1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Laboratuvar Malzemeleri ve Testleri
 4. Numune Alma Malzemeleri
 5. Numune Alma Süngerleri
 6. 3M™ Sünger Çubuk, 10 mL Nötrleştirici Tampon SSL10NB ile, 100 / koli

3M™ Sünger Çubuk, 10 mL Nötrleştirici Tampon SSL10NB ile, 100 / koli

3M Stok Kodu 7000002889Global Ürün Kodu 50707387581171
 • Çubuğa takılı sünger tasarımı süngeri doğrudan tutmadan erişilmesi zor alanlara erişmeyi sağlar.
 • Çubuğa takılı sünger tasarımı, çubukla numuneyi aldıktan sonra süngeri saptan kolayca çıkarma olanağı sunar.
 • Tutma ve hazırlamayı en aza indirmek ve atıkları azaltmak için basitleştirilmiş ambalaj.
 • 1.5 x 3 inç biyosit içermeyen ve organizma canlılığını etkilemeyen sünger.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Hacim
10 mL
Marka
3M™
Ortam Tipi
Nötralizasyon Tamponu
Test Tipi
Çevresel
Üretim Segmenti
Kadavradan Numune Alma, Çevresel İzleme, Asma, Ambalaj ve Depolama Testi, Birincil İşleme, Hazır Gıda
Ürün Tipi
Sponge-Stick
Detaylar
 • Çubuğa takılı sünger tasarımı süngeri doğrudan tutmadan erişilmesi zor alanlara erişmeyi sağlar.
 • Çubuğa takılı sünger tasarımı, çubukla numuneyi aldıktan sonra süngeri saptan kolayca çıkarma olanağı sunar.
 • Tutma ve hazırlamayı en aza indirmek ve atıkları azaltmak için basitleştirilmiş ambalaj.
 • 1.5 x 3 inç biyosit içermeyen ve organizma canlılığını etkilemeyen sünger.
 • 6 x 11 inç numune torbası, 30 oz/0.89 L kapasite, laboratuvara güvenli, kullanışlı taşımak için.

3M™ Sünger Çubuk - 10 mL Nötrleştirici Tampon ile - tutma ve hazırlamayı en aza indirmek ve atıkları azaltmak için basitleştirilmiş ambalaj kullanır.

Bu 1.5 x 3 inç biyosit içermeyen selüloz sünger çubuğun bir ucuna takılıdır ve numuneleri almak için bir Nötrleştirici Tampon seyreltisi ile önceden hidratlanmıştır. 3M™ Sünger Çubuk bir işçinin numuneleri torbanın içine dokunmadan almasını sağlar ve numune bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Çubuk ayrıca erişimi zor alanlara ulaşmaya ve numuneyi süngeri doğrudan tutmadan almaya yardımcı olur, bu da drenler, borular ve çevre ekipmanlara erişim için ürünü ideal kılar. Çubuk ayrıca sünger ile teması önlemek için bir parmak stoperi de içerir. Toplama torbasına koyulduğunda, süngerler kolay işleme ve taşıma sağlayacak şekilde parçasızdır. Önceden nemlendirilmiş sünger dayanıklıdır, biyosit içermez ve organizma canlılığını etkilemez. Selüloz malzemesi emicidir ve numuneyi fazla damlatmadan etkili bir şekilde tutar ve serbest bırakır. 3M™ Sponge-Stick ayrıca, 30 oz/0.89 L kapasiteye sahip ve süngeri for güvende ve laboratuvara götürmeye elverişli tutan bir 3M™ Numune Torbası ile gelir. Bunlar uzun raf ömrü için gamma ışınlama ile dekontamine edilirç Bu ürün ABD'de küresel olarak tedarik edilen malzemeyle üretilmiştir ve kalite güvencesi için ISO 9001:2008 sertifikalıdır. Yalnızca laboratuvar kullanımı içindir. Tehlikeli Analiz Kritik Kontrol Noktası (HACCP) yaklaşımı dünya çapında en yaygın kabul edilen gıda güvenlik yönetimi protokolüdür. 3M numune alma ürünleri, potansiyel gıdayla taşınan tehlikeler ve bunların kesin yerini tanımlamak için bu yaklaşımın önemli bir parçasıdır. Taşınabilir, stabil zenginleştirme ortamı ve kolay tutulan çubuklar ve süngerler çok çeşitli potansiyel tehlikeleri test etmek ve sıra dışı doğrulukta sonuçları iletmek için tasarlanmıştır. Bunlar toplama alanındaki içeriği güvenli bir şekilde alıp, laboratuara sızıntı olmadan ve numune zarar görmeden muhafaza ederek iletmek için tasarlanmıştır. Klor ve kuvaterner amonyum bileşikleri ile dezenfekte edilen süt ürünü ve gıda ekipmanında oluşabilecek mikroorganizmaların varlığının yüzey testi için Nötrleştirici Tampon kullanılması önerilir. Klor ve kuvaterner amonyum kompozitlerinin bakterisit ve bakteriostatik etkisini devre dışı bırakabilir. Bu kimyasalların nötrleştirilmesi potansiyel olarak zararlı mikroorganizmaların varlığının doğru algılanması için çok önemlidir. Süt ürünlerini ve gıdaları test etmek için, ayrıca mikobakteriyel örneklerin sindirimi ve dekontaminasyonu için standart yöntemlerde yüzeylerin mikrobiyolojik incelemesinde nötrleştirici tampon kullanımı.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.