1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Bant Aplikatörleri, Dispenserleri ve Kitleri
 5. El Aplikatörleri
 6. A.T.G.™ Transfer Bandı Tabancası A.T.G.™700 her kolide 6 tabanca

A.T.G.™ Transfer Bandı Tabancası A.T.G.™700 her kolide 6 tabanca

3M Stok Kodu 7000031204Global Ürün Kodu 00051131065055
 • 3M Scotch® ATG yapışkan transfer bantlarının dağıtımı için hassas el dispenseri
 • Hızlı ve kolay kullanım
 • Tetikle çalıştırma
 • Güvenli, bıçak veya makasa gerek yoktur
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Bant Genişliği (metrik)
12 mm
Malzeme
Plastik/Metal
Marka
Scotch®
Ürün Rengi
Sarı
Detaylar
 • 3M Scotch® ATG yapışkan transfer bantlarının dağıtımı için hassas el dispenseri
 • Hızlı ve kolay kullanım
 • Tetikle çalıştırma
 • Güvenli, bıçak veya makasa gerek yoktur
 • Yapışkan uygulanırken herhangi bir bulaşma veya temizleme astarı tabancaya geri dönmez

ATG700EU (AVRUPA) ADH TRANSFER BANDI APLİKATÖR MODELİ 19600

Kullanım sırasında, yapışkan transfer bandının astarı otomatik olarak çıkarılır ve aplikatöre geri sarılır. Yapıştırma sistemi, yalnızca gerekli miktarda bandı kullanmanıza izin verirken, farklı performans özelliklerine sahip yeni veya daha önce kullanılan yapıştırıcı rulolarına geçme seçeneği sunar. Scotch® ATG Yapıştırıcı Aplikatörleri, küçük ve orta ölçekli montaj işlerinin yanı sıra hafif ve ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalarda kullanım için idealdir. Scotch® ATG Yapıştırıcı Aplikatörleri, hızlı, kolay, tek elle kullanımla yapışkan transfer bandı uygular. Bu hafif aplikatörler, küçük ve orta ölçekli montaj işlerinin yanı sıra hafif ve ağır hizmet tipi endüstriyel uygulamalarda kullanım için idealdir. Önerilen Uygulamalar Trim ve kalıp yapıştırma Satın alma noktası ve özel paketleme Tabela ve grafik yapıştırma Cihaz ve otomotiv iç montajı Ticari baskı montajı Paspas ve resim çerçeveleme Kumaş, köpük ve conta yapıştırma Scotch® ATG Sisteminin Anlaşılması Scotch® ATG sistemi, 1970'lerin başından beri tercih edilen yapıştırıcı çözümü olmuştur. Hafif ve ağır endüstriyel uygulamalar için, Scotch® ATG Yapıştırıcı Aplikatörlerinin geniş bir malzeme yelpazesini yapıştırabilen kullanışlı, güvenilir, çok yönlü aletler olduğu bilinmektedir. ATG Yapıştırıcı Aplikatörlerimiz, taşınabilir, elde tutulan bir çözüm olarak, herhangi bir şekle veya forma yapıştırıcı uygulayarak büyük ve küçük yüzeyleri anında yapıştırır. Scotch® ATG Aplikatörlerde bir parmakla dokunuş, astar aplikatöre geri sarılırken Scotch® ATG Transfer Bandının hızlı ve kontrollü olarak uygulanmasını tetikler. Dağınıklık veya temizlik ihtiyacı yoktur. 3M gelişmiş akrilik yapıştırıcı temas halinde yapışır ve yüksek sıcaklık direnci, asit içermeme, genel amaçlılık ve yüksek ilk yapışma dahil bir dizi özellik ile formüle edilmiştir. Scotch® ATG Yapışkan Transfer Bant Sistemi, birçok çift taraflı bant ve bant aplikatörlerinin yanı sıra yapıştırıcı noktalar, zımbalar ve sıvı yapıştırıcılar için düşük maliyetli ve daha verimli bir alternatiftir. Bu aplikatör, ATG bant astarının, dağınıklığı ve temizleme gerekliliğini ortadan kaldıran sorunsuz bir işlem için yapıştırıcı uygulanırken astarın aplikatöre geri sarılmasını sağlar.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.