XP-WL 11S FINE 8 x 1 x 3in 3 WL

3M Stok Kodu 7000046243Global Ürün Kodu 00048011603162
 • EXL yelpazesinin en uzun ömürlü tekeri olan bu ürün zorlu çapak alma, polisaj ve finisaj işlerinde yüksek kesme hızı ile sorunsuz dönüş sunar
 • Her tür metal, kompozit ve camda kullanılabilir, üstün finisaj ve tutarlılık sunar
 • Açığa çıkan mineraller daha az dalma yaptığından yüzey temizleme ve hazırlama için daha az zaman harcanır
 • Isıya duyarlı malzemelerdeki etkiyi azaltmak için ısı birikimini en aza indirir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Alt Endüstriler
İnşaat Malzemeleri, Tıbbi Malzemeler, Metal Üretimi, Metal İmplantlar, Tesisat Parçaları, Türbin Motorları
Aşındırıcı Malzeme
Silikon Karbür
Ek Türü
Merkez Deliği
Endüstriler
Metal İşleme
Maks Hız
4500 rpm
Merkez Delik Çapı (Metrik)
76,2 mm
Şekil Tipi
Sarmal/Çapak Giderme
Sınıf
İnce
Tam Çap (Metrik)
203,2 mm
Ürün Formu
Teker
Ürün Özellikleri
 • EXL yelpazesinin en uzun ömürlü tekeri olan bu ürün zorlu çapak alma, polisaj ve finisaj işlerinde yüksek kesme hızı ile sorunsuz dönüş sunar
 • Her tür metal, kompozit ve camda kullanılabilir, üstün finisaj ve tutarlılık sunar
 • Açığa çıkan mineraller daha az dalma yaptığından yüzey temizleme ve hazırlama için daha az zaman harcanır
 • Isıya duyarlı malzemelerdeki etkiyi azaltmak için ısı birikimini en aza indirir
 • Yeni teknoloji, tekerin uyum sağlama kabiliyetini korurken üstün kenar tutuşu sağlar, "topaklanmaya" direnç gösterir

Scotch-Brite™ EXL-XP Çapak Alma Tekerinin kullanım ömrü boyunca yüksek bir kesme hızı ile pürüzsüz dönüş elde edin. EXL grubundaki en sert ve en uzun ömürlü ürün olan tekerlerimiz her tür metal, kompozit ve camdaki zorlu çapakların ve keskin kenarların üstesinden gelebilecek şekilde üstün dayanıklılık ve kenar tutuşu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Sarmal yapısı ve üretiminde kullanılan özel reçine sistemi sayesinde tekerlerimiz daha doğru ve tutarlı biçimde döner, sürekli açığa çıkardığı mineraller ise aşındırma işini tamamlar. Teker sertliği, kenar tutuşu ve tutarlı kesimi "topaklanmaya" direnç göstermeye yardımcı olur, teker doğru biçimde dönmeye devam eder. Sorunsuz dönüşü ve hızlı kesişi sayesinde kullanan kişinin daha az yorulmasına yardımcı olurken teker sertliği ve açığa çıkardığı mineral sayesinde uzun kullanım ömrü ve tutarlı finisaj sunar. Çapak Alma Tekerlerimiz ince silisyum karbür aşındırıcı mineralle doludur. Sivriliği oldukça yüksek olan silisyum karbür, boya hazırlığı gibi az baskı gerektiren uygulamalarda sıkça kullanılan sentetik bir mineraldir. Alüminyum oksitten daha hızlı kırılsa da daha üstün bir finisaj sağlar. Scotch-Brite ürünleri, dokunmamış naylon fiberlerle birleştirilmiş aşındırıcılara sahip benzersiz yüzey hazırlama ürünleridir. Aşındırıcıların fiberlerle bir araya getirilmesi, ürünün ömrü boyunca homojen sonuçlar sağlayan bir aşındırıcı sistemi oluşturur. Yüke dayanıklı ve naylon fiberlerin dolmasını sınırlandırarak aşındırıcı minerallerin yüksek performansta kesim yapmayı sürdürmesini sağlayan bir açık ağ malzeme kullanmayı tercih ettik.

Scotch-Brite™ EXL-XP Çapak Alma Tekeri, her tür metal, kompozit ve camdaki zorlu çapakların ve keskin kenarların üstesinden gelebilecek şekilde üstün dayanıklılık ve kenar tutuşu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tekerlerimiz ürünün kullanım ömrü boyunca uyum sağlama kabiliyetini koruyan ve yüksek kesim hızını pürüzsüz dönüşle birlikte sunan yeni bir teknolojiden yararlanır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.