1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Köpük Bantlar
 5. VHB Bantlar
 6. 3M™ VHB™ 4655F Akrilik Köpük Bant, 12 mm x 33 m

3M™ VHB™ 4655F Akrilik Köpük Bant, 12 mm x 33 m

3M Stok Kodu 7000072216Global Ürün Kodu 04046719676378
 • Kullanımı hızlı ve kolay kalıcı yapıştırma yüksek mukavemet ve uzun süreli dayanıklılık sağlar.
 • Dayanıklı
 • Temiz görünüm
 • Koyu gri, 1,6 mm, sert köpüklü genel amaçlı yapıştırıcı, yüksek sıcaklık dayanımı özelliklerine sahiptir.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Endüstriler
Genel Endüstriyel, Metal İşleme
İç Mekan/Dış Mekan
İç Mekan/Dış Mekan
Köpük Tipi
Sert
Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
232 Santigrat Derece
Marka
VHB™
Ürün Rengi
Koyu Gri
Detaylar
 • Kullanımı hızlı ve kolay kalıcı yapıştırma yüksek mukavemet ve uzun süreli dayanıklılık sağlar.
 • Dayanıklı
 • Temiz görünüm
 • Koyu gri, 1,6 mm, sert köpüklü genel amaçlı yapıştırıcı, yüksek sıcaklık dayanımı özelliklerine sahiptir.

3M™ VHB™ bandı 4655 ile hayal edin, tasarlayın ve yapın Sert köpüklü, yüksek sıcaklığa dayanıklı, koyu gri, 1,6 mm kalınlığındaki bir genel amaçlı yapıştırıcı ile kullanımı hızlı ve kolay kalıcı yapıştırma yöntemi, yüksek mukavemet ve uzun süreli dayanıklılık sağlar. Viskoelastisitesi ve çeşitli yüksek yüzey enerjili alt maddelerine bağlanma gücü ile tasarım esnekliği sunar.

Önerilen Uygulamalar: Sertleştiriciyi panoya yapıştırma, Panoyu çerçeveye yapıştırma; Dekoratif malzeme ve döşeme; İsim etiketleri ve logolar Sıradışı Bir Köpük Bant 1980'de 3M™ VHB™ Bantları türünün ilk örneği olarak icat ettik. Bu eşsiz bantlar, uyumu güçlü ve kalıcı bir bağ ile birleştirir. Sonuç, geniş bir yelpazedeki yüzeylere yapışan olağanüstü güçlü bir bant ailesidir. 3M™ VHB™ Bant vidalar, perçinler, kaynaklar ve diğer mekanik bağlantı şekilleri için kanıtlanmış bir alternatiftir. Gökdelenler, cep telefonları, elektronik otoyol işaretleri, buzdolapları, mimari pencereler ve daha fazlası, montaj, takma, bağlama ve sızdırmazlık işleminde bir veya daha fazla adım için bu özel yapıştırma bandına güvenir. Bu itimat edilir ve güvenilir bant tutarlı bir yapışma, olağanüstü dayanıklılık ve mükemmel solvent ve nem direnci sunar. 3M, tüm ürünlerinin yanındadır ve ihtiyacınız olduğunda size tasarım rehberliği ve teknik destek sağlamak için oradadır. 3M™ VHB™ Bantlarının Kanıtlanmış Güvenilirliği 3M™ VHB™ Bant, mekanik bağlantı elemanlarının yapamayacağı bir şekilde dayanıklı bir bağlantı sunar. Bu bant, derhal kullanım gücü sağlarken perçinleri ve vidaları ortadan kaldırarak ürünlerin görünümünü iyileştirir. Çoğu durumda, 3M™ VHB™ Bant ile sabitleme; delme, sabitleme veya sıvı yapıştırıcı kullanmaktan daha hızlı bir işlemdir. Çok yönlü bant hattımız pencere, kapı ve tabela montajı, elektronik, inşaat ve sayısız diğer endüstriyel uygulamalar dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda iç veya dış mekanlarda kullanılabilir. Kimyasal olarak dayanıklı olmanın yanı sıra UV ışınlarına ve sıcaklığa dayanıklı 3M™ VHB™ Bant, Dubai'nin sıcağına ve Kanada'nın soğuğuna dayanabilir. Eşsiz akrilik kimyası, zaman içinde değişime karşı son derece dayanıklı ve dirençlidir; bu, güvenebileceğiniz uzun ömürlü ve güçlü bir banttır. Bilim ve İnovasyonla, Daha İyi Fikirleri Ortaya Çıkarmak 3M Endüstriyel Yapıştırıcılar ve Bantlar bölümünde, yapışma bilimini dünyanın dört bir yanındaki firmaların tasarım ve üretim süreçlerini geliştiren yenilikçi çözümler sunmak için uyguluyoruz. Sonuçta, teknolojilerimiz müşterilerimizim rekabetçi ürünleri pazara daha hızlı ve daha verimli bir şekilde sunmalarına yardımcı olmaktadır.

Kaynaklar