1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Laboratuvar Malzemeleri ve Testleri
 4. Testler ve İndikatörler
 5. Alerjen Testleri
 6. 3M™ Clean-Trace™ Yüzey Proteini (Alerjen) Test Çubuğu ALLTEC60, 60 / kutu

3M™ Clean-Trace™ Yüzey Proteini (Alerjen) Test Çubuğu ALLTEC60, 60 / kutu

3M Stok Kodu 7000034528
 • Erişilmesi güç alanlarda 3 µg'a kadar proteini saptar.
 • Hijyenik performansı değerlendirmek ve iyileştirmek için bir araç sunar.
 • Renk değişimini görsel olarak okuyarak, temizlik seviyesini belirleyebilirsiniz.
 • Gerçek zamanlı sonuçlar derhal düzeltici eyleme geçilmesini sağlar.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Depolama Sıcaklığı
2-25°C
Marka
Clean-Trace™
Protein Eşiği
3 µg
Test Süresi
15 Dakika
Test Tipi
Yüzey Hijyeni
Üretim Segmenti
Çevresel İzleme, Ambalaj ve Depolama Testi, Hazır Gıda
Detaylar
 • Erişilmesi güç alanlarda 3 µg'a kadar proteini saptar.
 • Hijyenik performansı değerlendirmek ve iyileştirmek için bir araç sunar.
 • Renk değişimini görsel olarak okuyarak, temizlik seviyesini belirleyebilirsiniz.
 • Gerçek zamanlı sonuçlar derhal düzeltici eyleme geçilmesini sağlar.
 • Süt, yumurta, soya, fıstık, badem ve karabuğday gibi bir dizi alerjenik proteinler için valide edilmiştir.

3M™ Clean-Trace™ Yüzey Proteini (Alerjen) Test Çubuğu ALLTEC60, etkili temizlik yönetimi amacıyla yüzeylerdeki alerjen varlığının izlenmesi için hızlı, basit ve güvenilir bir çözümdür.

Protein saptama yoluyla temizliğin tatmin edici bir standarda göre yapılıp yapılmadığını kontrol etmek için klay ve hızlı bir yol. 3M™ Clean-Trace™ Yüzey Proteini (Alerjen) Test Çubuğu, 15 dakika ya da daha az sürede doğru bir okuma elde etmek için 3M™ Dijital Isıtma Bloğu V120'yi kullanır. Kullanıcı, çubuk ve çözeltinin rengini etiketle karşılaştırarak alerjen varlığı sonuçlarını kolayca yorumlayabilir. 3M™ Clean-Trace™ Yüzey Proteini (Alerjen) Test Çubuğu ALLTEC60, süt, yumurta, soya, fıstık, badem ve karabuğday gibi bir dizi alerjenik proteinler için valide edilmiştir. Soğutma gerekmez zira bu ürün oda sıcaklığında (25°C ya da 77°F) saklanabilir. Kullanımı kolay bu cihaz çok az eğitim gerektirir. Sadece endüstriyel kullanıma yöneliktir. Benzersiz sıyır-tıkla-oku formatı ve kolay okunur renk değişim teknolojisi ile, temizlik sonrası protein kalıntılarının giderilmesini kontrol etmeye yönelik bu basit yöntem yoğun üretim ortamında kolay kullanılır ve uygulanır. Sonuçlar, dört olası renk yorumu ile yarı niceldir. Test ne kadar hızlı mora dönerse ve renk değişimi ne kadar güçlüyse yüzeydeki kontaminasyon seviyesi o kadar yüksektir. Temizliğin Ötesine Geçmek: 3M™ Clean-Trace™ Yüzey Proteini (Alerjen) Test Çubuğu ALLTEC60 ile, yüzeylerde ve ulaşılması zor alanlarda alerjenlerin izlenmesi 15 dakikadan az sürede elde edilen sonuçlarla artık kolaydır. Hızlı algılama ve onay ile geçici düzeltici eylemlerin gerçekleşmesi sağlanır. Renk değişimindeki görsel okuma ile, yüzeyler üzerinde ve çözelti içinde 3 µg'a kadar alerjen düzeyinde temizliğin tespit edilmesi sağlanır. Numune sonuçlarının yorumlanması için herhangi bir enstrümantasyona gerek yoktur. Bu ürün için çok az eğitim gerekir ve temizliğin etkinliğinin denetimi için şirket HACCP programlarına kolayca entegre edilebilir. Ayrıca kullanım kolaylığı, güvenilir algılama ve hızlı görsel sonuçlar sayesinde personele temizliğin öneminin gösterilmesi sağlanabilir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.