1. Türkiye
 2. Tüm 3M Ürünleri
 3. Kişisel Koruyucu Ekipman
 4. İşitme Koruma
 5. Kulak Tıkaçları
 6. 3M™ E-A-R™ Esnek Kulak Tıkacı HA 328-1001, CE Onaylı, Kordonlu, Yastıklı Paket, Sarı/Mavi, 125 Çift/Kutu

3M™ E-A-R™ Esnek Kulak Tıkacı HA 328-1001, CE Onaylı, Kordonlu, Yastıklı Paket, Sarı/Mavi, 125 Çift/Kutu

3M Ürün Numarası 328-10013M Stok Kodu 7100212752
 • Bir veya iki el ile takma için sağlam fakat esnek bir sap
 • Güvenli tutuş için yumuşak köpük sap
 • Yumuşak köpük ucunun şekillendirilmemesi kulak ucunun temiz kalmasına yardımcı olur
 • Eldivenli veya kirli ellere sahip işçiler için ideal
 More...
Tüm ayrıntıları görüntüle
Özellikler
Ambalaj
Yastık Kutu
Çevirme Gerektirir
Hayır
Elektriksel Olarak İzole
Hayır
Kablolu
Evet
Kablo Tipi
hiçbiri, Vinil
Kordon Malzemesi
Vinil
Kordon Rengi
Mavi
Kulak Tıkacı Stili
Bas-Tak
Kutu Adedi
400 Pairs, 500 pair
Metal Tespit Edilebilir
Hayır
Nem Direnci
Evet
Önerilen Sektör
Otomotiv, Ticari Binalar, Yapı, Tasarım ve İnşaat, Genel Üretim, Ağır Altyapı, Endüstriyel Bakım, Metal Üretimi, Askeri Bakım, Askeri Bakım, Onarım ve Operasyon (MRO), Madencilik, Petrol ve Gaz, Farmasötik, Taşımacılık
Önerilen Uygulama
Düzenek, Püskürtme, Temizlik, Yıkma, Tesis Bakımı, Taşlama, Makine İşlemleri, Boyama, Zımparalama, Kaynak
Şekil
Push-to-fit köpük
Sönümleme
28 Decibel
Tekrar Kullanılabilir
Evet
Tıkaç Malzemesi
Elastomerik Polimer
Tıkaç Rengi
Sarı
Ürün Tipi
Kulak tıkaçları
Yavaş Genleşen Köpük
Evet
Ürün Özellikleri
 • Bir veya iki el ile takma için sağlam fakat esnek bir sap
 • Güvenli tutuş için yumuşak köpük sap
 • Yumuşak köpük ucunun şekillendirilmemesi kulak ucunun temiz kalmasına yardımcı olur
 • Eldivenli veya kirli ellere sahip işçiler için ideal
 • Kulak tıkaçlarını takmak için yalnızca bir eli serbest olan çalışanlar için ideal
 • Dayanıklılık için köpük kaplı tasarım
 • Tek Sayılı Derecelendirme (SNR) 35 dB (iki elle takma) ve 30 dB (tek elle takma)
 • 3M™ E-A-Rfit™ Çift Kulak Doğrulama Sistemiyle uyumlu

3M™ E-A-R™ Esnek HA Kulak Tıkacı, kulak tıkacını tamamen yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir hale getiren patentli bir kulak tıkacı köpük formülasyonuna sahiptir. Yumuşak köpük ucu ve esnek takma sapı, bir veya iki elinizi kullanarak kulağınıza kolayca yerleştirilmesini sağlar. Yumuşak köpük ucu, gürültüyü engellemeye yardımcı olmak için kulak kanalının benzersiz şekline uygundur. Kablo, kulak tıkaçlarını hazır tutar ve kullanımlar arasında köpük kulak uçlarını temiz tutmaya yardımcı olur. Esnek Kulak Tıkaçları, eldiven gerektiren veya kirli ellere veya yalnızca bir elin kulak tıkaçlarını takmakta serbest kaldığı durumlara neden olan etkinlikler için özellikle uygundur.

3M™ E-A-R™ Esnek HA Kulak Tıkacı, kulak tıkacını tamamen yıkanabilir ve tekrar kullanılabilir hale getiren patentli bir kulak tıkacı köpük formülasyonuna sahiptir. Yumuşak köpük ucu ve esnek köpük kaplı takma sapı, bir veya iki elinizi kullanarak kulağınıza kolayca yerleştirilmesini sağlar. Kulak tıkacı ucunun yumuşak uyumlu köpük ile birlikte şekli, tehlikeli gürültü seviyelerine maruz kalmanın azaltılmasına yardımcı olan rahat ve yumuşak bir uyum sağlar. Köpük ucunun şekillendirilmeyen tasarımı, eller kirliyken kulak uçlarının temiz tutulmasına yardımcı olur. Kablo, kulak tıkaçlarını hazır tutar ve kullanımlar arasında köpük kulak uçlarını temiz tutmaya yardımcı olur. Esnek Kulak Tıkaçları, eldiven gerektiren veya kirli ellere veya yalnızca bir elin kulak tıkaçlarını takmakta serbest kaldığı durumlara neden olan etkinlikler için özellikle uygundur. Tek Sayılı Derecelendirme (SNR), iki elli takma yöntemi kullanılarak test edildiğinde 35 dB ve bir elle takma yöntemi kullanılarak test edildiğinde 30 dB'dir. Uyum testi probları, 3M™ E-A-Rfit™ Çift Kulak Doğrulama Sistemini kullanarak uygunluk testi yapmak için kullanılabilir. Patentli tasarım ve yenilikçi termoplastik malzemeler, bu kulak tıkacını 3M'nin en çok yönlü ve dayanıklı bas-tak tarzda kulak tıkaçlarından biri kılıyor. İş yeri uygulamaları arasında montaj, patlatma, temizlik, yıkım, elektrik, tesis bakımı, taşlama, makine işlemleri, boya, kumlama ve kaynak yer alabilir. Bu kulak tıkaçları aşağıdaki endüstriler için uygun olabilir: otomotiv, inşaat, genel imalat, metal imalatı, askeri bakım, onarım ve işletme (MRO), madencilik, petrol ve gaz, ilaç ve taşımacılık.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

3M'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Sorgunuzu etkili bir şekilde yönetmemize ve yanıtlamamıza yardımcı olmak için, kibarca iletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere bazı önemli bilgileri vermenizi rica ediyoruz. Sağladığınız bilgiler, bir 3M temsilcisi veya 3M gizlilik politikası uyarınca kişisel bilgilerinizi paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızdan biri tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek için kullanılacaktır.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Mesaj Gönder

3M ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz

Mesajınızı aldık. Sorgunuzu inceliyoruz
Bir temsilcimiz telefon veya e-posta ile sizinle iletişime geçecek

An error occurred.