1. Tüm ürünler
 Sonuç 
Ürünleri Filtrele 

3M Püskürtmeli Yapıştırıcılar

3M püskürtmeli yapıştırıcılar, aerosol, silindir ve dökme tiplerinde portföyümüzde mevcuttur.
3M Püskürtmeli Yapıştırıcı Avantajı

Hangi uygulama için olursa olsun, 3M, aerosol, silindir ve dökme formatları içeren sağlam portföyüyle her türlü gereksiniminizi karşılayabilir.

Püskürtmeli Yapıştırıcılar


Büyük ve Küçük Projeler için Yapıştırma

  • From OEM to on-site construction fabrication, 3M has spray adhesives for bonding to metal, high-pressure laminate (HPL), plastic, insulation, foam, fabric, wood, MDF and a wide range of other substrates. 3M aerosol, cylinder and bulk adhesives are extremely versatile, with multipurpose, heavy-duty and foam and fabric varieties that can be sprayed, rolled or brushed.


Sunulan Ürünler

Çok amaçlı

Bu yapışkanlar fiberglas, köpük, polistiren*, kâğıt, keçe, ahşap, plastik ve daha pek çok hafif malzemenin yapıştırıldığı çok çeşitli uygulamalarda kullanıma uygundur. Tipik uygulamalar arasında genel kurulum, geçici tutuş, paletleme ve etiket yapıştırma.

Ağır İş

Bu yapıştırıcılar, metaller, ahşap, HPL, kauçuk, halı ve döşemeleri etkili biçimde yapıştırabilirler. Tipik uygulamalar arasında mobilyalar, teşhir demirbaşları, vitrinler, özel araç döşemelerinin yanı sıra mutfak tezgâhlarının fabrikasyonu esnasında suntaya HPL yapıştırma işlemi de yer almaktadır.

Döşemelik Köpük ve Kumaş

Bu yapıştırıcılar, kumaşları, köpükleri ve döşemeleri çeşitli alt katmanlara ve birbirlerine yapıştırmak üzere tasarlanmışlardır. Tipik uygulamalar arasında mobilya, koltuk, tavan döşemesi, ofis bölmeleri ve genel köpük yapıştırması yer almaktadır.


Ürün Kategorileri

  • 3M Püskürtmeli Aerosol Yapıştırıcıları kullanışlılıkta varılan en son noktadır. Taşınabilirliği, kolay kullanımı ve ilâve ekipman gerektirmemesi sayesinde, küçük, çok-istasyonlu kurulum hatları için idealdir. Son derece çok yönlü, çabuk-kuruyan ve şeffaf aerosollerimiz çok çeşitli hafif malzemelerin yapıştırılmasında kullanılmaktadır.


Bizimle İrtibata Geçin
Biz yardım için buradayız.

Projeniz için doğru ürünü bulmada yardıma mı ihtiyacınız var? Ürüne, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa, ya da bir 3M teknik uzmanıyla işbirliğine girmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilir, ya da bize şu numaradan ulaşabilirsiniz: 0800 211 70 14 / 0216 538 07 77.


3M Püskürtmeli Yapıştırıcıları Uygulama Esnasında Görün


3M Püskürtmeli Yapıştırıcıları Uygulama Esnasında Görün