1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Aşındırıcılar
 4. Disk Zımparalar
 5. Hızlı Değişen Diskler
 6. Scotch-Brite™ Roloc™ AL Yüzey Şartlandırma Diski TR, 2 inç x NH A MED, 50 adet içinde kasa başına 200 adet

Scotch-Brite™ Roloc™ AL Yüzey Şartlandırma Diski TR, 2 inç x NH A MED, 50 adet içinde kasa başına 200 adet

3M Stok Kodu 7100075707Global Ürün Kodu 00051141541365
 • Düşük yükleme direnci istenildiğinde ve düşük ila orta basınçlı uygulamalara yönelik harika disktir.
 • Genellikle temizlik, cilalama, karıştırma ve çapak alma için kullanılır
 • Açık web konstrüksiyonu, yüzey düzensizliklerine ve konturlarına cevap vererek, oymayı en aza indirir
 • Dokumasız naylon lifler, taze madeni açığa çıkarmak için aşamalı olarak parçalanır ve bu da tutarlı kesme hareketine neden olur.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Alt Endüstriler
Metal Üretimi
Aşındırıcı Malzeme
Alüminyum Oksit
Ek Türü
TR
Endüstriler
Takviye ve Destekler, Genel Endüstriyel, Denizcilik, Metal İşleme, MRO, Taşımacılık ve Ağır Ekipman
Maks dev/dk.
25000
Maks Hız
25000 rpm
Şekil Tipi
Disk
Sınıf
Orta
Tam Çap (Metrik)
50,8 mm
Ürün Formu
Disk
Ürün Özellikleri
 • Düşük yükleme direnci istenildiğinde ve düşük ila orta basınçlı uygulamalara yönelik harika disktir.
 • Genellikle temizlik, cilalama, karıştırma ve çapak alma için kullanılır
 • Açık web konstrüksiyonu, yüzey düzensizliklerine ve konturlarına cevap vererek, oymayı en aza indirir
 • Dokumasız naylon lifler, taze madeni açığa çıkarmak için aşamalı olarak parçalanır ve bu da tutarlı kesme hareketine neden olur.
 • Hem iyi kesen hem ince finisaj bırakan alüminyum oksit mineral
 • 3M™ SC Yüzey Hazırlama Disklerine nazaran daha iyi kesim ve kullanım ömrü
 • Elektrikli aletlere hızlı ve kolay bağlantı sunan Roloc™ sistemi

Ana Malzemeye Hasar Vermeden Çapakları ve Kirletici Maddeleri Etkili Biçimde Giderin Scotch-Brite™ ürünleri zorlu işlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olabilir. Scotch-Brite™ ürünleri, özellikle de Roloc™ AL Yüzey Hazırlama Diski çapaksız boyanabilir finisajlara iş parçasının geometrik yapısında değişikliğe sebep olmadan ulaşmanıza yardımcı olur. Alüminyum Oksit Mineral Hızlı ve İyi Keser Diskin açık ağ yapısına alüminyum oksit mineraller yerleştirilmiştir. Alüminyum oksit, dayanıklılığı ve keskin performansı nedeniyle sektördeki profesyonellerin en çok tercih ettiği aşındırıcılardan biridir. Bununla birlikte gevşek yapıda olduğu bilinen alüminyum oksit ısıya ve basınca maruz kaldığında parçalara ayrılarak kendini yeniler. Mineral, gevşek yapısı sayesinde kesme performansını korur. Her birinde alüminyum oksit kullanılan Scotch-Brite™ Roloc™ AL Yüzey Hazırlama Diskleri üç derecede sunulur: çok ince (VFN), orta (MED) ve kalın (CRS). Bu sayede kullanan kişiler ellerindeki yüzeye ve istenen finisaja özel bir kum seçebilir. Hızlı Elektrikli Alet Bağlantısı için Roloc™ Sistemi Kullanan kişilerin farklı kumlardaki diskler arasında daha kolay geçiş yapabilmesini amaçlayarak bu diske 3M™ Roloc™ Hızlı değişim bağlantısı ekledik. Aynı zamanda elektrikli aletlere hızlı bağlantı sağlayarak hem üretkenliği hem verimliliği artırmaya yardımcı olur. Disk takmak için kullanan kişinin bir Roloc™ yedek tabanına (ayrıca satılır) takması yeterlidir. Yedek taban ardından elektrikli alete bağlanır. Bağlantılar seçenekleri arasında bazıları metal bazıları plastik olan TS, TSM ve TR seçenekleri yer alır. Kullanan kişilerin aleti için doğru aparatı seçmesi gerekir. Scotch-Brite™ Avantajı Scotch-Brite™ ürünlerinde dokunmamış naylon fiberlerle mineraller birleştirilmiştir. Devrim niteliğindeki fiber kaplama teknolojisi sayesinde Scotch-Brite™ aşındırıcı ürünleri daha hızlı keser, daha tutarlı çizikler üretir. Açık ağ malzemesi, yüke dayanıklıdır ve naylon fiberlerin dolmasını sınırlandırarak aşındırıcı minerallerin yüksek performansta kesim yapmayı sürdürmesini sağlar. Taşlama işlemi sırasında naylon fiberleri kırıldıkça yeni mineralleri ortaya çıkarır, bu sayede her parçada tutarlı olan bir kesim elde edersiniz.

Scotch-Brite™ Roloc™ AL Yüzey Şartlandırma Diski demirli ve demir dışı metaller dâhil olmak üzere çeşitli maddeleri temizler, perdahlar, harmanlar ve çapak giderir. Dayanıklılık ve yumuşaklık arasında bir mükemmel bir denge kurar. Parça geometrisini ciddi biçimde değiştirmeden iş parçanızdaki kirleticilerden kurtulmak için bu diski kullanın.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.