1. Tüm ürünler
 Sonuç 
Ürünleri Filtrele
 • Seçim yapılamıyor

Metal Yapıştırma Bantları & Yapıştırıcıları

Metal Yapıştırma

Metal Yapıştırma Ürünleri

 • İster nikel (Ni), ister alüminyum (Al), ister demir (Fe), isterse de başka metal veya metal alaşımları olsun, spesifik metalinizi yapıştırmak için doğru 3M™ Scotch-Weld™ yapıştırıcısını seçin. Seçiminizi nihai kuvvet, kürleme süreleri, gereken soyulma-, gerilme- ve kesme-dayanımı gereksinimleriniz, ya da yüzey temizliği ve saflığı temelinde yapın. Olmadı, 3M™ VHB™ Bant gibi, yapıştırıcı bantlarımızdan birini seçiverin.


Ürün Kategorileri

 • Çift Katlı Bantlar

  3M™ VHB™ Tapes, dayanıklı yapıştırmalar için hızlı, kolay ve güçlü bir çözümdür. Farklı termal genleşmeli maddeleri yapıştırmak için mükemmeldir.

 • Yapısal Yapıştırıcılar

  Neredeyse her şeye yapışabilen 2 Bileşenli (2C) Epoksi Reçine, 2C Akrilikler, 2C (PUR) Poliüretan yapıştırıcılarla mükemmel nihai yapışma kuvveti.

  3M™ Scotch-Weld™ DP490
   


Eğitim

 • Bilmekte fayda var!

  Bilmekte fayda var!

  EPX-Sistemimiz, kısa kurulum süreli Scotch-Weld Konstrüksiyon Yapıştırıcılarıyla kesin ve etkili imalât süreçlerine olanak verir. Çeşitli yapıştırıcı teknolojileri ve tipleri sayesinde, uygulamanız için ideal ürünü kolayca bulabilirsiniz: Epoksi Yapıştırıcılarmükemmel sağlamlığa ve kimyasal kalıcılığa sahiptirler. Akrilat Yapıştırıcılarise, pek çok düşük enerjili plastik ve elastomerlerle hızlı işlemleme süreleri ve seri katılaşma sağlarlar. Poliüretan-Yapıştırıcılariyi çarpma dayanımlarıyla son kertede yeniden bükülebilirdir ve Plastik ve Ahşap yapıştırma işlemleri için idealdirler. ‘Katı’ sentetik malzemelere uygun yapıştırıcılar, yüksek kesme dayanımı sağlarlar ve en iyi statik gerinime uygundurlar. Dinamik gerinime veya şok yüklere en uygun gelecek yapıştırıcıları arıyorsanız, en iyi sonuçları ‘esnek’ yapıştırıcılarla alabilirsiniz. Viskoplastik Yapıştırıcılarson kertede katı ve esnek ürünlerin avantajlarını bir araya getirirler: yüksek kesme dayanımı, iyi şok yükü ve soyma güçleri. Tüm bunlara ilâveten de: Hibrit Teknolojiyle konstrüktif yapıştırma!

 • Çift Katlı Bantlar

  Çift Katlı Bantlar

  VHB™ Çifte kaplamalı Bantlar, vidalama, lehimleme veya perçinleme gibi geleneksel iş parçası eklemleme yöntemlerini rafa kaldırmışlardır. 3M, arkalıklı/arkalıksız, ince arkalıklı Yapışkan Filmler, elektrik- veya termal-iletken yapıştırıcılar, sökülebilir yapıştırıcı ve bantlar, köpük yapıştırıcılar ve VHB™ Bağlama Sistemlerini sunmaktadır.

Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe