1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Film ve Kaplamalar
 4. Yüzey Koruma Malzemeleri
 5. Yüzey Koruyucu Filmler
 6. Scotchgard™ Boya Koruma Filmi, SGH6PRO 4.0, 94835, Transparent, 914 mm x 30.5 m

Scotchgard™ Boya Koruma Filmi, SGH6PRO 4.0, 94835, Transparent, 914 mm x 30.5 m

 • Esnek ve şeffaf katmanlı yapısı kurulum kolaylığı sağlar
 • Kendini tamir etme teknolojisi, güçlü çizilme direnci sağlar
 • Sararmaya karşı yüksek dirençlidir, olağanüstü netliğini uzun süre korur
 • Sağlam, dayanıklı ve bakım gerektirmeyen yapısı ile yüksek performans sağlar
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Ürün Özellikleri
 • Esnek ve şeffaf katmanlı yapısı kurulum kolaylığı sağlar
 • Kendini tamir etme teknolojisi, güçlü çizilme direnci sağlar
 • Sararmaya karşı yüksek dirençlidir, olağanüstü netliğini uzun süre korur
 • Sağlam, dayanıklı ve bakım gerektirmeyen yapısı ile yüksek performans sağlar
 • Tamponlar, kapı girintileri, yan aynalar, kaput, bagaj çıkıntıları ve birçok üç boyutlu yüzey için mükemmeldir
 • Yüksek şeffaflığa sahip olduğundan orjinal yüzey görünümünü koruyarak, optimum netlik sağlar
 • 3M eğitimi almış uygulamacılar tarafından uygulanması önerilir
 • 10 yıl garantilidir
 • Gelişmiş yapışkanı sayesinde uzun süreli koruma sağlar

Scotchgard™ Pro Serisi Boya Koruma Filmi, aracınızı yoldan gelecek çakıl ve taşlara karşı korumak için, darbe alması muhtemel alanlara uygulanan, şeffaf, dayanıklı ve yüksek kaliteli bir poliüretan filmdir.

En Yüksek Koruma Seviyesi
Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Pro Serisi, 3M Boya Koruma Filmlerimiz (PPF) arasında en üst düzeyde çizilme ve leke direnci, netlik ve dayanıklılık sunan üründür. Özel olarak formüle edilmiş şeffaf kaplaması, bir aracın renk ve tasarım özelliklerini korumak için olağanüstü bir netlik sağlar. En zorlu koşullarda bile uzun süre dayanan esnek, uyumlu bir boya koruma filmidir ve 10 yıl yüksek kaliteli performans garantilidir.

Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Pro Serisi otomobil yüzeyleri için gelişmiş koruma sağlar. Bu 8 mil (203 mikron) poliüretan film, UV hasarına karşı ek koruma sağlayan şeffaf bir dayanıklı üretan tabakası ile güçlendirilmiştir. Otomotiv boya sistemlerine kolayca ve güvenli bir şekilde yapışan ve altındaki boyayı hasardan koruyan şeffaf, akrilik, basınca duyarlı bir yapıştırıcıya sahiptir.

Görünmez Savunma
Şeffaf kaplama olarak da bilinen boya koruma filmi, tasarım özelliklerini veya rengini değiştirmeden aracınızı dış etkilere karşı korumak için tasarlanmıştır. Ön tamponlar, kaputlar, yan aynalar, kapı kolu boşlukları ve kapı kenarları gibi hassas alanların etrafında koruyucu bir bariyer oluşturarak araçların daha uzun süre daha yeni görünmesini sağlar. Taş parçalarına, çizilmelere, böcek hasarlarına, yol kalıntılarına ve dış hava şartlarına karşı korur. Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Pro Serisi mükemmel aşınma, delinme ve yırtılma direncinin yanı sıra yüksek ısı ve nem direncine sahip yüksek mukavemetli bir taşıyıcıya sahiptir.

Uygulandığında, şeffaf film neredeyse görünmezdir ve orijinal boyadan ayırt edilemez. Sert, dayanıklı poliüretan film, dış hatlara olağanüstü bir uyum sağlar ve araç sahiplerinin arzuladığı yeni otomobil görünümünü korumak için mükemmel bir seçimdir. Scotchgard™ Pro Serisi filmler bakım gerektirmez ve herhangi bir özel bakım gerektirmez, bu nedenle sahipleri her zamanki gibi yıkayabilir ve cilalayabilirler.

On Yıl Garanti
Scotchgard™ Boya Koruma Filmi Pro Serisi, 3M eğitimli bir uygulayıcı tarafından uygulandığında, sararma, kabarcıklanma ve çatlama gibi kusurları kapsayan 10 yıllık bir garanti ile desteklenir. Daha fazla bilgi için, 3M Distribütörüyle irtibat kurun.

İşi Profesyonellere Bırakın
3M Sertifikalı Montajcılar, uygunluğu test edilmiş, yüksek kaliteli boya koruma filmi modellerinden oluşan bir portföyden yararlanır. 3M Distribütöründe uygulama eğitimi verilmektedir. Eğitim videoları ve bilgilere websitemizden erişebilirsiniz.

Özellikler
Astar Rengi
Şeffaf
Destek Malzemesi
Polietilen
Discontinued_Product
false
Film Kaplama
Vernik
Kalınlık
203,2 micron
Kalınlık (mm)
0,2 mm
Marka
Scotchgard™, 3M
Taban Filmi
Üretan
Tam Genişlik (Metrik)
914,4 mm
Tam Uzunluk (metrik)
30,48 m
Ürün Tipi
Şeffaf Finisaj
Yapıştırıcıdır Malzeme
Basınca Karşı Hassas Yapıştırıcı
Yapıştırıcı Tipi
PSA
Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.