1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Laboratuvar Malzemeleri ve Testleri
 4. Testler ve İndikatörler
 5. Isıl Maruziyet İndikatörleri
 6. 3M™ MonitorMark™ Time Sıcaklık İndikatörü 9860D, 10°C/50°F, Kayıt Süresi 1 Hafta, 500 / kutu

3M™ MonitorMark™ Time Sıcaklık İndikatörü 9860D, 10°C/50°F, Kayıt Süresi 1 Hafta, 500 / kutu

3M Stok Kodu 7100001314Global Ürün Kodu 00021200182624
 • Ürünün 1 hafta boyunca belirtilen sınırlarının üzerindeki sıcaklıklara maruz kalma durumunu izlemek için düşük maliyetli çözüm.
 • Kendinden yapışan arka kısım ikincil ambalaja kolay takılmasını sağlar.
 • Kolayca yorumlanan görsel sonuçlar.
 • Sonuçlar hem maruz kalma durumu hem de maruz kalınan görece süreyi gösterir.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Bitiş Süresi
7 Gün
Depolama Sıcaklığı
22°C/72°F ya da daha az, %20-60 bağıl nem
Kalınlık
2 mm
Marka
MonitorMark™
Raf Ömrü
2 yıl
Sıcaklık Eşiği (Santigrat)
10 Santigrat Derece
Tam Genişlik (Metrik)
19 mm
Tam Uzunluk (metrik)
95 mm
Test Tipi
Çevresel Test
Ürün Tipi
Zaman Sıcaklık
Detaylar
 • Ürünün 1 hafta boyunca belirtilen sınırlarının üzerindeki sıcaklıklara maruz kalma durumunu izlemek için düşük maliyetli çözüm.
 • Kendinden yapışan arka kısım ikincil ambalaja kolay takılmasını sağlar.
 • Kolayca yorumlanan görsel sonuçlar.
 • Sonuçlar hem maruz kalma durumu hem de maruz kalınan görece süreyi gösterir.
 • Çıkarılabilir film aktivasyon şeridi, doğruluk için istek üzerine izleme işlemini başlatır.

3M™ MonitorMark™ Zaman Sıcaklık İndikatörü 9860D, sıcaklığa duyarlı ürünlerin nakliye ve depolama sırasında termal maruz kalma durumunu izleme zorluğuna çözüm getirir.

Bu indikatörler, ürünün tüm tedarik zinciri boyunca sıcaklığa maruz kalma durumunu izlemek için düşük maliyetli ve etkili bir yoldur. Bunlar, doğru ve yorumlanması kolay, belirtilen sıcaklık eşiği üzerindeki maruz kalma durumunun geri çevrilemez bir kaydını sunar. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Gösterge, en iyi sıcaklığa duyarlı ürünün yakınındaki yalıtımlı nakliye kutularının içine yerleştirildiğinde çalışır, burada sıcaklık izlenir ve yalnızca bir ürünün maruz kalması değil ne kadar süre maruz kaldığı da gösterilir. Geniş indikatör göstergesi maruz kalma durumunu, sağdaki küçük pencereler de sıcaklığa ne kadar maruz kalındığını (en fazla 48 saat) gösterir. 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Indicator 9860D, sıcaklık 50°F/10°C +1°C üzerine çıkmaya başladığında 24 saat içinde ilk rengi gösterecektir. 48 saatlik belirtilen kümülatif sona erme süresi boyunca eşik sıcaklığın 2°C üzerindeki sabit bir sıcaklığa maruz kaldığında, sona erme mesafesi teknik özellik sınırları dahilinde olacaktır. Düzgün paketleme, sertifikalandırma ve termal duyarlı ortamda nakletme için her türlü çabaya rağmen, bir ürünün nakliye boyunca el değmeden kalabileceğine ilişkin bir garanti verilmez. Bir paket fiziksel olarak hasarlı teslim edildiğinde, hala içeriğinin kabul edilebilir koşullardan daha fazlasına maruz kalıp kalmadığını bilmenin bir yolu yoktur. Tüm ambalaj gereksinimleri takip edildiğinde ve önlemlere uyulduğunda, 3M™ MonitorMark™ Time Temperature Göstergeler, ambalaj ve içeriğin hasar verici sıcaklıklara maruz kaldığının önemli bir göstergesini sunarak içerik için önemli bir güvenlik katmanı sağlar. Konteynerin iç kısmına, içindekilere yakın takılan bu düşük maliyetli indikatör, zaman ve sıcaklığa maruz kalma tahmininde yardımcı olacak bilgiler sunar. Görsel indikatör, alıcıyı, içeriğin paketin fiziksel durumundan dolayı hasar görmüş olabileceği konusunda açık bir şekilde uyarır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.