1. 3M Madencilik Petrol ve Gaz

3M Madencilik Petrol ve Gaz

İşinizin hep iyi gitmesini sağlayacak yeni yollar bulmak için derinlere iniyoruz.
Tüm Madencilik, Petrol ve Gaz Ürünlerini Görüntüle

Madencilik, Petrol ve Gaz Pazarları

Verimliliğinizi arttırıyoruz, işinizi koruyoruz - rakiplerinizin hep bir adım önünde olabilmeniz için.

Uzak ve dayanıklılık gerektiren coğrafyalarda, zor koşullarda çalışmanın ne demek olduğunu iyi biliyoruz. Mineral çıkartma işi bizim genlerimizde var. İşinizde ilerlemenizi hızlandırmak adına, tüm yenilikçi çözümlerimizde, derin endüstri bilgimizi ve tecrübemizi harmanlıyoruz.


Madencilik, Petrol ve Gaz Ürünleri

Tüm Madencilik, Petrol ve Gaz Ürünlerini Görüntüle
 • Verimliliği iyileştirir, işinizi korur; bu sayede rakiplerinizin önünde kalabilirsiniz.

  Engebeli ve uzak coğrafyalarda zorlu koşullarda çalışmanın zorluklarının farkındayız. Maden çıkarmak bizim DNA'mızda var. 3M'in "M"si madenciliğin M'sinden geliyor. Gelişiminizi hızlandırmanıza yardımcı olacak pek çok yenilikçi çözümden faydalanmak için derin sektör bilgimizi ve deneyimlerimizi kullanıyoruz.Madencilik, petrol ve gaz ile çalışmadaki zorluklarla ilgili doğrudan tecrübemiz varlıklarınızı, çalışanlarınızı, karınızı ve çevremizi uzun yıllar boyunca koruyacak ürün ve hizmetler geliştirmenize yardımcı olur. Mikroskobik cam kürecikler sayesinde, polimer köpüklerin çok daha güçlü olmasını sağlayarak derin okyanusta petrol kuyularındaki parçalayıcı basınca dayanmasını sağlıyoruz. Diğer taraftan, yüksek yansıtma özelliğine sahip malzemeler de ışık kaynağı ile aydınlatma yapıldğında loş ışıkta bile işçilerin görünmesini sağlar. Ve amin gazı tatlandırma sistemi için kullanılan filtrasyon sistemimiz, süreç ekipmanlarınızı korumanızı sağlayıp bakım maliyetlerini azaltırken, daha yüksek verimlilik elde etmenizi sağlar. Yeni nesil madencilik, petrol ve gaz sistemlerimiz sayesinde 3M'de son teknoloji ürünleri aldığınızdan emin olabilirsiniz.


 • < class="MMM--hdg MMM--hdg_4-rG-50 mix-MMM--hdg_spaced"> Serin ortam sağlayarak üstünlüğü korumak.
 • < class="MMM--hdg MMM--hdg_4-rG-50 mix-MMM--hdg_spaced"> Elektrik hatlarını sarmaktan boru hatlarını korumaya.
 • < class="MMM--hdg MMM--hdg_4-rG-50 mix-MMM--hdg_spaced"> Küçük teknolojiler zorlu koşulları kolaylaştırıyor.
 • < class="MMM--hdg MMM--hdg_4-rG-50 mix-MMM--hdg_spaced"> Temizleyici su demek yüksek kaliteli petrol demek.
 • İnovasyon Hikayeleri


  Uyarı

  Uyarı

  Sistem, gönderme yapılan içerik öğesini görüntüleyemiyor. "tr_TR/Group A/CORP_FUZEExp_MiningOilGas/HomePage_SiteArea/FUZE Components/3M rG-58-BrandLinks - Configuration" içerik öğesinin yazma şablonu "3M Design Patterns/FUZE 50Series-Configuration/General/3M rG-58-BrandLinks-Configuration-at" bir sunum şablonuyla eşlenmedi. Bu sorunu ön uç geliştiricisine ya da tasarımcısına bildirin.

   

  3M'deki Madencilik, Petrol ve Gaz Pazarları Hakkında

   

  • 3M olarak, işletmenizi ileriye taşıyacak uzmanlığa sahibiz. 100 yılı aşkın bir süre önce madencilik şirketi olarak başladık. Bugün ise, dünyanın farklı yerlerinde son teknoloji ürünü madencilik, petrol ve gaz uygulamaları için maden çıkarma, taşımacılık, üretim ve güvenlik teknolojilerindeki tecrübemizi müşterilerimizle paylaşıyoruz. İş yeri güvenlik çözümlerinden çalışanları hidrolik kırılmaya ve yönlü sondaja karşı güvende tutmaya ve varlık yatırımınızı maksimum düzeye çıkaran petro-kimyasal rafineri teknolojilerine kadar, madencilik, petrol ve gaz şirketlerinin kaynaklarını en iyi şekilde kullanmasına yardımcı oluyoruz.

  Bizi Takip Edin
  Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.