1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. Yüksekte Çalışma
 5. Taşınabilir Çerçeve ve Kollar
 6. 3M™ DBI-SALA® FlexiGuard™ M200 Yarı Sabit Yükseklikte Direkler

3M™ DBI-SALA® FlexiGuard™ M200 Yarı Sabit Yükseklikte Direkler

3M Stok Kodu B5005209016
Ürün Özellikleri

3M™ DBI-SALA® Flexiguard™ Modüler Kollu Sistem, uygun şekilde yapılandırıldığında benzersiz bir baş üstü ankraj sistemi oluşturan modüler bir bileşen setinden oluşur. M200 yarı sabit yükseklikteki direk, toz boyalı çelikten yapılmıştır. Yarı sabit yükseklik tasarımı, kol yüksekliğinin küçük artışlarla ince ayarlanmasına izin vererek kurulum sırasında maksimum esneklik sağlar.

3M™ DBI SALA® Flexiguard™ Modüler Kollu Sistem, oldukça portatif ve oldukça yapılandırılabilir baş üstü ankraj çözümleri oluşturmak için çok sayıda yolla yapılandırılabilen bir modüler bileşenler koleksiyonudur. Belirli bir uygulama veya ortam için bir çözümü özel olarak uyarlamak üzere taban ve direk tertibatlarının bir kombinasyonu çeşitli aksesuarlarla değiştirilebilir. Çok çeşitli taşıma yöntemleriyle taşınabilirliği en üst düzeye çıkaran bir tasarım oluşturmak için önemli önlemler alındı. Birçok ayarlanabilir direk yüksekliği seçeneği, benzersiz ve dinamik müşteri gereksinimlerini karşılamak için çeşitli konsol mesafeleri ve kullanıcı kapasitesi derecelendirmeleriyle eşleştirilmiştir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.