1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Açılık Kapanır Sabitleyici
 5. Dual Lock
 6. 3M™ Dual Lock™ Yeniden Açılıp Kapatılabilen Bant SJ355B

3M™ Dual Lock™ Yeniden Açılıp Kapatılabilen Bant SJ355B

 • Mantar şeklindeki siyah mekanik bağlantı elemanı, akrilik basınca duyarlı bir yapıştırıcı ile desteklenir
 • Tip 250; Tip 170, 250 veya 400 ile eşleşir. Duyulabilir bir çıtçıtla kapanır
 • Tipik cırtlı mekanik bağlantı elemanlarından beş kat daha fazla çekme direnci
 • Orijinal çekme direncinin %50'sini kaybetmeden önce 1000 kez açılır ve kapanır
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Tam Uzunluk (metrik)
Overall_Length_Metric
Tam Genişlik (Metrik)
Overall_Width_Metric
Uygun Ürünler
 Tam Uzunluk (metrik)  Tam Genişlik (Metrik)
Ürün Sonuçları
Kapat

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Birincil Liner
Şeffaf Polyolefin
Birincil Liner Rengi
Transparan
Çözüm:
Wireless Network: Infrastructure Accessories
Endüstriler
Otomotiv, Yapı, Elektronik Eşyalar, Mobilya, Genel Endüstriyel, Medikal Ürünler, Askeri Kurumlar ve Kamu Kuruluşları, MRO, Ambalaj, Perakende, Özel Araç, Taşımacılık
Gövde Yoğunluğu
250
İç Mekan/Dış Mekan
İç Mekan/Dış Mekan
Kapatma Ömrü
1000
Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
93 Santigrat Derece
Marka
3M™, Dual Lock™
Ürün Formu
Rulo
Ürün Rengi
Siyah
Yapışkan Rengi
Beyaz
Yapıştırıcı Tipi
Genel Amaçlı Akrilik Yapıştırıcı
Detaylar
 • Mantar şeklindeki siyah mekanik bağlantı elemanı, akrilik basınca duyarlı bir yapıştırıcı ile desteklenir
 • Tip 250; Tip 170, 250 veya 400 ile eşleşir. Duyulabilir bir çıtçıtla kapanır
 • Tipik cırtlı mekanik bağlantı elemanlarından beş kat daha fazla çekme direnci
 • Orijinal çekme direncinin %50'sini kaybetmeden önce 1000 kez açılır ve kapanır
 • Metallere, cama ve orta ila yüksek yüzey enerjili plastiklere ve boyaya yapışacak şekilde tasarlanmıştır
 • Köpük bant sırt, dokulu veya düzensiz yüzeylerle daha iyi temas sağlar

Sayılardaki güç Küçük bir mantar bu dünyada pek bir şey başarmaz, ancak onu birkaç yüz arkadaşı ile eşleştirin ve neredeyse durdurulmaz olur. Ekip çalışması, 3M™ Dual Lock™ Tekrar Kapatılabilen Bant SJ3550'nin tasarımının ardında yatan fikirdir. Bir araya geldiklerinde, benzersiz, mantar şeklindeki gövdeler birbirleriyle kilitlenerek birleşerek, tipik kancalı ve ilmekli cırt cırt bantların kapanma gücünün beş katı kadar daha fazla kapanma gücü sunarken, hızlı erişim için kolayca ayrılma özelliğini korur.

SJ3550 tekrar kapatılabilen bandımız, cm² başına 40 mantar şeklinde gövde içerir (inç kare başına 250). İki parça birbirine bastırıldığında gövdeler esner ve mantar kafaları birbirine geçer. Eşleştikten sonra gövde, bandın tutturulduğunu bildiren duyulabilir bir çıtçıt ile karşıt kafalarla birbirine kenetlenerek orijinal konumuna geri döner. Bu sistem orijinal çekme direncinin %50'sini kaybetmeden önce 1000 defa açılıp kapatılabilir. Delme, vidalama, sıkma veya karmaşık kurulum yok SJ3550, bazı plastikler, metal, cam ve boyalı yüzeyler de dahil olmak üzere çeşitli yüksek orta yüzey enerjili malzemelere iyi yapışan akrilik bir yapıştırıcı kullanır. Bu, mekanik bir bağlama işlemi kullanmadan hızlı ve kolay bir kurulum sağlar. Yapıştırıcı hızlı bir şekilde yapışır ve 72 saat sonra tam kuvvetine ulaşır. Birleştiğinde, birbirine geçmiş, mantar şeklindeki gövdeler, vidalar ve perçinler kadar iyi tutabilir, ancak erişim için kolayca ayrılabilir. Çok yönlü, dayanıklı ve görünmez Bu bağlantı elemanlarının kullanım sayısında bir sınır yoktur. Gövdeler, mantar kafalar ve film sırt polipropilenden üretilmiştir, poliolefin sırt genel solventlere ve alkalin çözeltilerine direnç gösterir; bu da, bandı çeşitli amaçlar ve ortamlar için ideal kılar. Bandın, uzun süreli olarak 30 °C ile 70 °C (kısa süreli olarak +95 °C) arasındaki sıcaklıklarda kullanılması önerilir. Takıldığında görünmeyen bu bantlar, temiz, düz bir yüzey sağlar ve 1000'den fazla açma kapama döngüsü boyunca güçlü kalır. SJ3550 bantlar, çıkarılabilir bir astarla korunan akrilik bir köpük banda sahiptir. Bu yapı, hafif dokulu veya yüzey düzensizliklerine sahip yüzeylerle daha iyi temas sağlar. Çeşitli tutma gücü seviyeleri elde etmek için, bu bant farklı 3M Dual Lock tekrar kapatılabilen bant tipleriyle birleştirilebilir. Bantların eşleştirilmesi için önerilen kombinasyonlar şunlardır: Tip 250 ve Tip 170 Tip 250 ve Tip 250 Tip 170 ve Tip 400 Tip 250 ve Tip 400 Yüksek mukavemetli, ancak sınırlı kullanım ömrüne sahip hızlı bir tutma ataşmanı için, 3M'in Dual Lock ürünlerinden herhangi biri 3M™ Hook and Loop™ Tekrar Kapatılabilen Bantlarla eşleştirilebilir.

Kaynaklar
Özellikler / Faydalar
Pazarlama Tanıtım Videoları
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.