3M™ PELTOR™ X3 Manşonlu Kulaklıklar

 • Mevcut seçenekler
 • | Kimlikler için ürün seçeneklerini belirleyin.

Gürültü seviyelerini 32-33 dB'den düşürme, modele bağlı, EN 352:2020'ye göre test edilmiştir

A bandı ve P5 barete takılabilir modellerde elektrik yalıtımlı ve dirençli veya "dielektrik" olarak sunulur

Renk kodlaması giyilen koruma seviyesini tanımlamayı kolaylaştırır

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Gürültü seviyelerini 32-33 dB'den düşürme, modele bağlı, EN 352:2020'ye göre test edilmiştir
 • A bandı ve P5 barete takılabilir modellerde elektrik yalıtımlı ve dirençli veya "dielektrik" olarak sunulur
 • Renk kodlaması giyilen koruma seviyesini tanımlamayı kolaylaştırır
 • Özel olarak tasarlanmış ara parçası, fazla ek hacim veya ağırlık getirmeden performansı artırır
 • Etkili bir akustik yalıtım ve güvenilir koruma için 3M'in geliştirdiği yeni kulak yastığı köpüğü teknolojisi
 • Çift kafa bandı tasarımı ısı dağılımı sağlar ve dahili paslanmaz çelik tasarım 8 saatlik bir süre boyunca sabit basınç ve rahat uyum sağlar
 • Mükemmel konfor için ağırlık dağılımını ve dengeyi optimize etmek üzere tasarlanmıştır
 • ABS plastikten üretilen kulaklık hazneleri sert, yüksek kuvvetli ve darbeye dayanımlı bileşenlerdir
 • Termoplastik poliüretandan (TPU) üretilen yumuşak dış hazne kaplaması aşınma ve darbelerden korur

3M™ PELTOR™ X3 Kulaklıklar, ağırlık veya hacim olmadan orta ila yüksek gürültü seviyelerine karşı koruma sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir ara parçası içerir. Kafa bantlı, baret bağlantılı ve ense bantlı modeller olarak sunulurlar. Kafa bantlı modelde başın üstünde ısı birikmesini azaltan, elektrik yalıtımlı, çift kafa bandı bulunur. Kullanıcı tercihine veya uygulama ihtiyacına bağlı olarak, barete takılabilir modeller dielektrik elektrik yalıtımlı ya da sağlam metal kollu olarak sunulur.

Orta ila yüksek gürültü seviyelerine karşı yüksek performanslı kulak tıkacı için 3M™ PELTOR™ X3 Manşonlu Kulaklıkları kullanın. X3 kulaklıklarımız kırmızı renk kodludur, bu da onları yüksek gürültülü ortamlara karşı tanımlamayı ve X serisi ürün yelpazesinden doğru koruma seviyesini seçmeyi kolaylaştırır. 3M'in efsanevi kulak tıkacı bilgisini ileri teknoloji ile birleştiren manşonlu kulaklıklarımız, fazla hacim ve ağırlık olmadan gürültü azaltmayı iyileştiren özel olarak tasarlanmış bir ara parçası içerir. Maksimum alana sahip hafif kulaklıklar, ısı ve nem oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Kafa bantlı modelde başın üstünde ısı birikmesini azaltmaya yardımcı olan elektrik yalıtımlı, çift kafa bandı tasarımı bulunur ve plastikle kaplanmış paslanmaz çelik tel, kafa bandını 3M'in sunduğu en sağlam ürün haline getirir. Düz geniş kafa bandı, başın üzerinde sabit basınç sağlayan yumuşak bir plastik kaplamaya sahip olduğundan, hem güçlü hem de rahattır. Açıkta metal olmaması, ürünün kıvılcım veya şarj riski olan uygulamalar için elektrik direnci sağlayan "dielektrik" özellikli olmasını sağlar. Dikkatle şekillendirilmiş kaydırıcılar, manşonlu kulaklıkların kafa üzerindeyken kolayca ayarlanabilmesini sağlar. Geniş, yumuşak köpüklü kulak yastıkları, çalışanların rahat kalmasına yardımcı olurken, ince manşonlar diğer güvenlik ekipmanlarıyla daha iyi uyumluluk sunar. Her kullanıcının işini veya tercihini karşılayacak bir ürün olan barete takılabilir model, kafa bantlı modelle aynı dielektrik performansına sahip P5 olarak sunulur. Alternatif olarak, uygulama elektrik yalıtımı gerektirmiyorsa barete takılabilir P3 modeli ve ense bandı sunulur. Hijyen kitleri olarak bulunabilen yastıklar ve köpük içlikler aşınmaları veya hasar görmeleri halinde kolayca değiştirilebilir. Bu da ürünün ömrünün uzamasına yardımcı olur.

Typical Properties

Kaynaklar

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.