• share

  Konu: Müzelerin ve Kültürel Mirasların Yangından Korunması

  Kasım 14, 2021
  share

  • Müzelerin ve Kültürel Mirasların Yangından Korunması

   Müzeniz, arşiviniz veya kütüphaneniz için bir yangın söndürme sistemi seçmek, gelecek on yıllar boyunca bir seçim yapmak anlamına gelir. Sürdürülebilirlik, ziyaretçileri ve toplumu önemsemek ve eserleri koleksiyona yönelik bir dizi öngörülebilir riskten korumak açısından kuruluşun uzun vadeli misyonunu ifade etmek anlamına gelir. Koleksiyonunuzu koruyan ve misyonunuzu destekleyen modern bir çözümü nasıl seçeceğinizi tartışmak için 3M'in yangın söndürme uzmanlarına katılın.

   Bu web seminerinde, 3M™ Novec™ 1230 Yangından Korunma Sıvısı da dahil olmak üzere çözümleri ele alacağız ve yangınların sonuçlarını önlemek için dünya çapında yangınlarla karşılaşan ve modern yangından korunma sistemleri kullanan müzelerin deneyimlerini paylaşacağız.

   Webinar İngilizce olarak gerçekleştirilecek ve sunumun ardından interaktif bir Soru-Cevap oturumu olacaktır. Web seminerinden sonra bir katılım sertifikası elde edebilirsiniz.

   Sunucular:
   Alina Safonova doktoraya sahiptir ve 3M Novec 1230 sıvısı için İş Geliştirme Müdürüdür. Yangından korunma alanında 7 yıldan fazla deneyime sahiptir. Daha yakın yıllarda, Alina kültürel mirasların yangından korunması alanında uzmanlaştı ve yangından korunma teknolojileri konusundaki bilgisini daha da geliştirmek için ICOM ve müze alanındaki Rus önemli kanaat önderleriyle ilişkiler geliştirdi.
   Joachim Hellmann, 3M'de 3M™ Novec™ 1230 Yangından Korunma Sıvısı için 3M Merkezi Avrupa Bölgesi Müşteri Yöneticisidir. Kimya Mühendisliği mezunudur ve 3M'de 22 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
   Tarih: Salı, 30.11.2021 12.30-12.30 TSİ

   webinarımız için şimdi kaydolun

3M Novec Gündemdeki Konulara abone olun

Yangın söndürme, solventli temizleme ve formülasyonların uzmanlarınca meslektaşları için kaleme alınmış görüşler posta kutunuza geliversin.