1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Filtrasyon
 4. Su Filtrasyonu
 5. İçecek Hazırlama Cihazı Filtrasyonu
 6. 3M™ HF-S Tekli Sistem, Model SF18-S, 5607708, 6/kutu

3M™ HF-S Tekli Sistem, Model SF18-S, 5607708, 6/kutu

3M Stok Kodu 7100051040Global Ürün Kodu 00051128894309
 • Ticari buz makinelerinde ve buhar kullanımlarında tortu/klor tat-kokusu/kireç azaltımı ile sabit su kalitesi sağlar.
 • Buzun görsel berraklığını arttırır.
 • Ekipmanı klor, tortu ve kireçten korur.
 • Klor ve korozyon potansiyeli azaltımı ile ekipman ömrü arttırma
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Akış Hızı (metrik)
22,7 Litre per minute
Azaltma Talepleri
Kireç Engelleme
Bağlantı Elemanı Türü
NPT
Endüstriler
Ticari
Koli başına Ünite
6
Marka
3M™
Ürün Özellikleri
 • Ticari buz makinelerinde ve buhar kullanımlarında tortu/klor tat-kokusu/kireç azaltımı ile sabit su kalitesi sağlar.
 • Buzun görsel berraklığını arttırır.
 • Ekipmanı klor, tortu ve kireçten korur.
 • Klor ve korozyon potansiyeli azaltımı ile ekipman ömrü arttırma
 • Kireç oluşumuna sebep olan kalsiyum ve magnezyum azaltılarak daha kısa duruşlar sağlar ve plansız değişimleri önler
 • Sanitary Quick Change (SQC) replacement cartridge is fast and easy to change
 • Integrated Membrane Pre-Activated Carbon Technology (“I.M.P.A.C.T”) provides superior cartridge life for models HF90-S, HF60-S, HF60-CLS, and HF40-S

3M™ Su Filtrasyon Ürünleri High Flow Serisi (-S) sistemi Reçete Kalitesinde Su™ sağlayarak ticari buz makinelerinde ve su buharı kullanımında tortu, klor tadı ve kokusu, kireç azaltımı sağlayarak ekipmanları korumaya yardımcı olur.

High Flow Serisi (-S) filtre kartuşları, kartuş değiştirme sırasında filtre ortamıyla herhangi bir fiziksel temas gerektirmeyen, hijyenik bir tasarıma sahiptir. Hijyenik Hızlı Değişim (Sanitary Quick Change SQC) özelliği, bir filtre anahtarı gerektirmeden hızlı ve kolay kartuş değiştirme olanağı sağlar. Diğer akıllı tasarım detayları, duvara veya bitişik ekipman parçasına monte edildiğinde stabilite sağlamaya yardımcı olan ve tesisat hatlarında daha az stres oluşturan anahtar deliği tasarımı ile entegre montaj braketini içerir. Bazı High Flow Serisi (-S) yedek kartuş filtreleri, suyla taşınan bakteri ** ve kisti azaltmada etkili olacak şekilde tasarlanmıştır (HF90-S, HF90-S-SR, HF90-S-SR5, HF60-S, HF60-CLS, HF40-S) Sertlik ticari buz makinelerinde ve buharlı sistemlerde dağıtım nozüllerinde ve evaporatör plakalarında tıkanma ve kireçlenmeye sebep olarak ekipman kullanım ömrünü azaltır. Filtrelerimizdeki sertlik giderme özelliği ile kalsiyum ve magnezyumun metal yüzeylerde kireç oluşturması engellenir. Karbon Filtrasyon Birçok filtreleme uygulamasında, karbon genellikle kirlilikleri absorbe etmek için tercih edilen bir ortamdır. Karbon, küçük bir ayak izi içinde bulunan çok geniş yüzey alanı nedeniyle son derece etkilidir. Karbonun etkinliği ile kıyaslandığında aktif karbon daha da etkilidir. Aktif karbon, küçük karbon atomu kümelerinden oluşur ve hava yokluğunda karbon kaynağını (kömür, linyit, odun, yemiş kabukları veya turf) ısıtarak üretilir. Adsorpsiyon, bir gaz, sıvı veya çözünmüş katıdan bir yüzeye atomların, iyonların veya moleküllerin yapışmasıdır. Bu işlem, sıvının filtre ortamına sızdığı veya çözündüğü ve filtre ortamında tutulduğu emilimden (absorbsiyon) farklıdır. Adsorpsiyon oyundayken, süzülecek su veya diğer sıvı, karbon yakalama parçalarından geçer ve içeriğindeki kirleticiler etkili bir şekilde azalır. Aktif karbon kullanan filtreler, mikron cinsinden ölçülebilecekleri parçacıkların boyutlarına göre derecelendirilir. Bu nominal mikron derecelendirmesi, 50 mikrondan 0,5'e kadar olabilir. Integrated Membrane Pre-Activated Carbon Technology (“I.M.P.A.C.T.”) I.M.P.A.C.T. teknolojisi tek kartuşta farmasötik dereceli mikro gözenekli membran ve aktif karbon bloğunun birleşmesi ile basınç düşüşünü azaltır ve ön filtrasyon ihtiyacını ortadan kaldırır. Membran yapı Cryptosporidium ve Giardia kistleri ile suyla bulaşan bakterileri engeller. *Üretici laborotuarlarında test edilmiş ve onaylanmıştır. ** E.coli ATCC (11229) ile test edilmiştir. **Cryptosporidium parvum ookistlerinin kullanımına dayalıdır. **3M (-S) değişim kartuş filtreleri NSF sertifikalıdır. **Suyla temas eden yüzeyler FDA CFR-21 uyumludur.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.