1. Tüm ürünler
3 Sonuç 
3 Sonuç 
Ürünleri Filtrele
  • Seçim yapılamıyor

3 Sonuç 
webLoaded = "false" Loadclientside=No
 3M™ VHB™ Bant LSE Serisi

Yapıştırma ve Birleştirme Çözümleri

3M Uzmanına Sorun
webLoaded = "false" Loadclientside=No

Primersiz Düşük Yüzey Enerjili Malzemeler ve Kompozit Yapıştırma için Tasarlandı. Verimliliğinizi artırın.

Yeni 3M™ VHB™ Bant LSE Serisi, düşük yüzey enerjili malzemelerin yapıştırma zorluğunun üstesinden gelir ve dayanıklı sonuçlar sunar. Üretiminizde primerleme adımını ortadan kaldırır, üretkenliği artırır ve tesislerinizde zararlı kimyasalların kullanımını azaltır. Geniş sıcaklık direnci de dahil olmak üzere mükemmel dayanıklılık, iç ve dış mekan uygulamaları için üstün performanslı güç ve güvenilirlik sağlar.

3M™ VHB™ Bant, esnek yapısal olmayan bir birleştirme çözümü sağlar. Kendi kalınlığının üç katı genleşmeye izin verir ve bu nedenle benzer olmayan materyalleri birleştirmek için idealdir. Belirli yapısal yapıştırmaları bile aşabilen üstün bir dinamik gerilim performansına sahiptir. Yapıştırması zor materyallere de yapışma yeteneği ile şekil ve işlevde çığır açan yenilikler için daha hafif ve daha ince materyaller kullanabilir ve dayanıklılık, estetik ve hafifliği ön planda tutabilirsiniz.

Benzer olmayan materyalleri birleştirmek için kullanılan bant ve yapıştırıcılardaki son gelişmeler, üreticilere geleneksel mekanik ve termal montaj yöntemlerinin ötesinde yeni montaj seçenekleri sunmuştur. Tasarımınızı optimize etmek ve maksimum performans için kompozitler dahil olmak üzere çeşitli materyaller üzerinde bu sağlam ve dayanıklı montaj çözümlerini kullanın.

Yeni tasarım esnekliğini deneyimleyin.


Bizimle İletişime Geçin

Size yardımcı olmak için buradayız.

Projeniz için doğru ürüne karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Ürün, teknik veya uygulama önerisine ihtiyacınız varsa ya da bir 3M teknik uzmanıyla görüşmek istiyorsanız, bize ulaşın.


webLoaded = "false" Loadclientside=

3M™ VHB™ Bant LSE Serisi: Yeni tasarım esnekliğini deneyimleyin.

 

Yeni 3M™ VHB™ Bant LSE Serisi, düşük yüzey enerjili malzemelerin yapıştırma zorluğunun üstesinden gelir ve dayanıklı sonuçlar sunar. Geniş sıcaklık direnci de dahil olmak üzere mükemmel dayanıklılık, iç ve dış mekan uygulamaları için üstün performans gücü ve güvenilirlik sağlar. Tasarım esnekliğini deneyimleyin ve yeni bandımızın sizin için neler yapabileceğini keşfedin.

 

webLoaded = "false"

Tasarım esnekliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki dokümanları inceleyiniz


Kapat  
Bize ulaşın
  • 3M'ye talebiniz için teşekkür ederiz. Bu formda sağladığınız bilgiler, 3M gizlilik politikası ile tutarlı olarak kişisel bilgileriniz paylaşabileceğimiz yetkili iş ortaklarımızın biri veya bir 3M temsilcisi tarafından e-posta veya telefon yoluyla talebinize yanıt vermek amacıyla kullanılacaktır.

  • Aksi belirtilmediği takdirde tüm alanların doldurulması zorunludur

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Gönder Gönder

Teşekkür ederiz.

Formunuz başarıyla gönderildi

Özür dileriz.

Gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin

Gösteriliyor 1-3 / 3 Eşleşen Ürünler
Üç ürüne kadar karşılaştırın:
karşılaştır
Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe