3M™ Performanslı Endüstriyel Püskürtme Tabancası Sistemi

Parça Numarası 268783M Stok Kodu 7100228476
 • Gelişmiş kompozit malzemeden üretilen hafif, darbeye dayanıklı gövde
 • Basınçlı sargı hortumu ile 3M™ PPS Serisi 2.0 Püskürtme Kabı Sistemi arasında dönüştürme
 • 1.1 ile 2.0 boyutları arasında değişen, hızlı değişim özelliğine sahip değiştirilebilir nozüller
 • Konfor için tasarlandı
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri

Hafif ve kullanımı kolay olan 3M™ Performans Püskürtme Tabancası, endüstriyel boyacı için üretilmiştir. Darbeye dayanıklı kompozit malzemeden üretilmiş olup endüstrideki en hafif püskürtme tabancalarından biridir, ancak zorlu koşullar için de yeterince dayanıklıdır. Çok yönlü tasarımı, basınçlı bir kaynaktan veya yerçekimli kaptan püskürtmeye izin verir. 1.1 ila 2.0 boyutları arasındaki değiştirilebilir nozüller, çok çeşitli kaplamaları püskürtmenizi sağlar.

3M™ Performans Püskürtme Tabancası, teknisyenlere daha akıllıca bir püskürtme yöntemi sunarak işleminizdeki değişkenliği azaltmaya ve verimliliği artırmaya yardımcı olan endüstriyel kaplama çözümümüzdür. Hafif ve kullanımı kolay olan 3M™ Performans Püskürtme Tabancası, endüstriyel boya işleri için tasarlanmıştır. Gelişmiş darbeye dayanıklı kompozit malzemeden üretilen püskürtme tabancası, endüstrinin en hafiflerinden biridir, ancak en zorlu endüstriyel koşullar için de yeterince dayanıklıdır. Püskürtme tabancası, kinesiyologlar tarafından, özellikle gün boyu püskürtmenin gerektirdiği yüksek talepleri için konforu artırmak üzere tetikten gövdeye kadar optimize edildi. Çok yönlü tasarımı sayesinde, teknisyenler basınçlı bir kaynaktan veya yerçekimli kaptan püskürtebilirler. Basınç beslemeli hortum ve nozüller, daha büyük işler için sürekli olarak toplu püskürtmeye izin verir. Ya da nokta onarımları ve küçük alanlar için, püskürtme tabancasını 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Püskürtme Kabı Sistemini kullanacak şekilde dönüştürün; böylece işin boyutuna ve finisajına tam olarak uygun miktarda kaplama kullanırsınız. Basit, yenilikçi tasarım, daha az bakım gerektiren parça anlamına gelir. Hızlı değişim özelliğine sahip değiştirilebilir nozüller sayesinde, boya asla püskürtme tabancasının gövdesinden geçmez. Temizleme, iğnenin ucunu silmek ve nozülü değiştirmek kadar basit olabilir; bu da artık sökmeye veya solvente batırmaya gerek kalmaması anlamına gelir. Yeni bir nozül taktığınız her seferinde, yepyeni bir püskürtme tabancası almaya benzer bir deneyim yaşarsınız. 1.1 ila 2.0 arası boyutlara sahip 3M™ Performans Püskürtme Nozülleri, lekelerden ve astarlardan üst katlara ve hatta yapıştırıcılara kadar çok çeşitli kaplamaları kolayca püskürtmenizi sağlar.

 • Gelişmiş kompozit malzemeden üretilen hafif, darbeye dayanıklı gövde
 • Basınçlı sargı hortumu ile 3M™ PPS Serisi 2.0 Püskürtme Kabı Sistemi arasında dönüştürme
 • 1.1 ile 2.0 boyutları arasında değişen, hızlı değişim özelliğine sahip değiştirilebilir nozüller
 • Konfor için tasarlandı
 • Basit, yenilikçi tasarım, daha az bakım veya yenilenme gerektiren parça anlamına gelir
Özellikler
Division
AutomotiveAftermarketDiv
Uygulamalar
Kaplama Uygulaması, Kaplama spreyi, Boya Uygulama, Boyama
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.