1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Film ve Kaplamalar
 4. Yansıtıcı Kaplama
 5. 3M™ Diamond Grade™ DG³ Reflektif Kaplama 4092 red (1220 mm x 45,7 m)

3M™ Diamond Grade™ DG³ Reflektif Kaplama 4092 red (1220 mm x 45,7 m)

 • 3M ID 7100197734

Tam küp biçiminde, mikroprizmatik optik elemanlar yaklaşık %100 oranında etkilidir, mevcut ışığın %58'ini geri yansıtan bir tabaka oluşturur, kesik küp köşelerinin verimliliğini iki katına çıkarır.

Çeşitli araç boyutları – arabalardan SUV'lere ve yarı çekicilere kadar – çok farklı gözlem açıları oluşturur. 3M™ Diamond Grade™ DG³ Prizmatik Reflektif kaplamadan yapılan tabelalar geniş araçların sürücülerine yer açar.

Ürün malzeme katmanlarının minimum çözücü ya da emisyon kullanılarak lamine edilmesiyle üretilir. Prizmatik kaplamanın üretim işlemi ayrıca çevre için cam boncuklu reflektif kaplamadan daha naziktir. Cam boncuklu levha üretimine göre Uçucu Organik Bileşik (VOC) emisyonları %97, enerji tüketimi %77 ve katı atık %46 oranında azaltılır.

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Tam küp biçiminde, mikroprizmatik optik elemanlar yaklaşık %100 oranında etkilidir, mevcut ışığın %58'ini geri yansıtan bir tabaka oluşturur, kesik küp köşelerinin verimliliğini iki katına çıkarır
 • Çeşitli araç boyutları – arabalardan SUV'lere ve yarı çekicilere kadar – çok farklı gözlem açıları oluşturur. 3M™ Diamond Grade™ DG³ Prizmatik Reflektif kaplamadan yapılan tabelalar geniş araçların sürücülerine yer açar
 • Ürün malzeme katmanlarının minimum çözücü ya da emisyon kullanılarak lamine edilmesiyle üretilir. Prizmatik kaplamanın üretim işlemi ayrıca çevre için cam boncuklu reflektif kaplamadan daha naziktir. Cam boncuklu levha üretimine göre Uçucu Organik Bileşik (VOC) emisyonları %97, enerji tüketimi %77 ve katı atık %46 oranında azaltılır
 • 3M™ Diamond Grade™ DG³ Prizmatik Reflektif kaplama harici işaret aydınlatması gereksinimini ortadan kaldırabilir (örneğin: baş üstü kılavuz işaretleri)
 • Floresan renkler gündüz, alacakaranlıkta ve fırtınalı havada daha iyi görünürlük sunar. Tipik uygulamalar: Okul bölgeleri, yüksek risk alanları, demiryolu geçitleri, hız sınırı bölgeleri ve inşaat çalışma alanları
 • Uzun hizmet ömrü değiştirme ve bertaraf maliyetlerini imzalamak minimuma indirir

3M'in en son teknolojiye sahip reflektif kaplaması 3M™ Diamond Grade™ DG³ Reflektif Kaplama, sürücüye maksimum miktarda ışığın geri dönmesini sağlamak için tam küp köşeleri kullanır. Otoyollar ve şehir ortamları da dahil her türlü trafik durumu için tasarlanan DG³ mükemmel gözlemleme açısına sahiptir ve her mesafede ve tüm hava koşullarında mükemmel çalışır. İşaretler, görsel olarak karmaşık gece yol ortamlarında bile yüksek seviyede görülebilirdir. 3M™ Diamond Grade™ DG³ Reflektif Kaplama Serisi 4092 Avrupa Teknik Onayı (ETA) ile ışıklı cephe üretimi için onaylanmıştır.

Tam küp biçiminde, mikroprizmatik optik elemanlar yaklaşık %100 oranında etkilidir, mevcut ışığın %58'ini geri yansıtan bir tabaka oluşturur, kesik küp köşelerinin verimliliğini iki katına çıkarır.

Özellikler

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.