1. Tüm ürünler
 Sonuç 
Ürünleri Filtrele
 • Seçim yapılamıyor

Plastik Yapıştırma Çözümleri

Plastik Yapıştırma

Plastik Yapıştırma

3M Hakkında

 • İster Yüksek Yüzey Enerjili (HSE), ister Düşük Yüzey Enerjili (LSE) plastikleri yapıştırmaya gereksiniminiz olsun, bizler, kurulum güçlüklerinizi aşabilmenize yardımcı oluruz. Polipropilen (PP), Polietilen (PE) ve Termoplastik Olefinler (TPO) gibi yapıştırılmaları güç, Düşük Yüzey Enerjili plastikler de dâhil olmak üzere, çoğu plastik malzeme için yapıştırma çözümlerimiz bulunmaktadır.


Plastik Yapıştırma Çözümleri

 • Polietilen (PE), Polipropilen(PE) ve Termoplastik Olefin (TPO) yapıştırma

  3M plastik yapıştırıcı Akrilik Yapıştırıcılar, PE, PP ve TPO gibi plastiklere yapısal güçle kolayca yapışarak, düşük yüzey enerjisi sorununun üstesinden gelirler. Çoğu uygulamada, iyi bir yapışma, ilâve yüzey preparasyonu olmaksızın gerçekleştirilir

  3M™ Scotch-Weld™ DP8005
  3M™ VHB™ 4941

 • Polikarbonat (PC) yapıştırma

  Hızlı yapışan ve minimum yüzey preparasyonu gerektiren 3M düşük kokulu akrilik yapıştırıcılar ve VHB™ Bant, PC’ye seri biçimde yapışarak, agresif primerlerle alt katmanın zarar görmesi riskini en aza indirirler.

  3M™ Scotch-Weld™ DP8805
  3M™ VHB™ 5952

 • PVC Yapıştırma

  PVC Yapıştırma

  PVC, yapıştırma işleminde yapıştırıcıya etki edecek seviyelerde plastikleştiriciler ihtiva eden, orta yüzey enerjili bir malzemedir. Yapıştırmalarınızın uzun vadeli performansını güvence altına almak için, 3M’in plastikleştiriciye dayanıklı bant ve yapıştırıcılarını seçin.

  3M™ VHB™ 4941


Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe