1. Tüm ürünler
 Sonuç 
 • Motorlu & Hava beslemeli sistemler
 • Motorlu Hava ve Hava Beslemeli Maskeler

  Motorlu Hava ve Hava Beslemeli Sistemler

  Akıllı tasarım, kullanıcıların işe odaklanmalarına olanak sağlar.

  Ürünleri Filtrele
  • Ürün Tipi  
   • + Daha fazlası

  • Tehlikeli kirletici maddelerin bulunduğu ortamlarda çalışırken, temiz hava solunması çok önemlidir. 3M; en zorlu ortamlar için özel olarak geliştirilmiş olan çok kapsamlı motorlu ve hava beslemeli sistemler sunar.

   Bu solunum koruyucu sistemler, birçok tehlikeye karşı konforlu koruma sunar ve kullanım kolaylıkları ise çalışma ortamındaki verimliliğin artmasını sağlar. 3M, bu ürünlerin doğru seçimi, eğitimi ve uygun kullanımı konusunda kullanıcılara destek verebilir.

  • Diğer Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Kaynakları

   Ana sayfa
   Diğer 3M Güvenlik Ürünleri
   Bize Ulaşın

  Motorlu ile Hava Beslemeli Sistem Hangi Sistem?

  • Motorlu Hava Sistemi

   Motorlu Hava Sistemi

   Motorlu Hava Maskesi, çeşitli başlık ve maskelere filtrelenmiş hava sağlamak için bir fan kullanan bir sistemdir. Yüksek hareket kabiliyeti sağlar.


  • Hava Beslemeli Sistem

   Hava Beslemeli Sistem

   3M™ Hava Beslemeli Maskeler, işçiye temiz hava sunmak için tasarlanmıştır. Hava, yüksek basınçlı bir kompresörden temin edilebilir. 3M; kapüşon, başlık, tam yüz maskesi, yarım yüz yüzeyi ve gevşek takılan yüz maskesi gibi besleme hava sistemine bağlanabilen çeşitli ürünler sunmaktadır. Sınırlı hareket kabiliyeti sağlar.


  Motorlu Hava Maskeleri

  • Kemere Monte

   Ağırlığı kullanıcının arkasına yakın tutarak bazı Motorlu Hava Maskelerinin daha ağır hissetmesine neden olabilecek kaldıraç etkisini azaltır. Kemere monte üniteler, ergonomik olarak sırt üstü tabanına oturacak ve ağırlığı dolgulu konfor kemeri üzerinden kullanıcının kalçalarına taşıyacak şekilde tasarlanmıştır.

   Tüm Ürünleri Göster

  • Başlığa Monte

   Kafaya Monte Motorlu Hava Maskesi, bele motorlu bir üfleme ünitesi takmaya gerek kalmadan, kemere monte motorlu hava arıtma maskelerinin tüm özelliklerini sağlar. Aşağıdaki sistemler ideal olarak madencilik, eritme, döküm ve metal işleme için uygundur.

   Tüm Ürünleri Göster

  • Yüze Monte

   Yüze monte Motorlu Hava Maskesi artan hava akışı ve kullanıcı konforunu üretkenliği artırmaya yardımcı olabilir. Ürün, azaltma ve iyileştirme çalışmaları için ideal bir biçimde tasarlanmıştır.

   Tüm Ürünleri Göster


  Ürün Aileleri

  • 3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Maskesi TR-600

   Devrim niteliğindeki TR-600, lityum iyon pil, ayarlanabilir hava akışı seçenekleri ve gaz / buhar ve parçacıklara karşı korumaya yardımcı olmak üzere genişletilmiş CE onaylı filtreler ve kartuşlarla yeni performans seviyelerine ulaşır. Ağır kullanım ve uzun süreli aşınma için tasarlanmıştır.

   Ürünü göster

  • 3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Maskesi TR-300

   3M™ Versaflo™ TR-300 Motorlu Hava Maskesi Sistemi, performans, koruma ve fonksiyonelliği modern, şık tasarım ve konforla bir arada sunar. Partikül ortamlarında kullanımı kolay, çok yönlü, solunum koruma sistemlerinin anahtarıdır.

   Ürünü göster

  • 3M™ Jupiter™ Motorlu Hava Maskesi

   Jupiter™ Motorlu Hava Maskesi rahat ve kullanımı kolaydır ve parçacıklara, gazlara veya buhara ya da kullanılan filtrelerin türüne bağlı olarak bu kirleticilerin bir kombinasyonuna karşı koruma sağlar.

   Ürünü göster


  • Motorlu Hava Başlığı Airstream AS-300

   3M™ Airstream™ sistemi kaska takılan motorlu hava maskesidir ve üfleme motoru ve fitler bileşenleri kask içine toplanmıştır. Başlık, kemere takılan hafif bir batarya ile çalıştırılmaktadır.

   Ürünü göster

  • Motorlu Hava Maskesi Powerflow 7900PF

   3M™ Powerflow™ 7900PF, katı ve sıvı parçacıklara karşı solunum koruması sağlayan motor gücüyle çalışan bir sistem oluşturmak için Tam Yüz maskesini 3M™ Powerflow Motorlu Hava Turbo ile birleştirir.

   Ürünü göster


  Hava Beslemeli Maskeler


  • 3M™ Hava Beslemeli Sistem S-200+

   3M™ Hava Beslemeli Maske Sistemi S-200+, rahat ve çok yönlü hava beslemeli bir maske sistemidir. Hava kaynağı kesildiğinde, standart bir havayolu maske sistemi olarak veya filtre yedeklemeli ikili modda kullanılabilir.

