3M™ Yapışkan Transfer Bandı 9775WL

3M Stok Kodu 7100102787Global Ürün Kodu 05900422080350
  • 127 µm #96 beyaz polikaplı kraft astar üzerine 180 µm kalınlığında yapıştırıcı
  • Olağanüstü nem, solvent, UV direnci ve kimyasal dayanım, yapışma dayanıklılığının artmasına yardımcı olur
  • 121 ºC'ye kadar olan sıcaklıklarda performans gösterir
  • Fabrikasyon köpüklerde, plastiklerde ve kumaşlarda kullanım için ideal yüksek yapışmalı yapıştırıcı
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik)
0,18 mm
Marka
3M™
Yapıştırıcı Tipi
300MP High Tack Acrylic
Detaylar
  • 127 µm #96 beyaz polikaplı kraft astar üzerine 180 µm kalınlığında yapıştırıcı
  • Olağanüstü nem, solvent, UV direnci ve kimyasal dayanım, yapışma dayanıklılığının artmasına yardımcı olur
  • 121 ºC'ye kadar olan sıcaklıklarda performans gösterir
  • Fabrikasyon köpüklerde, plastiklerde ve kumaşlarda kullanım için ideal yüksek yapışmalı yapıştırıcı

3M™ Yapışkan Transfer Bandı 9775WL plastik, köpük, ahşap ve tekstil ürünlerinin kalıcı olarak yapıştırılması için tasarlanmıştır. Yapıştırıcı, yarıklara ve boşluklara, ısı uygulanmadan kolayca akar. Minimum basınç gereklidir. Bu transfer bandında, 48 - 72 saat içinde iyi bir ilk yapışma ve tam yapışma sağlayan yüksek birleşimli akrilik 3M™ Yapıştırıcı 300MP bulunur.

Fabrikasyon Köpükler, Plastikler ve Kumaşlarda Kullanım için İdealdir 3M™ Yapışkan Transfer Bandı 9775WL'de, 180 µm #96 beyaz polikaplı kraft kağıdı astar üzerine 127 µm dayanıklı yapıştırıcı bulunur. Yapıştırıcı, köpüklere, kumaşlara, tahtaya ve çoğu plastik yüzeye yapışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yapışkan transfer bandı UV'ye dayanıklıdır ve iyi bir nem, su, solvent direncine ve kimyasal dayanıma sahiptir. Önerilen Uygulamalar Köpük contalar ve genel köpük yapıştırma Dokulu ve pürüzlü yüzeyleri yapıştırma Zemin kaplaması laminasyonu dahil kumaş ve tekstil ürünü yapıştırma Boşluklara ve Yarıklara Isı Uygulanmadan Kolayca Akar 3M™ Yapıştırıcı 300MP'nin tasarımı, 250ºF (121ºC)'ye kadar, geniş bir ürün yelpazesinde tutarlı bir şekilde güçlü bir yapıştırma oluşturur. Kolay akış özellikleri, yapıştırıcının köpük, ahşap, tekstil ve daha fazlası dahil olmak üzere pürüzlü ve dokulu yüzeylere ısı uygulanmadan hızlıca yapışmasını sağlar. Ağır polikaplı kraft kağıdı astar, bu yapıştırıcı bandı özel kesim ve dönüştürme işlemleri için ideal kılar. Yapışkan Transfer Bantlarının Anlaşılması 3M yapışkan transfer bantları, bir ağ veya taşıyıcı olmadan, serbest bırakma astarı üzerine kaplanmış basınca duyarlı yapıştırıcılardır. Bu yapıştırıcı bantlar, dokulu veya düzensiz yüzeylere sahip uygulamalar için çift taraflı yapıştırıcı bantlardan daha uygundur. Uygulama için; bant, yapışkan tarafı aşağıya bakacak şekilde bir yüzeye konumlandırılır ve yapıştırıcının arka tarafı birleştirme yüzeyine bakacak şekilde astar çıkarılır. Bilim ve Yenilikle, Daha İyi Fikirleri Ortaya Çıkarmak 3M Endüstriyel Yapıştırıcılar ve Bantlar Bölümünde, yapışma bilimini uygulayarak dünyanın dört bir yanındaki firmaların tasarım ve üretim süreçlerini geliştiren yenilikçi çözümler sunuyoruz. Sonuçta, teknolojilerimiz müşterilerimizin rekabetçi ürünleri pazara daha hızlı ve daha verimli bir şekilde sunmalarına yardımcı olmaktadır.