabilen yüksek hızlı ağlar.

     3M™ Tek Geçişli Fiber Yollar yüksek hızlı geniş bant internet kurulumlarının mevcut yapılara kurulumunu sağlayarak, emek yoğun çalışmanın verdiği rahatsızlıkları azaltır.

     Mart 13, 2015
    • Mart 13, 2015

     Günümüzün yoğun baz istasyonlarında, boyutun önemi vardır.

     3M, baz istasyonunuzun anten bağlantılarını hava şartlarına karşı koruyan, bağlantıyı kesmeden yeniden açılabilen ve sinyal kesintilerden ve ilave değiştirme maliyetlerinden kurtulmanıza yardımcı 3M™ İnce Kilitli Mahfaza ürün ailesini sunar.

     Mart 13, 2015
    • Mart 13, 2015

     En son teknoloji daha kolay olamazdı.

     3M'in fiber ayırma aracı basit, etkili bir kurulum çözümü olup, daha fazla haberleşme teknisyenine daha düşük maliyet ile daha hızlı iş yaptırabilmenizi sağlar.

     Mart 13, 2015
    • Mart 13, 2015

     Daha az malzemeyle daha fazla ağ performansı elde ettiğinizi hayal edin.

     3M™ Pasif Optik LAN Çözümleri, ağ kuran işletmelere ve bina sahiplerine kapital giderlerinden %70, işletme giderlerinden %80 ve alandan %90 oranlarında tasarruf etmelerine yardımcı olan fiberden-masaüstüne çözümleridir.

     Mart 13, 2015

    İnovasyon Hikayeleri


    3M'deki İletişim Pazarları Hakkında

     

    • 3M'deki uzmanlarımız, şirketinizin dünyayla olan bağlantısının devamlılığına yardımcı oluyor. Fiber optik kablolardan, bağlantı panolarına, FTTH çözümlerinden bağlantı kordonlarına kadar, insanları bir araya getiren sistemler inşa etmeniz yardımcı oluyoruz. Hızla değişen bu sektörde, videoların akışını daha hızlı gerçekleştirmek, kablosuz kuleleri daha güçlü ve iş yeri haberleşmelerini daha kolay hale getirmek için üretim, dağıtım ve teknolojik uzmanlıktan oluşan küresel bir ağ sunuyoruz.

    Bizi Takip Edin
    Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
    Lokasyonu Değiştir
    Türkiye - Türkçe