1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Film ve Kaplamalar
 4. Yansıtıcı Kaplama
 5. 3M™ Yüksek Yoğunluklu Prizmatik Reflektif Kaplama SEM 3932 Kırmızı (1220 mm x 45,7 m)

3M™ Yüksek Yoğunluklu Prizmatik Reflektif Kaplama SEM 3932 Kırmızı (1220 mm x 45,7 m)

 • 3M ID 7100197781

Sağlam sert üst kaplama sürtünmeye ve çizilmeye karşı dayanıklılık sağlar

3M™ High Intensity Prismatic Reflective Sheeting Series 3930'un yansıtıcılık, renk kontrastı, okunurluk, parlaklık ve dayanıklılığı, kapsüllenmiş cam boncuklu (RA2) kaplamaların elde ettiğinden çok daha iyi.

Çoklu özellikleri karşılar

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Sağlam sert üst kaplama sürtünmeye ve çizilmeye karşı dayanıklılık sağlar
 • 3M™ High Intensity Prismatic Reflective Sheeting Series 3930'un yansıtıcılık, renk kontrastı, okunurluk, parlaklık ve dayanıklılığı, kapsüllenmiş cam boncuklu (RA2) kaplamaların elde ettiğinden çok daha iyi
 • Çoklu özellikleri karşılar
 • Prizmatik kaplamanın üretim işlemi ayrıca çevre için diğer reflektif kaplama üretim işlemlerinden daha naziktir. Cam boncuklu levha üretimine göre Uçucu Organik Bileşik (VOC) emisyonları %97, enerji tüketimi %77 ve katı atık %46 oranında azaltılır

Reflektif sağlam trafik kontrol işaretleri, çalışma alanı cihazları ve kullanımda dikey olarak sergilenen tanımlamaların yapımı için tasarlanmış metal kaplı olmayan mikroprizmatik prizmatik reflektif kaplama. Gece güvenliğini arttırmak için geliştirilmiş optik paketle uzun süreli yansıma ve sağlamlık sunar. Benzersiz prizmatik yapısı bir çok trafik kontrol durumu için yüksek seviyede retroreflektivite sağlar.

Reflektif dayanıklı trafik kontrol işaretleri, dikey olarak maruz bırakılan delinatör üretimi için tasarlanmış metalize olmayan mikropismatik lensli yansıtıcı kaplama. Gece güvenliğini artırmak için geliştirilmiş bir optik paket ile uzun süreli yansıtma ve dayanıklılık sağlar. Eşsiz prizmatik yapısı, çoklu trafik kontrol durumları için yüksek düzeyde retroreflektivite sağlar.

Özellikler

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.