1. Tüm ürünler

3M™ Novec™ Elektronik Sınıfı Kaplamalar

 
3 Sonuç 
 • 3M™ Novec™ Elektronik Sınıfı Kaplamalar
 • 3M™ Novec™ Elektronik Sınıfı Kaplamalar
  3 Sonuç 
  Ürünleri Filtrele 

  3M™ Novec™ Elektronik Sınıfı Kaplamalar

  3 Sonuç 
  • Geçirmezliği gösterecek şekilde üzerine su püskürtülmüş UV algılanabilirlikli 3M™ Novec™ Elektronik Derece Kaplamayla kaplı baskılı devre levhasını (PCB) tutan eldivenli el

   3M™ Novec™ Elektronik Sınıfı Kaplamalar

   3M Novec Elektronik Derece Kaplamalar, işçi güvenliği veya çevreye herhangi negatif bir etki etmeksizin, hassas elektronik aletlerinizi hem içeriden, hem de dışarıdan korumaya yardımcıdırlar. İster baskılı devre levhaları (PCB’ler) ve elektronik bileşenler için nem ve korozyon korumasına, ister görüntüleme ekranları için kolay temizlenirlik özellikleri ve kir dayanımına ihtiyacınız olsun, size uygun bir Novec kaplaması elbet bulunur. Novec’in düşük viskoziteli çözümleriyle çok daha iyi performanslara ulaşın.


  • Su damlalarını geçirmez 3M™ Novec™ Elektronik Derece Kaplamayla kaplı baskılı devre levhası (PCB)
   Cihaz bileşenleri koruması

   Ultra-ince Novec Elektronik Derece Kaplamalar, elektronik cihazların içerisindeki bileşenlerin, korozyona ve fonksiyonellik sorunlarına yol açabilen nem, su, tuz ve sülfürden korunmalarına yardımcı olurlar. Uygulanmaları kolaydır; saniyeler içerisinde kururlar; sprey, daldırma, fırça veya şırınga yöntemleri kullanılarak uygulanabilirler; ve sahiplik maliyetini düşük tutabilirler.

  • Akıllı telefonun dokunmatik ekranını kullanan eller
   Cihaz ekranı ve camı koruması

   Bir cihazın ekranının, ya da camının veya cam benzeri yüzeylerinin etkin biçimde korunması, elektronik aletlerin güzel görünmesini, iyi hissettirmesini ve düzgün biçimde iş görmesine yardımcı olur. Novec Elektronik Derece Kaplamaları, cihaz ekranlarına kolay temizlenirlik, kir tutmazlık özellikleri kazandırır ve uygulanmaları da kolaydır.


  Sunulan kaynaklar ve araçlar

  Tüm kaynakları görüntüleyin
  Gösteriliyor 1-3 / 3 Eşleşen Ürünler
  Üç ürüne kadar karşılaştırın:
  karşılaştır
  Bizi Takip Edin
  Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
  Lokasyonu Değiştir
  Türkiye - Türkçe