   Ürünü Göster

  • 3M™ AirCare™ Filtrasyon Üniteleri

   Aircare™ Filtrasyon Üniteleri, tüm 3M™ Hava Beslemeli Maske Sistemleri ile kombine edilebilir. Üç aşamalı filtrasyon sistemi, su ve yağ aerosollerini, partikül ve kokuları tesise verilen basınçlı havadan arındırarak, Hava Beslemeli Maske Sistemine ve basınçlı hava aletlerine en kaliteli havayı temin eder.

   Ürünü Göster


  Başlıklar

  • 3M™ Versaflo™ M Serisi Başlıklar

   Başlık; hafif, kompakt ve bakım kolaylığı ile kullanıcıyı çeşitli tehlikelere karşı korumaya yardımcı olur. M-Serisi başlıklar, güvenilir koruma ve olağanüstü konfor sunar.


   Tüm Ürünleri Göster

    

  • 3M™ Versaflo™ S-Serisi Başlıklar

   Kullanıcının kafasını daha elverişli bir görünüm elde etmek üzere tasarlanmış ve başlıkta doğrudan rahat bir hava akışı sunmaktadır.

   Tüm Ürünleri Göster

  • 3M™ Kaynak Başlıkları HT-600 Serisi

   Kaynakçı konfor ve verimlilik düzeylerini artırmak için tasarlanmış 3M™ Versaflo™ Motorlu Hava Turboları ve Hava Beslemeli Regülatörler ile kullanılmak üzere bir dizi kaynak vizör başlıkları bulunmaktadır.

   Tüm Ürünleri Göster


  Videolar


  Kaynaklar

  • Versaflo Solunum Sistemi

   3M™ Versaflo™ maske sistemleri üç ana hedefi gerçekleştirmek için 3M tarafından muazzam bir çabayı temsil eder:
   - Donanım seçme işlemini kolaylaştırır.
   - Sistemin çok yönlülüğünü artırır.
   - Yolun her adımında kullanıcı konforunu iyileştirir.

   Seçim Rehberine Git

  • Yatırmınızı koruyun.

   Yatırımınızı koruyun.

   Bazı 3M donanımları, optimum performans ve kullanıcı koruması için düzenli kontrol ve bakım gerektirir. Yetersiz bakım, koruma seviyelerinin azalmasına ek olarak, donanımın etkin ömrünü azaltabilir ve ilave değiştirme masraflarına yol açar.

  • 4 Adımlı Korunma Yolu

   4 Adımlı Korunma Yolu

   İhtiyaçlarınız için doğru solunum korumasını seçmek ürkütücü bir iş gibi görünebilir. 4 adımlı kolay sürecimizi kullanarak işleri basitleştirin ve kendiniz ve işçileriniz için doğru korumayı keşfedin.


  Ek Kaynaklar

  • Neden 3M Motorlu ve Hava Beslemeli Maskeler?

   Rahat Bir Ortamda Çalışın


   3M, çok çeşitli ortam, uygulama ve tehlikeler için endüstriyel motorlu hava ve hava beslemeli kapsamlı ve esnek maske yelpazesi sunar.


   Bu solunum koruma sistemleri; solunum, kafa, yüz, göz ve işitme koruması sağlayan çoklu tehlikelere karşı rahat ve entegre koruma sağlar. Kullanım kolaylığı, işyerlerinde verimliliği artırabilir.

   Ne
   1. Motorlu hava turbo ünitesine bağlanan başlık
   2. Harici soluk alınabilir kaliteli basınçlı hava beslemesine bir regülatöre bağlanan başlık
   3. Genellikle göz, kafa, işitme, boyun/omuz kapsamı gibi diğer çeşitli tehlike korumasını içerir

   Neden
   Konfor, Uygunluk ve Koruma

   1. Tazeleyici hava akımı ve azaltılan soluma direnci
   2. Kombine ve entegre koruması
   3. Solunum, kafa, yüz, göz, işitme, baş/boyun/omuz koruması sağlayabilir
   4. Yüksek koruma faktörleri

  • Modüler Sistemler

   Modüler maske sistemi, takması kolay modüllere dayanan, işçi koruma sistemlerine ilişkin kapsamlı bir yaklaşımı temsil eder.
   Tüm modüler başlıklar, hava dağıtım üniteleri ve solunum tüpleri birbirleriyle uyumludur. Kullanıcılar bir ortamdan başka bir ortama ya da bir uygulamadan başka bir uygulamaya geçerken parçaları karıştırabilir ve eşleştirebilirler.
   Değişen kullanıcı ortamları için esneklikte son noktadır.


   Bağımsız Sistemler

   Bağımsız sistemler ise çeşitli işyeri uygulamalarında kullanılabilirler. Entegre göz, baş, yüz ve solunum korumasına sahip motorlu hava maskelerini ve yarım ve tam yüz maskeli hava beslemeli regülatörleri içerirler.


  webLoaded = "false" Loadclientside=No

  3M'den Motorlu ve Hava Beslemeli Maskeler

  3M, çok çeşitli ortam, uygulama ve tehlikeler için endüstriyel motorlu hava ve hava beslemeli kapsamlı ve esnek maske yelpazesi sunar.

  Her iki sistem türü giyen kişiye bir başlık aracılığıyla hava sunar. Başlıklar solunum koruması sağlamak ve kullanıcıya çevreye ve çalışmaya uygun diğer koruma ve özellikler sunmak için tasarlanmıştır. Başlıklara dâhil edilen özellikler, işçiler için kişisel koruyucu donanım (KKD) sağlama ile ilgili yaygın güçlüklerin çoğunu çözmektedir.

  Bizi Takip Edin
  Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
  Lokasyonu Değiştir
  Türkiye - Türkçe