1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Köpük Bantlar
 5. VHB Bantlar
 6. 3M VHB 5906 Akrilik Köpük Bant 1168mm x 66m

3M VHB 5906 Akrilik Köpük Bant 1168mm x 66m

3M Stok Kodu 7100193935
 • Hızlı ve kullanımı kolay kalıcı yapıştırma yöntemi, yüksek mukavemet ve uzun süreli dayanıklılık sağlar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri

3M™ VHB™ Bant 5906F Hayal Et, Tasarla, Teslim Et Çok uyumlu bir köpük çekirdekli siyah, 0,15 mm kalınlığında, modifiye akrilik yapıştırıcıdır. Perçinlerin, kaynakların ve vidaların yerini alabilir. Hızlı ve kullanımı kolay kalıcı yapıştırma yöntemi, yüksek mukavemet ve uzun süreli dayanıklılık sağlar. Viskoelastisitesi ve toz boyalı boyaların çoğu da dahil olmak üzere çeşitli yüzeylere güçlü bağlanma yeteneği ile tasarım esnekliği sunar. Düşük profilli yapıştırma için idealdir.

 • Hızlı ve kullanımı kolay kalıcı yapıştırma yöntemi, yüksek mukavemet ve uzun süreli dayanıklılık sağlar
Özellikler
Tam Genişlik (Metrik)
1,17 m
Ürün Rengi
Siyah
Uygulamalar
Kompozit Malzemelerin Yapıştırılması, Metal Yapıştırma, Yapısal Yapıştırma
Yapıştırıcı Tipi
Akrilik
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.