1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Klişe Montaj Bantları
 5. 3M™ Klişe Montaj Bandı L1515, Mor, 457 mm x 23 m

3M™ Klişe Montaj Bandı L1515, Mor, 457 mm x 23 m

3M Stok Kodu 7000047429Global Ürün Kodu 00051125748292
 • Hava tahliye özellikli yapışkanlı mor flekso klişe montaj bandı
 • 0,38 mm kalınlık
 • Orta
 • Tutarlı ölçüt kontrolü, baskı kalitesini optimize etmek için yazıcının bir baskı işinde birden fazla köpük yoğunluğu kullanmasını sağlar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Arkalık Kalınlığı (Metrik)
0,432 mm
Baskı Kalitesi
Kombine Baskı – Orta
Baskı Kalitesi (Seri)
15 Seri
Birincil Liner
Ç Katmanlı Polyester
Destek Malzemesi
Polietilen Köpük
Endüstriler
Baskı
Garanti Süresi
Üretim Tarihinden İtibaren 2 Yıl
Hava Giderme
Evet
Koli başına Ünite
1
Kompozit Manşonlar
Evet
Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik)
0,43 mm
Marka
Cushion-Mount™
Üretan Manşonlar
Evet
Ürün Formu
Rulo
Ürün Rengi
Mor
Yapıştırıcı Tipi
Diferansiyel Akrilat
Detaylar
 • Hava tahliye özellikli yapışkanlı mor flekso klişe montaj bandı
 • 0,38 mm kalınlık
 • Orta
 • Tutarlı ölçüt kontrolü, baskı kalitesini optimize etmek için yazıcının bir baskı işinde birden fazla köpük yoğunluğu kullanmasını sağlar

3M™ Cushion-Mount™ Plus Klişe Montaj Bandı E1515 ile fotopolimerik klişenizi baskı silindirlerine monte edin. 0,38 mm beyaz, çift taraflı köpük bandımız, kolay klişe tarafı sökmesiyle havayla tahliye özelliğine sahiptir. İnce tip ters ve genişletilmiş renk gamutu ile yüksek hızda baskı için kullanılır.

Kolay monte edilen yapıştırıcılı 3M™ Cushion-Mount™ Plus Klişe Montaj Bandı E1515, fleksografik baskı klişelerini silindirlere veya manşonlara monte etmek üzere tasarlanmıştır. İnce tip ters ve genişletilmiş renk gamutu ile yüksek hızda baskı için yüksek kalite sağlar. Kolay Montaj astarımız, her iki yapışkan yüzeyde de mikro kanallar oluşturur. Çapraz çizgili desen, yapışkanda sürekli ve kalıcı bir mikro kanal ağı oluşturarak, bantla silindir/manşon arasından ve bantla klişe arasından havanın çıkmasını sağlar. Banın astarlı tarafındaki (klişe tarafındaki) yapışkan, fotopolimer klişeleri monte etmek için tasarlanmıştır, baskıda mükemmel tutuş gücü ve demonte edilirken klişenin temiz çıkarılmasını sağlar. Bandın astarsız tarafındaki yapışkan (silindir tarafı), fleksografik baskı silindirlerini ve manşonlarını monte etmek için tasarlanmıştır, monte ederken kolay uygulama ve demonte edilirken temiz söküm sağlar.