3M™ Sünger Çubuk SSL100, 100 / koli

3M Stok Kodu 7100067457Global Ürün Kodu 50707387581164
 • Çubuğa takılı sünger tasarımı süngeri doğrudan tutmadan erişilmesi zor alanlara erişmeyi sağlar.
 • Çubuğa takılı sünger tasarımı, çubukla numuneyi aldıktan sonra süngeri saptan kolayca çıkarma olanağı sunar.
 • Tutma ve hazırlamayı en aza indirmek ve atıkları azaltmak için basitleştirilmiş ambalaj.
 • Tamamen kuru sünger yalnızca kuru ortamlarda kullanım gereksinimlerini karşılar.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Hacim
10 mL
Marka
3M™
Ortam Tipi
Ortamsız
Tam Genişlik (Metrik)
4 cm
Tam Uzunluk (metrik)
7,6 cm
Test Tipi
Çevresel
Üretim Segmenti
Kadavradan Numune Alma, Çevresel İzleme, Asma, Ambalaj ve Depolama Testi, Birincil İşleme, Hazır Gıda
Ürün Tipi
Sponge-Stick
Detaylar
 • Çubuğa takılı sünger tasarımı süngeri doğrudan tutmadan erişilmesi zor alanlara erişmeyi sağlar.
 • Çubuğa takılı sünger tasarımı, çubukla numuneyi aldıktan sonra süngeri saptan kolayca çıkarma olanağı sunar.
 • Tutma ve hazırlamayı en aza indirmek ve atıkları azaltmak için basitleştirilmiş ambalaj.
 • Tamamen kuru sünger yalnızca kuru ortamlarda kullanım gereksinimlerini karşılar.
 • 6 x 11 inç numune torbası, 30 oz/0.89 L kapasite, laboratuvara güvenli, kullanışlı taşımak için.

3M™ Sünger Çubuk tutma ve hazırlamayı en aza indirmek ve atıkları azaltmak için basitleştirilmiş ambalaj kullanır.

Bu 1.5 x 3 inç biyosit içermeyen selüloz sünger çubuğun bir ucuna takılıdır ve bir numune torbası içerir. Selüloz, gıda ile taşınan patojenlerin izlenmesi için ideal bir örnekleme materyalidir ve Federal Tescil Kuralları ve Yönetmeliği numune toplama teknik özelliklerini karşılar (Vol 61, No. 144, 1996). 3M™ Sünger Çubuk bir işçinin numuneleri torbanın içine dokunmadan almasını sağlar ve numune bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Çubuk ayrıca bir işçinin erişimi zor alanlara ulaşmasını ve numuneyi süngeri doğrudan tutmadan almasını sağlar, bu da drenler, borular ve çevre ekipmanlara erişim için ürünü ideal kılar. Süngerler kolay işleme ve taşıma sağlayacak şekilde parçasızdır ve parmak stoperi sünger ile teması önler. Süngerin kendisi dayanıklıdır, biyosit içermez ve organizma canlılığını etkilemez. Kuru bir sünger olan bu ürün yalnızca kuru ortamlarda kullanım gereksinimlerini karşılar. Alternatif olarak ayrıca herhangi bir sayıda şirket içi ya da önceden karıştırılmış tampon ve numune alma çözeltisi ile, numunenin alındığı sıradaki ihtiyaçları karşılamak için kullanılabilir. Selüloz malzeme son derece emicidir ve numuneyi fazla damlatmadan etkili bir şekilde tutar ve serbest bırakır. Sünger çubuk ayrıca numune aldıktan sonra güvenli bir şekilde tutulması, laboratuvarına rahat taşınması için 3M™ Baskı Yapılabilir Numune Torbası ile gelir. Torbada, ayrıntıların not edilmesi ve hızlı, kolay tanımlama için yazılabilir bir yüzey vardır. Bunlar aseptik koşulları muhafaza etmek için gamma ışınlama yöntemiyle dekontamine edilmiştir. Bu ürün ABD'de küresel olarak tedarik edilen malzemeyle üretilmiştir ve kalite güvencesi için ISO 9001:2008 sertifikalıdır. Yalnızca laboratuvar kullanımı içindir. Tehlikeli Analiz Kritik Kontrol Noktası (HACCP) yaklaşımı dünya çapında en yaygın kabul edilen gıda güvenlik yönetimi protokolüdür. 3M numune alma ürünleri, potansiyel gıdayla taşınan tehlikeler ve bunların kesin yerini tanımlamak için bu yaklaşımın önemli bir parçasıdır. Taşınabilir, stabil zenginleştirme ortamı ve kolay tutulan çubuklar ve süngerler çok çeşitli potansiyel tehlikeleri test etmek ve sıra dışı doğrulukta sonuçları iletmek için tasarlanmıştır. Bunlar toplama alanındaki içeriği güvenli bir şekilde alıp, laboratuara sızıntı olmadan ve numune zarar görmeden muhafaza ederek iletmek için tasarlanmıştır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.