1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Film ve Kaplamalar
 4. Yansıtıcı Kaplama
 5. 3M™ Diamond Grade™ DG³ Reflektif Kaplama 4090 Beyaz (762 mm x 45,7 m)

3M™ Diamond Grade™ DG³ Reflektif Kaplama 4090 Beyaz (762 mm x 45,7 m)

 • 3M ID 7100197746

Değişik demografik yapılar da gelişmiş işaretleme gereksiniminde rol oynar. Yaşlı sürücülerin gece tepki süreleri yavaşlar ve görme keskinliği azalır. 3M™ Diamond Grade ™ DG³ Prizmatik Yansıtıcı tabakalardan yapılmış tabelalar yaşlı sürücülerin ihtiyaç duyduğu parlaklık düzeyini sağlar.

Çeşitli araç boyutları – arabalardan SUV'lere ve yarı çekicilere kadar – çok farklı gözlem açıları oluşturur. 3M™ Diamond Grade™ DG³ Prizmatik Reflektif kaplamadan yapılan tabelalar geniş araçların sürücülerine yer açar.

Ürün malzeme katmanlarının minimum çözücü ya da emisyon kullanılarak lamine edilmesiyle üretilir. Prizmatik kaplamanın üretim işlemi ayrıca çevre için cam boncuklu reflektif kaplamadan daha naziktir. Cam boncuklu levha üretimine göre Uçucu Organik Bileşik (VOC) emisyonları %97, enerji tüketimi %77 ve katı atık %46 oranında azaltılır.

Daha fazla görüntüle

Detaylar

Öne Çıkanlar
 • Değişik demografik yapılar da gelişmiş işaretleme gereksiniminde rol oynar. Yaşlı sürücülerin gece tepki süreleri yavaşlar ve görme keskinliği azalır. 3M™ Diamond Grade ™ DG³ Prizmatik Yansıtıcı tabakalardan yapılmış tabelalar yaşlı sürücülerin ihtiyaç duyduğu parlaklık düzeyini sağlar
 • Çeşitli araç boyutları – arabalardan SUV'lere ve yarı çekicilere kadar – çok farklı gözlem açıları oluşturur. 3M™ Diamond Grade™ DG³ Prizmatik Reflektif kaplamadan yapılan tabelalar geniş araçların sürücülerine yer açar
 • Ürün malzeme katmanlarının minimum çözücü ya da emisyon kullanılarak lamine edilmesiyle üretilir. Prizmatik kaplamanın üretim işlemi ayrıca çevre için cam boncuklu reflektif kaplamadan daha naziktir. Cam boncuklu levha üretimine göre Uçucu Organik Bileşik (VOC) emisyonları %97, enerji tüketimi %77 ve katı atık %46 oranında azaltılır
 • 3M™ Diamond Grade ™ DG³ Prizmatik Reflektif örtü, harici işaret aydınlatması ihtiyacını ortadan kaldırabilir (örneğin: havai yönlendirme levhalarında)

3M'den gelen en yeni teknoloji yansıtma tabakası olan 3M™ Diamond Grade™ DG³ Reflektif Tabaka, maksimum miktarda ışığın sürücüye geri gönderilmesini sağlamak için tam küp köşe optik kullanır. Otoyollar ve kentsel çevreler dahil olmak üzere tüm trafik durumları için tasarlanan DG³, olağanüstü gözlem açısına sahiptir ve tüm mesafelerde ve tüm hava koşullarında son derece iyi performans gösterir. İşaretler, görsel açıdan karmaşık olan gece karanlık ortamlarında dahi görülebilir. 3M™ Diamond Grade™ DG³ Reflektif Kaplama Serisi 4000 Avrupa Teknik Onayı (ETA) ile trafik levhası yüzeyi olarak üretimi onaylanmıştır.

Tam küp biçiminde, mikroprizmatik optik elemanlar yaklaşık %100 oranında etkilidir, mevcut ışığın %58'ini geri yansıtan bir tabaka oluşturur, kesik küp köşelerinin verimliliğini iki katına çıkarır.

Özellikler

Bizimle iletişime geçin. Yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.