1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Disk Zımparalar
 5. Bez Diskler
 6. 3M™ Wetordry™ Kumaş Disk 281W, 8 in, P600, 2mm

3M™ Wetordry™ Kumaş Disk 281W, 8 in, P600, 2mm

3M Stok Kodu 7000082944
 • E-kaplama primeri, jel kaplama, metal ve ahşap üzerinde ıslak veya kuru kullanın
 • Kumaş arkalık elle veya makineli kumlamada dayanıklılık sağlıyor
 • Gevrek alüminyum oksit mineraliyle istikrarlı bir kesim elde edin
 • Farklı boyut ve derecelerde bulunur
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Aşındırıcı Malzeme
Alüminyum Oksit
Destek Malzemesi Ağırlığı
F Ağırlığı
Ek Türü
Kanca ve İlmek
İnce kum
P600
Tam Çap (Metrik)
203,2 mm
Ürün Formu
Disk
Ürün Özellikleri
 • E-kaplama primeri, jel kaplama, metal ve ahşap üzerinde ıslak veya kuru kullanın
 • Kumaş arkalık elle veya makineli kumlamada dayanıklılık sağlıyor
 • Gevrek alüminyum oksit mineraliyle istikrarlı bir kesim elde edin
 • Farklı boyut ve derecelerde bulunur

3M™ Wetordry™ Kumaş Disk 281W, güçlü bir su geçirmez kumaş arkalık üzerinde alüminyum oksit mineralinden yapılmadır. Disklerimiz, boya, primer, jelli koruyucu tabaka, metal ve ahşap gibi çok çeşitli alt tabakalar üzerinde ıslak veya kuru uygulamalara üstün bitirme sağlarlar.

Taşlama, kumlama ve bitirme uygulamaları için 3M™ Wetordry™ Kumaş Disk 281W’yi kullanın. 281W disklerimiz, boya, primer, jelli koruyucu tabaka, metal ve ahşap gibi çeşitli alt tabakalar üzerindeki ıslak veya kuru uygulamalara üstün bitirme sağlarlar. Daha hızlı kesim oranı ve daha uzun ömre sahip alüminyum oksit mineralden yapılmadırlar. Mineral, sağlam, dayanıklı bir abrasiftir. Geleneksel doğal mineraller daha çabuk körelirlerken, kendi kendine parçalanarak taze kesici kenarlar ortaya çıkarırlar. Alüminyum oksit, hem ahşap işlerindeki, hem de demir alaşımları gibi metal işlerindeki çok çeşitli malzemeler için uygundur. Suyla birlikte kullanıldığında, kumaş disklerimiz, bitirme esnasında iş parçasının alanlarını durulamada operatöre yardımcı olurlar. Bu da, abrasifin toz ve kırıntılarla tıkanmasını önler ve diskin seri kesime devam etmesini sağlar. Metal ve jelli koruyucu tabaka bitirmelerinde diskleri kuru kullanın. E-kaplama primeri ve ahşap üzerinde ve denizcilik endüstrisinde eski bitirmelerin kumlanmasında ve ince federli kenar düzeltmede ve yüzey çalışmasında idealdirler. Su geçirmez kumaş arkalık, ıslak veya kuru uygulamaları destekler. Dayanıklılığı ve esnekliği sayesinde metal ve ağır ahşap stok naklinde kullanım için iyi bir tercihtir. Bu uygulamalar, abrasif noktalarını tıkayarak çalışma ortamını bozan oldukça fazla miktarda toz üretebilirler. Bu etkiler, tozların iş parçasından ve abrasif yüzeyinden durulanmasını sağlayacak şekilde suyla kumlama yoluyla azaltılabilir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.