PPS™ 2.0 içeren 3M™ Performans Boya Tabancası Sistemi

Parça Numarası 267783M Stok Kodu 7100228461
 • Yüksek aktarım verimliliği ve geniş, ayarlanabilir fan deseni ile hassas püskürtme performansı
 • Döngü sürelerinizi iyileştirmeye yardımcı olabilecek daha hızlı temizlik ve değiştirme işlemleri
 • Doğrudan 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Boya Hazırlama Sistemine bağlanan hızlı değişim özelliğine sahip değiştirilebilir püskürtme nozülleri
 • Her türlü otomotiv kaplamalarına püskürtme yapar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri

3M™ Performans Sınıfı Püskürtme Tabancası, üstün performans sunarken size zaman kazandırmak için özel olarak tasarlanmış ilk püskürtme tabancalarından biridir. Entegre sistemi daha hızlı temizlik, değiştirme ve döngü süreleri sağlayan, hızlı değişim özelliğine sahip değiştirilebilir püskürtme nozülleri ve 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Püskürtme Kapları içerir. Nozüller 1,2 ve 2,0 arasında altı boyuta sahiptir; böylece her türlü yüksek performanslı otomotiv kaplamalarına püskürtme yaparken aynı zamanda birinci sınıf bir püskürtme tabancasından beklenilen yüksek aktarım verimliliği, tutarlı atomizasyon ve geniş fan deseni sunulur. Paslanmaz çelikle güçlendirilmiş, darbeye dayanıklı kompozit bir malzemeyle tasarlanan 3M™ Performans Boya Tabancası, sektördeki en hafif püskürtme tabancalarından biridir ve profesyonel bir boyacı olarak beklediğiniz gücü ve performansı korur.

Modern profesyonel boyacılar için tasarlanan 3M™ Performans Boya Tabancası, üstün performans sunarken size zaman kazandırmak için özel olarak tasarlanmış ilk püskürtme tabancalarından biridir. Dünya genelinde oto kaporta boyacıları ile çalışılan on yıllık bir araştırma ve geliştirme sürecinin ardından 3M, boya tabancası teknolojisinin kurallarını yeniden yazıyor. Hassas performans, dayanıklı hafif tasarım ve temizleme ile değiştirme işlemlerini her zamankinden daha hızlı hale getiren yenilikçi bir nozül sistemi sunuyor. Bu farkı hem ellerinizde, hem de boya işlerinizin kalitesi ve verimliliğinde görecek ve hissedeceksiniz. Bu sayede döngü süreleriniz iyileştirilecek ve en sevdiğiniz işi, yani boyayı daha fazla yapabileceksiniz. Hassas Performans: Yüksek aktarım verimliliği, geniş, ayarlanabilir fan deseni ve yumuşak tetik çekişi ile en iyi metal püskürtme tabancanızdan beklediğiniz her şeyi, daha da akıllı şekilde sunuyor. Patent başvurusu yapılmış değiştirilebilir nozül sistemimiz 1,2 ve 2,0 arasında altı boyuta sahiptir; böylece düz renkler, inci, metalik, vernik, mastikler ve astarlar dahil olmak üzere her türlü yüksek performanslı otomotiv kaplamalarına püskürtme yapabilir. Ayrıca hızlı dönen kilidi, nozülü püskürtme tabancası gövdesine sabitler; böylece nozülün sabit kalacağından ve güçlü püskürtme yapacağından emin olursunuz. İyileştirilmiş döngü süreleri: En üstün biçim ve işlev, rakipsiz üretkenlik ve daha verimli bir zaman kullanımı ile buluşuyor. Üçüncü taraflarca test edilmiş ve boyacılar tarafından onaylanmış 3M™ Performans Boya Tabancası, püskürtmeyi daha akıllı hale getirir. Daha Hızlı Temizlik: Hızlı değişim özelliğine sahip değiştirilebilir nozüller ve 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Püskürtme Kapları içeren entegre bir sistem sayesinde, boya asla püskürtme tabancasının gövdesinden geçmez. Bu, şu anlama gelir: Artık boya dahili bileşenlere yapışmaz, püskürtme tabancanızı sökmeniz veya solvente batırmanız gerekmez, işinizi tehlikeye atacak çapraz kontaminasyonlar giderilir. Hafif ve Dayanıklı: Bütün gününüzü boya işlemi ile geçirdiğinizde, püskürtme tabancası sizi aşağı çeken bir çapa gibi değil elinizin doğal bir uzantısı gibi hissettirmelidir. Püskürtme tabancası gövdesini darbeye dayanıklı, paslanmaz çelik ile güçlendirilmiş bir kompozit malzemeden tasarlayarak, dayanıklılıktan ödün vermeden ağırlığını geleneksel metal püskürtme tabancalarına kıyasla %50'ye kadar azalttık. Ergonomik Tasarım: 3M™ Performans Boya Tabancası, sınıfının en iyisi püskürtme performansını sunarken aynı zamanda kinesiyologlar tarafından gövdeden tetiğe kadar elinize rahatça oturması için optimize edildi.

 • Yüksek aktarım verimliliği ve geniş, ayarlanabilir fan deseni ile hassas püskürtme performansı
 • Döngü sürelerinizi iyileştirmeye yardımcı olabilecek daha hızlı temizlik ve değiştirme işlemleri
 • Doğrudan 3M™ PPS™ Serisi 2.0 Boya Hazırlama Sistemine bağlanan hızlı değişim özelliğine sahip değiştirilebilir püskürtme nozülleri
 • Her türlü otomotiv kaplamalarına püskürtme yapar
 • Hafif, darbeye dayanıklı püskürtme tabancası gövdesi
 • Gelişmiş konfor için sezgisel, ergonomik tasarım
Özellikler
Division
AutomotiveAftermarketDiv
Ürün Rengi
Siyah
Uygulamalar
Vernik
Kaynaklar
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.