3M™ Silikonsuz Lastik Temizleyici

Parça Numarası 383273M Stok Kodu 7100006247Global Ürün Kodu 00051131383272
 • Lastik parlatıcısı koyu siyah rengi ve parlaklığı geri kazandırır
 • Silikonsuz formül boyahanede güvenle kullanılabilir
 • Uygulaması kolay formül çok az zaman ve çaba gerektirir
 • Araçların estetik cazibesini artırmaya yardımcı olur
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri
 • Lastik parlatıcısı koyu siyah rengi ve parlaklığı geri kazandırır
 • Silikonsuz formül boyahanede güvenle kullanılabilir
 • Uygulaması kolay formül çok az zaman ve çaba gerektirir
 • Araçların estetik cazibesini artırmaya yardımcı olur

3M™ Silikonsuz Lastik Temizleyici, dış kauçuk ve plastik yüzeylerde derin ve yüksek bir parlaklık sağlar. Yüksek performanslı lastik parlatıcımız, bir otomobilin genel görünümünü iyileştiren "sıfır" görünümünü geri kazandırmaya yardımcı olur. Bu ürün bir aplikatör pedi veya sprey şişesi ile kolayca uygulanır ve silikon içermez.

Lastiklerin Yeniden Yeni Görünmesini Sağlar 3M™ Silikonsuz Lastik Temizleyici, bir aracın yakışıklı görünmesini sağlayan koyu siyah rengi ve parlak görünümü geri kazandırarak lastiklerin görünümünü gençleştirir. Ürünümüz kolay uygulamalar için formüle edilmiştir. Bir püskürtücü veya aplikatör pedi kullanarak temiz, kuru bir lastiğe ince, homojen bir kat uygulayın. Parlaklık seviyesini, parlatıcının kalınlığını kontrol ederek belirleyebilirsiniz. Lastiklerin yanı sıra, bu ürün diğer dış kauçuk ve vinil otomotiv yüzeylerine de uygulanabilir. Ancak motosikletlerin, bisikletlerin veya diğer iki tekerlekli araçların lastiklerinde veya koltuklarında kullanmayın. Ayrıca fren kaliperlerine, fren kampanalarına veya fren pedallarına püskürtmekten kaçının. Bu yüzeylere yapılacak uygulamalar kayganlaşmalarına neden olabilir. Boyahane Güvenli, Silikonsuz Formül Bu lastik parlatıcısı silikon içermez, bu da onu bir boyahane için güvenli bir ürün yapar. Giderek artan sayıda otomotiv uzmanı, silikonun boya yapışması üzerinde olumsuz etkileri olduğuna inandıkları için silikondan kaçınmayı tercih ediyor. Silikon, yeni boya ve diğer kaplamaların iyi yapışmasına izin vermeyen bir katman oluşturarak bir boyahanede zorluklara neden olabilir. Lastik parlatıcısı boyalı bir yüzeye kasten püskürtülmese de, havada sürüklenen silikon boyahanelerde bir sorundur. Bu nedenle, silikon içermeyen ürünlere yönelik artan bir tercih söz konusudur. Arabanızın, Kamyonunuzun veya Kamyonetinizin Görsel Cazibesini Artırın Kullanıma hazır formülümüz, basitlik ve kolaylık sunarak, bir aracın görünümünü iyileştirmeyi kolaylaştırıyor. Bu nedenle, ister sahiplik gururunuzu artırmak, ister yeniden satışa hazır bir arabanın görünümünü iyileştirmek istiyor olun, 3M™ Silikonsuz Lastik Temizleyici ürünümüz az bir çabayla birçok avantaj sunar.

Özellikler
Hacim
3,78 L
Kap Boyutu (Metrik)
3,78 Litre
Tutarlılık
Sıvı
Uygulamalar
Örtü, Lastik restorasyonu / yenilemesi, Lastik yenileme
Ask an Expert

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.