• share

  Otomotiv Endüstrisi için 3M webinar serimize katılın

  Eylül 13, 2021
  share

  • Otomotiv Endüstrisi için 3M webinar serimize katılın

   Otomotiv ekipmanları her zamankinden daha kompakt ve sofistike olduğundan dolayı, bileşenlerini çevresel kirleticilerden korumayı ve bunları yağlardan, greslerden düzgün şekilde temizlemeyi zorlaştırabilir.
   Bu zorlukların üstesinden nasıl gelineceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için 3M 2 tane webinar sunuyor:

   Otomotiv Endüstrisi için uygun maliyetli bir Temizleme Süreci, 21 Eylül 2021, 10.30 - 11.30 CET

   3M™ Novec™ Sıvıları, monte edilmiş PCB'lerde veya mekanik parçaların kör deliklerinde sıkışan partikülleri temizlerken zorlu temizlik gereksinimlerinden ödün vermeden, çevre kanunlarıca regüle edilen solventler için sürdürülebilir ve uygun maliyetli bir alternatif olarak geliştirilmiştir. 3M Novec sıvıları uygun ekipmanlarda kullanıldığında, temizleme döngü süreleri ile kurutma, alan ayak izi, solvent tüketimi ve emisyonlar önemli ölçüde optimize edilir. Bu, yıllık bazda ve temizlenecek parça başına toplam temizleme işlemi maliyetlerinin azalmasına yol açar.

   Hassas temizlik webinarımız için şimdi kaydolun

   Otomotiv Elektroniğinin korozyona karşı korunması, 7 Ekim 2021, 10.30 - 11.30 CET

   Otomotiv elektronik cihazları, her zamankinden daha kompakt ve karmaşıktır, bu da bileşenlerini çevresel kirleticilerden korumayı zorlaştırabilir. 3M™ Novec™ Elektronik Sınıfı Kaplamalar, yüksek hidrofobiklik ve oleofobiklik gösteren floropolimer kaplamalardır. Hassas elektronikleri nem, kükürt ve kirden korumak için tasarlanmış itici ultra ince hafif katmanlar oluştururlar.

   Son kürleme işlemine gerek kalmadan daldırma veya püskürtme yoluyla hızlı ve kolay uygulanırlar.

   Koruyucu kaplama webinarımız için şimdi kaydolun

   Bu ücretsiz, kapsamlı oturumlar için bize katılın. Web seminerleri İngilizce olarak gerçekleştirilecek ve sunumun ardından interaktif bir Soru-Cevap oturumu olacaktır.
   Yakında sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

   Hassas temizlik webinarımız için şimdi kaydolun
   Koruyucu kaplama webinarımız için şimdi kaydolun

3M Novec Gündemdeki Konulara abone olun

Yangın söndürme, solventli temizleme ve formülasyonların uzmanlarınca meslektaşları için kaleme alınmış görüşler posta kutunuza geliversin.