1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Bantlar
 4. Bez ve Vinil Bantlar
 5. Vinil Bantlar
 6. 3M™ Ağır Hizmet İzole Bandı 3939 Gümüş, 48 mm x 54,8 m 9,0 mil, her kolide ayrıca paketlenmiş 24 rulo, Uygun Ambalajlı

3M™ Ağır Hizmet İzole Bandı 3939 Gümüş, 48 mm x 54,8 m 9,0 mil, her kolide ayrıca paketlenmiş 24 rulo, Uygun Ambalajlı

3M Stok Kodu 7000028933Global Ürün Kodu 00051131069756
 • Uç birleştirme, maskeleme, yamalama, izolasyon, kapatma ve birleştirme işlemleri için sanayi tipi izole bant
 • Stres altında sağlam bir tutuş için yüksek çekme dayanımı
 • Kalın kauçuk yapışkan, sıkı bir izolasyon için çoğu kaba ve pürüzsüz yüzeye bağlanır.
 • Gümüş polietilen yüzey, eskime, aşınma ve suya dayanıklıdır.
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle

BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

Özellikler
Çekme Direnci (Metrik)
47,3 N/100mm
Endüstriler
Otomotiv, Elektronik Eşyalar, Mobilya, Genel Endüstriyel, Metal İşleme, Askeri Kurumlar ve Kamu Kuruluşları, MRO, Özel Araç, Taşımacılık, Ahşap İşleri
İç Mekan/Dış Mekan
İç Mekan
Koli başına Ünite
24 Roll
Kırılma Uzaması
17 Yüzde
Liner Hariç Toplam Bant Kalınlığı (Metrik)
0,22 mm
Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
93 Santigrat Derece
Marka
3M™
Performans Düzeyi
Performans
Raf Ömrü
12 Ay
Ürün Rengi
Gümüş
Yapıştırıcı Tipi
Kauçuk
Detaylar
 • Uç birleştirme, maskeleme, yamalama, izolasyon, kapatma ve birleştirme işlemleri için sanayi tipi izole bant
 • Stres altında sağlam bir tutuş için yüksek çekme dayanımı
 • Kalın kauçuk yapışkan, sıkı bir izolasyon için çoğu kaba ve pürüzsüz yüzeye bağlanır.
 • Gümüş polietilen yüzey, eskime, aşınma ve suya dayanıklıdır.
 • Çevreleme faaliyetlerinde polietilen örtülerin asılması için iyi bir seçimdir.

3M™Ağır Hizmet İzole Bandı 3939, çoklu makaslama uygulamalarını birleştirmek, maskelemek, yamalamak, eklemek, asmak ve PVC boruları izole etmek, kayıp düşme tehlike risklerini kapatmak ve diğer sınai uygulamalar için yeterli çekme dayanımına ve yapışma kuvvetine sahiptir.

3M™ Ağır Hizmet İzole Bandı 3939, kumaş destek üzerine lamine edilmiş suya dayanıklı polietilen ile agresif bir doğal kauçuk yapıştırıcıdan oluşur; bant yüksek yapışma kuvvetine ve uyum sağlama özelliğine sahiptir. Bandımız parçalanmadan dikey veya yatay olarak kolayca ve temiz bir şekilde kopar. Başlıca sınai uygulamaları arasında çevreleme faaliyetleri için polietilen perdelerin asılması, maskeleme ve kumlamadan gelen püskürtme fazlasına karşı koruma yer almaktadır. Ayrıca, halı altlıklarının tutturulması ve birleştirilmesi, iplerin sabitlenmesi ve panel posterlerde menteşe oluşturulması için organizasyon sektöründe de kullanılmaktadır. 3M™ Ağır Hizmet İzole Bandı 3939, 200 derece F'a kadar olan sıcaklıklarda kullanılabilir. UL 723, ASTM E-84, NFPA 255, UBC 8-1 standartlarında belirtilen yöntemler kullanılarak yanma testleri yapılmıştır. Sonuçlar, Alev Yayılma Endeksi 0, Duman Çıkarma Endeksi 30 şeklindedir. İzole bant (bazen yanlışlıkla "ördek bant" (duck tape) olarak anılır) alet kutusunun vazgeçilmezlerinden biridir, bakım, onarım ve inşaat işlemlerinde kullanılır. İzole bant terimi, bu gümüş bandın kanal izolasyonu da dahil olmak üzere aslen ısıtma, havalandırma ve hava şartlandırma (HVAC) uygulamalarında kullanılmasından gelmektedir. Günümüzde yamalama, demetleme, güçlendirme, kenar bantlama, birleştirme izolasyonu, boru ve kanal uçlarının kapatılması, etiketleme, geçici onarım, polietilen örtülerin asılması ve kumlamada püskürtme fazlasına karşı koruma gereken her yerde kullanılmaktadır. İzole bant evsel, endüstriyel ve ticari ortamlarda ve inşaat, elektrik, sanayi, ordu ve donanma, yalıtım, taşımacılık ve otomotiv sektörlerinde kullanılır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.