1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Etiketler
 4. Etiket Malzemeleri
 5. Etiket Dizesi
 6. 3M™ Folyo Etiket Malzemesi 7800, Gümüş, 508 mm x 508 m, 0,05 mm

3M™ Folyo Etiket Malzemesi 7800, Gümüş, 508 mm x 508 m, 0,05 mm

3M Stok Kodu 7000048578Global Ürün Kodu 00021200687310
 • Kabartmalı folyo etiketinde mürekkep alması için vinil bir son kat bulunur
 • Agresif yapıştırıcı dokulu veya düşük yüzey enerjili yüzeyler için idealdir
 • İyi aşınma direnci
 • UL tarafından tanınmış ve CSA tarafından kabul edilmiştir
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Birincil Liner
60# Yoğunlaştırılmış Kraft
Birincil Liner Rengi
Donuk Gri
Endüstriler
Otomotiv, Tüketici Ürünleri, Elektronik Eşyalar, Genel Endüstriyel, Medikal Ürünler, Askeri Kurumlar ve Kamu Kuruluşları, Ambalaj, Özel Araç, Taşımacılık
Koli başına Ünite
1
Maça Boyutu (metrik)
76 mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
121 Santigrat Derece
Marka
3M™
Ön Yüz Rengi
Gümüş
Ön Yüz Yapıştırıcı Tipi
320 Yüksek Kararlılıklı Akrilik
Ürün Rengi
Gümüş
Yapıştırıcı Tipi
Solvent Akrilik
Yüzey Cilası
Mat
Yüzey Stoku Kalınlığı (Metrik)
0,05 mm
Yüz Tarafı Yapıştırıcı Kalınlığı (Metrik)
0,04 mm
Detaylar
 • Kabartmalı folyo etiketinde mürekkep alması için vinil bir son kat bulunur
 • Agresif yapıştırıcı dokulu veya düşük yüzey enerjili yüzeyler için idealdir
 • İyi aşınma direnci
 • UL tarafından tanınmış ve CSA tarafından kabul edilmiştir

3M™ Folyo Etiket Malzemeleri 7800, 90 gsm yoğunlaştırılmış Kraft astar üzerinde 42 mikron akrilik yapıştırıcı 320 bulunan 50 mikron mat gümüş folyo yüzey stoğumuzdur. UL tarafından tanınmış ve CSA tarafından kabul edilmiştir.

Zorlu ortamlarda isim etiketi uygulamaları için 3M™ Folyo Etiket Malzmeleri 7800'ü kullanın. Kabartma folyo etiket malzememiz mürekkep alabilmesi için vinil bir üst kaplamaya sahiptir ve geleneksel alüminyum isim etiketlerine mükemmel bir alternatiftir. Agresif yapıştırıcının ağır kaplama ağırlığı, iyi aşınma direncine sahip dokulu veya düşük yüzey enerjili yüzeyler için idealdir. Bu folyo etiket malzemesi UL tarafından tanınmış ve CSA tarafından kabul edilmiştir. 3M Performans Etiket Stoğu Malzemeleri, otomotiv kimyasal direnci ve dış mekan dayanıklılığına sahip uzun süreli dayanıklılık ve yapışma için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bazı ürünler, termal transfer, dijital baskı, mürekkep püskürtmeli, lazer veya nokta vuruşlu baskının yanı sıra fleksografik veya serigrafi işlemleri ile baskı yapılabilen UL/CSA uyumlu malzemelerdir. Polyester, polipropilen, vinil, farmasötik kağıtlar veya sentetikler gibi birçok yüzeye uygundur. Özel ürün detayları için lütfen ayrı ürün bilgi sayfasına bakın. Tipik 3M Performans Etiketi uygulamaları; barkod izleme, takip etme ve izleme, termal transfer etiketleri, değişken bilgi baskısı (VIP), marka ve talimat etiketleri, uyarı etiketleri, dayanıklı çıkartmalar, yüzey koruma ve maskeleme, overlaminat, UV koruması, kurcalamayı gösteren, tahrip edilebilir etiketler, VOID mesajı, dolandırıcılık azaltma, laminasyon, yapıştırma ve dijital pencere grafiklerini içerir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.