1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Disk Zımparalar
 5. Elyaf Diskler
 6. Scotch-Brite™ DP-UD Çapak Alma ve Finisaj PRO Birleştirilmiş Disk

Scotch-Brite™ DP-UD Çapak Alma ve Finisaj PRO Birleştirilmiş Disk

3M Stok Kodu 7100081369Global Ürün Kodu 00076308771225
 • Birleştirilmiş üretim aşındırıcı dayanıklılığını ve kuvveti arttırarak servis ömrünü uzatır
 • 3M hassas şekillendirilmiş mineral, hızlı ve keskin kesim yaparak çapak alma işlemini hızlandıracak şekilde tasarlanmıştır
 • Açık kaplamalı dizilim, tozun ve döküntülerin kaçmasına izin vererek yükü en aza indirir
 • Orta ila ağır stok alma için mükemmel
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Alt Endüstriler
Takviye ve Destekler, Otomotiv, Metal Üretimi, Petrol ve Gaz
Aşındırıcı Malzeme
Hassas Şekilli Seramik
Endüstriler
Takviye ve Destekler, Genel Endüstriyel, Metal İşleme, MRO, Taşımacılık ve Ağır Ekipman
Maks Hız
12100 rpm
Merkez Delik Çapı (Metrik)
22,225 mm
Sınıf
Medium+
Tam Çap (Metrik)
114,3 mm
Ürün Formu
Disk
Ürün Özellikleri
 • Birleştirilmiş üretim aşındırıcı dayanıklılığını ve kuvveti arttırarak servis ömrünü uzatır
 • 3M hassas şekillendirilmiş mineral, hızlı ve keskin kesim yaparak çapak alma işlemini hızlandıracak şekilde tasarlanmıştır
 • Açık kaplamalı dizilim, tozun ve döküntülerin kaçmasına izin vererek yükü en aza indirir
 • Orta ila ağır stok alma için mükemmel
 • Çok amaçlı disk; spira bantlara, flap disklere ve kaplamalı disklere ekonomik bir alternatif sunar

Birçok endüstri için uygundur Scotch-Brite™ Çapak alma ve Finisaj PRO Birleştirilmiş Disk; petrol ve gaz, havacılık, otomotiv ve metal üretimi de dahil olmak üzere birçok endüstriyi kapsamaktadır. Çok çeşitli iş parçaları üzerinde çapak alma, karıştırma ve finisaj işlemlerini gerçekleştirir: Dişli borular ve borulu ürünler Rotorlar, örtüler, türbin kovaları ve hava kanalı sistemleri Dişliler, sac ve motor bileşenleri İşlenmiş ve damgalı parçalar 3M™ Seramik Hassas Şekillendirilmiş Mineral ve Scotch-Brite'ın™ Faydaları Scotch-Brite™ Çapak Alma ve Finisaj PRO Birleştirilmiş Disk, yük direnci ve elastik açık ağ dahil, operatörlerin Scotch-Brite™ aşındırıcılardan bekledikleri tüm faydalara sahiptir. Bu diski diğer Scotch Brite™ aşındırıcılarından ayıran özelliği, 3M seramik hassas şekillendirilmiş mineral olmasıdır. Aşındırıcı boyunca dokunmuş olan – tescilli mineral, sertlik ve kuvvet için tasarlanmıştır. Kendiliğinden keskinleşerek daha tutarlı sonuçlar sağlar. Keskin kesme mineralleri, yüzey düzensizliklerine ve konturlarına yanıt veren yumuşak, yüzer naylon fiberler ile dengelenir. Fiberler arasındaki boşluklar döküntülerin kaçmasına izin verir ve yükü en aza indirir. Ağ ve mineral birleşerek öngörülebilir sonuçlardan ödün vermeden yüzeyi agresif bir şekilde yakalar. Fabrikadan Sahaya Çok Yönlü Performans Unitised diskler, katmanlı bir yapıya sahip oldukları için kıvrımlı disklerden farklıdır: Açık ağ, daha fazla kuvvet ve dayanıklılık sağlayacak şekilde kürlenmiş ve sıkıştırılmıştır. Eşsiz üretim yöntemi, birleştirilmiş diskleri kenarlar ve konturlar için uygun hale getirir. Ayrıca, diskler saat yönünde veya saat yönünün tersine çalıştırılabilir. Bu diski Scotch-Brite™ Taşlayıcı T27 (ayrıca satılır) ile kullanmanızı öneririz. Scotch-Brite™ Çapak Alma ve Finisaj PRO Birleştirilmiş Diskleri bakım işlemleri için idealdir. Sıkı çalışıp yüksek performans sergileyen bu ürünler yükleme yapmadan toz, pas ve diğer kirletici maddeleri keserek içinden geçer, işinizi daha hızlı bitirmenize yardımcı olurken parçanın geometrik yapısında değişikliğe yol açmaz.

Scotch-Brite™ Çapak Alma ve Finisaj PRO Birleştirilmiş Diskimiz, farklı metal işleme uygulamalarını endüstri çalışanları için daha kolay ve verimli hale getirmek amacıyla tasarlanmış yeni bir disktir. Genellikle, aşındırıcılar bir alanda mükemmeldir: çapak alma, finisaj veya karıştırma. Bu çok amaçlı disk benzersizdir, çünkü üçünü de yapmak üzere tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.