1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Diskler
 5. Hızlı Değişen Diskler
 6. Standard Abrasives™ Hızlı Değişim TSM A/O 2 Katmanlı Disk 522506, 3 in 80, 50 adet kutu içinde, 200 adet kolide

Standard Abrasives™ Hızlı Değişim TSM A/O 2 Katmanlı Disk 522506, 3 in 80, 50 adet kutu içinde, 200 adet kolide

3M Stok Kodu 7100062734Global Ürün Kodu 00051115324215
 • MRO zımparalaması, demir içeren metallerin ve alaşımların çapak giderme ve finisaj işleri için uygundur
 • 2 katlı desteği sertlik sağlar, düşük ve orta basınçlı uygulamalar için kullanım ömrünü arttırır
 • Esneklik sayesinde düz ve kontur yüzeylerde zımparalama kolaylaşır
 • TP, TR, TS ve TSM seri değişiklik ataşman stilleri arasından seçim yapın
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Arka Kısım Rengi
Mavi
Aşındırıcı Malzeme
Alüminyum Oksit
Delik Yapısı
QS300VM
Destek Malzemesi
Bez
Ek Türü
TSM
İnce kum
80
Kaplama Tipi
Kapalı Kaplama
Kat Sayısı
2
Maks Hız
20000 rpm
Ön Kısım Rengi
Kahverengi
Tam Çap (Metrik)
76,2 mm
Ürün Formu
Disk
Ürün Rengi
Kahverengi
Ürün Özellikleri
 • MRO zımparalaması, demir içeren metallerin ve alaşımların çapak giderme ve finisaj işleri için uygundur
 • 2 katlı desteği sertlik sağlar, düşük ve orta basınçlı uygulamalar için kullanım ömrünü arttırır
 • Esneklik sayesinde düz ve kontur yüzeylerde zımparalama kolaylaşır
 • TP, TR, TS ve TSM seri değişiklik ataşman stilleri arasından seçim yapın

Demir içeren metalleri ve alaşımları hızla zımparalamak, çapak almak, işlenen parçaları bakım operasyonları için harmanlamak için ürünümüz idealdir. 2 katlı destek sistemi, hafif ve orta basınç gerektiren uygulamalar için sertliği ve kullanım ömrünü arttırır.

Seri Değişim Kolaylığı Standart Abrasiflerimiz™ Seri Değişimli Alüminyum Oksit 2-Katlı Disk, çeşitli boyutlarda, kaba zımpara tanecikleriyle ve seri değişimli kumlama sistemleriyle birlikte bulunurlar. Seri değişir diskler aletsiz götürmelere olanak verir, yüksek hızlarda sağlam ataşman sağlar ve dereceler veya uygulamalar arası disk değişikliklerinde operatörlere zamandan kazandırırlar.  TP, TR, TS veya TSM tutucu yastığınızla uyumlu diski seçin. TP sistemi, kolayca takılıp çıkarılır bir naylon bağlama yuvasına sahiptir. TR diskleri, TR veya 3M™ Roloc™ tip tutucu yastıklarına bir bilek çevrimiyle kolayca monte edilir bir naylon dişli yuvasına sahiptirler ve TS ile TSM sistemleri de tek bir çevrimle tutucu yastığına sıkıca bağlanan bir metal yuvaya sahiptirler.  Alüminyum Oksit Pek Çok Alt Tabakayla Uyumludur Alüminyum Oksit (AO) diskler, çok amaçlı iş görürlüğe ve ekonomiye önem veren operatörler için iyi bir tercihtir. AO, taşlama, harmanlama ve çapak giderme işlemleri esnasında kendi kendini kırarak hızlı bir kesim sağlayan güçlü bir mineraldir. Demirli metaller ve kompozitler dâhil çok çeşitli malzemeler üzerinde kullanılabilirdir.  Daha dik konturlar için daha esnek bir kenar gerektiren   uygulamalar için (ayrı olarak satılan)  Seri Değişimli Alüminyum Oksit Esnek Kenar Kaplamalı Diskimizi  kullanın. Bir taşlama yardımına gerek duyulursa, (ayrı olarak satılan)   Seri Değişimli Alüminyum Oksit Ekstra 2-Katlı Diskimizi kullanın.  Çok yönlü Standart Abrasifler™ Alüminyum Oksit Diskler portföyü, operatörlere projelerinin ihtiyaçlarına ve uygulamalarına en uygun diski bulabilmelerine yardımcı olur.  Kaliteli Standart Abrasifler™ Endüstriyel Uygulamalar için Çözümler   Standart Abrasifler markası, 50 yıldır metal işleri endüstrisine kaliteli abrasifler tedarik etmektedir. Müşteriler, kaplamalı, bağlamalı ve örgüsüz abrasif hatları dâhil, sunduğumuz çok çeşitli yüksek performans ürünlerimize itimat ederler. 

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.