1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Disk Zımparalar
 5. Hızlı Değişen Diskler
 6. Standard Abrasives™ Seri Değişim TSM A/O 2 Kat Disk 522402, 2 in 36, iç paket başına 50 disk, kutu başına 200 disk

Standard Abrasives™ Seri Değişim TSM A/O 2 Kat Disk 522402, 2 in 36, iç paket başına 50 disk, kutu başına 200 disk

3M Stok Kodu 7100062257Global Ürün Kodu 00051115324086
 • Çok-amaçlı disk, demirli metaller ve kompozitler üzerinde MRO taşlama, çapak alma ve bitirme için uygundur
 • 2-katlı arkalık sertliği arttırır ve düşük-orta şiddette uygulamaların performans ömrünü uzatır
 • Esneklik derecesi yassı ve konturlu yüzeyler üzerinde taşlamaya olanak verir
 • TP, TR, TS ve TSM seri değişiklik ataşman stilleri arasından seçim yapın
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Arka Kısım Rengi
Mavi
Aşındırıcı Malzeme
Alüminyum Oksit
Destek Malzemesi
Bez
Ek Türü
TSM
İnce kum
36
Kaplama Tipi
Kapalı Kaplama
Kat Sayısı
2
Maks Hız
30000 rpm
Ön Kısım Rengi
Kahverengi
Tam Çap (Metrik)
50,8 mm
Ürün Formu
Disk
Ürün Rengi
Kahverengi
Ürün Özellikleri
 • Çok-amaçlı disk, demirli metaller ve kompozitler üzerinde MRO taşlama, çapak alma ve bitirme için uygundur
 • 2-katlı arkalık sertliği arttırır ve düşük-orta şiddette uygulamaların performans ömrünü uzatır
 • Esneklik derecesi yassı ve konturlu yüzeyler üzerinde taşlamaya olanak verir
 • TP, TR, TS ve TSM seri değişiklik ataşman stilleri arasından seçim yapın
 • Alüminyum oksit mineral seri kesim oranı ve çok-amaçlı işlevsellik sağlar

Demirli metaller ve kompozitler üzerinde bakım tamir işlemleri (MRO) için iş parçalarını seri biçimde taşlamada, çapaklarını almada ve harmanlamada Standard Abrasives™ Seri Değişimli Alüminyum Oksit 2-Katlı Diski tercih edin. 2-katlı arkalık düşük-orta basınçlı uygulamalarda ek sağlamlık ve disk ömrü sağlarken, hem yassı, hem de konturlu yüzeylere yerleşim sağlar.

Seri Değişim Kolaylığı Standart Abrasiflerimiz™ Seri Değişimli Alüminyum Oksit 2-Katlı Disk, çeşitli boyutlarda, kaba zımpara tanecikleriyle ve seri değişimli kumlama sistemleriyle birlikte bulunurlar. Seri değişir diskler aletsiz götürmelere olanak verir, yüksek hızlarda sağlam ataşman sağlar ve dereceler veya uygulamalar arası disk değişikliklerinde operatörlere zamandan kazandırırlar.  TP, TR, TS veya TSM tutucu yastığınızla uyumlu diski seçin. TP sistemi, kolayca takılıp çıkarılır bir naylon bağlama yuvasına sahiptir. TR diskleri, TR veya 3M™ Roloc™ tip tutucu yastıklarına bir bilek çevrimiyle kolayca monte edilir bir naylon dişli yuvasına sahiptirler ve TS ile TSM sistemleri de tek bir çevrimle tutucu yastığına sıkıca bağlanan bir metal yuvaya sahiptirler.  Alüminyum Oksit Pek Çok Alt Tabakayla Uyumludur Alüminyum Oksit (AO) diskler, çok amaçlı iş görürlüğe ve ekonomiye önem veren operatörler için iyi bir tercihtir. AO, taşlama, harmanlama ve çapak giderme işlemleri esnasında kendi kendini kırarak hızlı bir kesim sağlayan güçlü bir mineraldir. Demirli metaller ve kompozitler dâhil çok çeşitli malzemeler üzerinde kullanılabilirdir.  Daha dik konturlar için daha esnek bir kenar gerektiren   uygulamalar için (ayrı olarak satılan)  Seri Değişimli Alüminyum Oksit Esnek Kenar Kaplamalı Diskimizi  kullanın. Bir taşlama yardımına gerek duyulursa, (ayrı olarak satılan)   Seri Değişimli Alüminyum Oksit Ekstra 2-Katlı Diskimizi kullanın.  Çok yönlü Standart Abrasifler™ Alüminyum Oksit Diskler portföyü, operatörlere projelerinin ihtiyaçlarına ve uygulamalarına en uygun diski bulabilmelerine yardımcı olur.  Kaliteli Standart Abrasifler™ Endüstriyel Uygulamalar için Çözümler   Standart Abrasifler markası, 50 yıldır metal işleri endüstrisine kaliteli abrasifler tedarik etmektedir. Müşteriler, kaplamalı, bağlamalı ve örgüsüz abrasif hatları dâhil, sunduğumuz çok çeşitli yüksek performans ürünlerimize itimat ederler. 

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.