1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Laboratuvar Malzemeleri ve Testleri
 4. Numune Alma Malzemeleri
 5. Numune Alma Torbaları
 6. 3M™ Baskı Yapılabilir Numune Torbası BP115S, 4.5 in x 9 in, 15 oz, 2.5 mil, 1000 / koli

3M™ Baskı Yapılabilir Numune Torbası BP115S, 4.5 in x 9 in, 15 oz, 2.5 mil, 1000 / koli

3M Stok Kodu 7100067964Global Ürün Kodu 50707387578089
 • Veri, numune alma tarihi ve saati ve kolay kayıt ve tanımlamayı kolaylaştıran diğer bilgiler için yazılabilir alan.
 • Yırtılarak açılma sayesinde kullanıma hazır olana kadar mühürlü kalır.
 • Güvenlik tırnakları torbayı açık çeker ve aseptik koşulların muhafazasına yardımcı olur.
 • Güvenli kapatma için tel bağlar sunulmuştur.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Hacim
443 mL
Kalınlık
63,5 micron
Kapasite (Metrik)
0,44 Litre
Marka
3M™
Tam Genişlik (Metrik)
11,43 cm
Tam Uzunluk (metrik)
22,86 cm
Üretim Segmenti
Çevresel İzleme, Son Soğutma, Ön Soğutma, Pişirmeye Hazır, Hazır Gıda
Detaylar
 • Veri, numune alma tarihi ve saati ve kolay kayıt ve tanımlamayı kolaylaştıran diğer bilgiler için yazılabilir alan.
 • Yırtılarak açılma sayesinde kullanıma hazır olana kadar mühürlü kalır.
 • Güvenlik tırnakları torbayı açık çeker ve aseptik koşulların muhafazasına yardımcı olur.
 • Güvenli kapatma için tel bağlar sunulmuştur.
 • Polietilen tüp malzemesinden üretilen torbanın yan mühürleri yoktur ve sızıntı olasılığını özellikle azaltan ısıyla mühürlenen geniş taban içerir.

3M™ Baskı Yapılabilir Numune Torbası dayanıklı polietilen (PE) tüpten üretilmiştir ve yeterli kapatma için güvenli tel bağa sahiptir.

Bu torbalar çevresel numune alma, gıda testi ya da numune zenginleştirme için idealdir. Bu sert poşetler en zorlu laboratuvar test koşullarını sağlamak ve numune hazırlama sürecine dayanacak güce sahip olmak için tasarlanmıştır. Yazılabilir alan verileri, numune alma saatini ve tarihini, ve diğer bilgileri belgelemek için idealdir. Yırtılan üst kısım torbanın içinin kullanıma hazır olana kadar kontaminasyondan arındırılmış olmasını sağlar. İstenen numune alındığında, açık üst taraf kendi üzerine katlanır ve ardından tel bağ kat üzerinden bükülerek torba içindekilerin sızması önlenir. Var olan plastik filmlerin kullanılabilirliği ve çeşitliliği düşünüldüğünde, polietilen (PE) en güvenli ve en çok yönlü malzemelerden biridir. PE kimyasal olarak inerttir, herhangi bir kalıntı ya da tadı iletmez, bu özelliği ürünü birçok gıda emniyet ve işlem ihtiyacını karşılamak için tercih edilen malzeme yapar. PE ayrıca asitler de dahil diğer çoğu kimyasal için geçirimsizdir. PE'den üretilen numune torbaları çok çeşitli test uygulamaları için uygundur. Malzemenin geçirimsiz özellikleri, numune bütünlüğünü korumak için numunelerin test laboratuvarına taşınması sırasında bozulmamasını ve DNase, Rnase, Pirojen içermemesini sağlar. Bu ürün ABD'de küresel olarak tedarik edilen malzemeyle üretilmiştir ve kalite güvencesi için ISO 9001:2008 sertifikalıdır. Yalnızca laboratuvar kullanımı içindir.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.