3M™ Performans Sprey Tabancası Basınçlı Sargı, 26833, 4/Kutu

Parça Numarası 268333M Stok Kodu 7100228105
 • Performans Püskürtme Tabancasını ağırlık ve basınç beslemeli sistemler arasında hızla dönüştürmeye yardımcı olur
 • Daha iyi denge ve hortum kontrolü için püskürtme tabancası tabanına sağlam bir şekilde sabitlenir
 • Kolay montaj veya değiştirme için 3M™ Performans Sınıfı Basınçlı Kap Tipi HVLP Püskürtme Nozüllerine hızlı bağlantı
 • Standart dişli bağlantı ile besleme hortumuna takılır
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri

3M™ Performans Püskürtme Tabancası Basınçlı Sargı Hortumu, basınç beslemeli uygulamalarda kullanılmak üzere 3M™ Performans Püskürtme Tabancasına bağlanır. Püskürtme nozülü ile basınçlı boya besleme hortumu arasında hızlı bir bağlantı sağlar. Daha iyi denge ve hortum kontrolü için püskürtme tabancası tabanına sağlam bir şekilde sabitlenir. Boyayı basınç hattından kontrol etmek için isteğe bağlı olarak bilyeli valf ile kullanılabilir.

3M™ Performans Püskürtme Tabancası Basınçlı Sargı Hortumu, 3M™ Performans Püskürtme Tabancasını bir basınç kaynağından (kap veya pompa) sürekli, toplu püskürtme için bir besleme hortumuna bağlar. Sargı hortumunda, 3M™ Performans Püskürtme Tabancası Basınç Nozüllerine takmak için hızlı bağlantı kavraması bulunur. Hortumun diğer ucunda, bir besleme hortumuna veya isteğe bağlı bir bilyeli valfe takmak için standart bir dişli bağlantı bulunur. Hortumun dişli bağlantı ucundaki benzersiz bir dengeleme braketi, hortumu bir bilyeli mandallı çatal pimi ile püskürtme tabancasının tabanına sabitler. Bağlantı, teknisyenlerin hortumlarını kontrol etmelerine yardımcı olur, hortum ve bağlantı parçaları üzerindeki yükü azaltır ve püskürtme tabancası dengesini geliştirmeye yardımcı olur. Hortum, püskürtme tabancasına hızlı kapak kilitleme sistemimizle bağlanır, böylece püskürtme tabancasını kurulumu kolay, sökmesi kolay ve nozülleri kolayca değiştirilebilir hale getirir. Endüstriyel boyacı göz önünde bulundurularak tasarlanmış yenilikçi bir çözüm olan 3M™ Performans Püskürtme Tabancası ile kullanın. Darbeye dayanıklı bir kompozit malzemeden üretilmiş olup endüstrideki en hafif püskürtme tabancalarından biridir, ancak zorlu endüstriyel koşullar için de yeterince dayanıklıdır. Çok yönlü tasarımı, boyacıların basınçlı bir kaynaktan veya yerçekimli kaptan püskürtme yapmasını sağlar ve değiştirilebilir püskürtme nozülleri, her yeni nozülle yeni ürün düzeyinde bir performans sunarken çok çeşitli kaplamaları püskürtmenizi sağlar.

 • Performans Püskürtme Tabancasını ağırlık ve basınç beslemeli sistemler arasında hızla dönüştürmeye yardımcı olur
 • Daha iyi denge ve hortum kontrolü için püskürtme tabancası tabanına sağlam bir şekilde sabitlenir
 • Kolay montaj veya değiştirme için 3M™ Performans Sınıfı Basınçlı Kap Tipi HVLP Püskürtme Nozüllerine hızlı bağlantı
 • Standart dişli bağlantı ile besleme hortumuna takılır
 • Özel kolay sabitleme braketi, hortumu püskürtme tabancası gövdesine bağlar
 • Şeffaf basınçlı sargı hortumu, temizlemenin tamamlandığını doğrulamayı kolaylaştırır
Özellikler
En Küçük Satılabilir Ünite
Adet
Hortum Tipi
Sıvı
Paket Miktarı
4
Tam Uzunluk (metrik)
18,2 cm
Ürün Tipi
Boru Kiti
Uygulamalar
Boya Uygulama, Boyama, Yüzey Hazırlama Solüsyonu
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.