1. Tüm ürünler

Novec™ Sıvıları

 
0 Sonuç 
Novec™ Sıvıları
0 Sonuç 
Ürünleri Filtrele
 • Seçim yapılamıyor

Novec™ Sıvıları

0 Sonuç 
 • Bir galon kehribar sarısı cam sürahi dolusu 3M™ Novec™ 7100DL Tasarımlı Sıvıları ve bir saydam laboratuar bardağı dolusu Novec sıvısı

  3M™ Novec™ Sıvıları

  3M™ Novec™ Sıvıları, çok çeşitli kritik endüstriyel uygulamalarda kullanıma sahip, çok yönlü, alev almaz sıvılardır. Kusursuz dielektrik özellikleri ve geniş kaynama noktası aralıklarıyla birlikte, bu sıvılar kusursuz malzeme uyumluluğu ve termal stabiliteye sahiptirler.

  3M™ Novec™ Sıvıları, düşük küresel ısınma (GWP) ve sıfır ozon delme potansiyelleriyle, performans, güvenlik ve sürdürülebilirlikten ödün vermeksizin, kullanıcılarına yenilikçi ve güvenilir çözümler sunar. 


 • Köpüren Novec 73DE sıvısı üzerindeki bir buharlı yağ çıkarıcı kovası içerisindeki ortopedik implant ve parçaların yakından görüntüsü
  Solventli temizleme ve buharlı yağ çıkarma

  Novec™ Sıvıları, trikloroetilen (TCE), n-propil bromür (nPB) veya başka bir sık kullanılan temizleyicide sıkça rastlanan zararlı sağlık ve çevre etkilerini taşımaksızın, kendilerini pek çok uygulama için kullanışlı kılan çeşitli temizleme güçleri, kusursuz malzeme uyumlulukları ve özellikleri bulunan ürünleriyle öne çıkan bir temizleme solventidir.

 • Kimyasal deposunda çalışan işçiler büyük plastik kimyasal bidonları üzerinde envanter kontrolü yaparken
  Taşıyıcı solventi ve yağlayıcı bırakımı

  Novec™ Sıvıları, kaplama formülasyonu ve seyreltimi, endüstriyel kimyasal temizleyici formülasyonu, yağlayıcı ve silikon bırakımı için kullanıldığında kusursuz solvent özellikleri sunmaları için tasarlanmışlardır.

 • Saydam sıvı içerisine yukarıdan mavi sıvı dökülürken
  Aerosol formülasyonu

  Yüksek performanslı aerosol ürünleri imal etmek, güvenlik veya sürdürülebilirlikten ödün vermeniz manasına gelmez. Aerosol formülasyonunda özgürce hareket edebilmek için, formüle edici solvent olarak Novec™ Sıvılarını tercih edin. Bu alev almaz solventler, geniş güvenlik marjları, ozon delici olmamaları ve düşük küresel ısınma potansiyellerinin bulunması sayesinde, işinizi doğru biçimde yapabilecek akıllı, güvenli ve sürdürülebilir aerosoller imal edebilmenize imkân verirler.

 • Elektronik işçileri, temiz oda laboratuarının bileşenlerini kontrol ederlerken
  Termal yönetim

  İster yarıiletken yonga plakaları imal edin, ister kritik elektronik eşyaları işletin, ısı yönetimi teknolojinin her alanında gerek duyulan bir faktördür. Novec™ Sıvıları, yarıiletken, havacılık ve uzay, elektronik ve diğer ısı transferi uygulamalarında güvenli ve yüksek performanslı soğutma sağlamak üzere tasarlanmışlardır.

 • Sıvıya batırmalı soğutma işleminde, Novec Tasarımlı Sıvıları içerisine batırılmış kabarcık yapan veri sunucularının sıvı altı Go Pro kamera çekimi
  Veri merkezleri için sıvı soğutma

  Modern ticarete ve topluma güç veren veri merkezleri yalnızca sunucularını serin tutabilmek için olağanüstü miktarlarda ısı üretir ve bir o kadar da elektrik sarf ederler. Sıvı soğutma kullanımı – elektronik aletler doğrudan iletken olmayan sıvı içerisine daldırılırlar — veri merkezi soğutmasını basitleştirir, yerden kazandırır ve enerji maliyetlerinde 97%’ye kadar tasarruf sağlar.

 • Mavi fon üzerinde su sıçraması
  Güç elektroniği aletleri için sıvı soğutma

  Güç elektroniği aletleri, elektrikli taşıtlardan, yüksek hızlı trenlere ve hafriyat ekipmanlarına ve yel değirmenlerinden, asansörlere ve sualtı petrol pompalarına varıncaya kadar, elektriği kullanma ve üretme biçimlerimize devrim niteliğinde yön vermektedirler. Novec Elektronik Sıvıları, yeni nesil daldırmalı soğutmayla, bu aletlerin tam potansiyellerinin açığa çıkarılabilmesine yardımcı olabilirler.


Gösteriliyor 0-1 / 0 Eşleşen Ürünler
Üç ürüne kadar karşılaştırın:
karşılaştır
  Bizi Takip Edin
  Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
  Lokasyonu Değiştir
  Türkiye - Türkçe