1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Disk Zımparalar
 5. Elyaf Diskler
 6. Scotch-Brite™ GB-DH Hafif Taşlama ve Karıştırma Diski

Scotch-Brite™ GB-DH Hafif Taşlama ve Karıştırma Diski

 • Tek adımda taşlama ve karıştırma
 • 3M seramik alüminyum oksit aşındırıcılar, disk ömrü boyunca hızlı ve tutarlı bir kesim sunar
 • Kenar aşınmasına dayanıklıdır. Düz, düzensiz veya konturlu yüzeylerde etkili temizlik veya hazırlama için katlanarak kullanılabilir, sıkıştırılabilir ya da rulo haline getirilebilir
 • Beklemeden karıştırma: Scotch-Brite™ malzemesi sıcak kaynaklar ile erimez
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Sonuçları
Kapat
Özellikler
Alt Endüstriler
Metal Üretimi
Aşındırıcı Malzeme
Seramik Alüminyum Oksit
Ek Türü
Kanca ve İlmek
Endüstriler
Takviye ve Destekler, Genel Endüstriyel, Metal İşleme, MRO, Boya Hazırlığı, Taşımacılık ve Ağır Ekipman
Maks Hız
10000 rpm
Merkez Delik Çapı (Metrik)
22 mm
Sağlık ve Güvenlik
Göz Koruması, İşitme Koruması
Şekil Tipi
Sağ Açı
Sınıf
Kalın
Tam Çap (Metrik)
115 mm
Ürün Anahtarı
GB-DH
Ürün Formu
Disk
Ürün Özellikleri
 • Tek adımda taşlama ve karıştırma
 • 3M seramik alüminyum oksit aşındırıcılar, disk ömrü boyunca hızlı ve tutarlı bir kesim sunar
 • Kenar aşınmasına dayanıklıdır. Düz, düzensiz veya konturlu yüzeylerde etkili temizlik veya hazırlama için katlanarak kullanılabilir, sıkıştırılabilir ya da rulo haline getirilebilir
 • Beklemeden karıştırma: Scotch-Brite™ malzemesi sıcak kaynaklar ile erimez
 • Hızlı disk değişimi ve çok adımlı finisaj işlemleri için cırt bağlantı sistemi ile takma ve çıkarma

Alüminyum oksit aşındırıcılara kıyasla daha yüksek kesim hızı ve dayanıklılık için Scotch-Brite™ Hafif Taşlama ve Karıştırma Diskini kullanın. Ağır hizmet tipi stok alma, finisaj ve kaynak taşlama ile karıştırma için seramik aşındırıcı minerale yer verilen disklerimiz 36 kum veya daha ince çizikleri etkili bir şekilde karıştırıp düzeltir. Minimum 3 mil kalınlıkta boya uygulanacak işlemlerde tek başına yüzey hazırlığı için kullanıldığında nihai çift etkili zımparalama adımını olmadan da yeterlidir. 3M seramik alüminyum oksit aşındırıcı, kendi proseslerimizle tasarlanmıştır. Mineral, sürekli olarak keskin, yeni noktaları ortaya çıkarmak üzere sık sık kırılır. Seramik alüminyum oksit aşındırıcı, kesim hızı ve dayanıklılıkta alüminyum oksit aşındırıcılardan üstündür, yoğun ısı ve stres uygulamalarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Dokunmamış fiber ile aşındırıcının bir araya gelmesiyle oluşan yüzey hazırlamaya yönelik benzersiz Scotch-Brite aşındırıcı ürünleri, ürünün ömrü boyunca tutarlı sonuçlar sağlayan bir aşındırıcı sistemi sunar. Açık ağ malzeme ısınmadan çalışıp yüke direnç gösterir, fiberlerdeki tıkanmayı kısıtlayarak aşındırıcı minerallerin yüksek hızda kesim yapmaya devam etmesini sağlar. Yapıştırıcı mesnetli disklerin toz, kir veya uçan birikinti kaynaklı kontaminasyona meyilli olduğu iş alanlarında kullanım için cırtlı tipte eksiksiz bir 3M Hookit disk yelpazesi sunuyoruz.

Scotch-Brite™ Hafif Taşlama ve Karıştırma Diskinde, düşük karbonlu çelik uygulamalarında optimum kaynak taşlama ve karıştırma için yüksek kesim hızı sunan seramik aşındırıcı mineral karışımı kullanılmıştır. Disklerimiz, 36 kum veya daha ince çizikleri etkili bir şekilde karıştırır ve düzeltir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.