1. Tüm ürünler

3M™ 4614 F Şeffaf Akrilik Köpük Bant 0600.0 mm x 00033.000 m

3M Stok Kodu DT461406001
  • Filmil Taşıyıcı
  • Satınalma noktası
  • Cam bağlayıcı
  • Çeşitli uygulamalarda iyi performans için temiz, 0,8 mm, genel amaçlı yapıştırıcı ve sert akrilik köpük göbek; Özellikle yüksek yüzey enerjili yüzeylere
 More...

Tasarımınıza özel, ölçü veya şekillerde bantlara mı ihtiyacınız var?

Endüstriyel bantlardaki çözüm ortaklarımız, 3M ürünlerini, sizin istediğiniz ölçülerde şekillendirip, özgün tasarımlarınızda kullanıma hazır hale getiriyor.  
Özellikler
Endüstriler
Metal İşleme, Tabela, Taşımacılık
Marka
3M™
Ürün Rengi
Transparan
Detaylar
  • Filmil Taşıyıcı
  • Satınalma noktası
  • Cam bağlayıcı
  • Çeşitli uygulamalarda iyi performans için temiz, 0,8 mm, genel amaçlı yapıştırıcı ve sert akrilik köpük göbek; Özellikle yüksek yüzey enerjili yüzeylere

Farklı amaçlara yönelik çeşitleri ve ekonomik fiyatlarıyla 3M™Çift Taraflı Köpük Bant ailesini birçok uygulamada kullanabilirsiniz. Değişik kalınlık ve yoğunluğa sahip 3M™Çift Taraflı Köpük Bantlar; ayna, ahşap çıta vb yapıştırma işlemleri için mobilya sektöründe mükemmel sonuç verecektir. Beyaz eşya sektöründe de pek çok uygulamada, otomotiv sektöründe cam, plastik ve metal parçaların birleştirilmesinde, tamir işletmelerinizde, genel endüstri uygulamalarında da 3M™çift taraflı köpük bantlara güvenebilirsiniz.

Genel amaçlı bir yapıştırıcı kullanır. Şeffaf malzemenin birleştirilmesinde veya berrak veya renksiz bandın tercih edildiği yerlerde yaygın olarak kullanılır. Metal, cam ve polikarbonat ve akrilik gibi plastiklere iyi bir şekilde yapışma sunar. Standart çift taraflı köpük bantlardan daha yüksek, ancak belki de daha yüksek performanslı 3M VHB™ bantlardan daha düşük bir yapışma seviyesi gerektiren çeşitli yapıştırma uygulamaları için uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Tipik uygulamalar şunları içerir: Ticari işaret ve satın alma noktası gibi uygulamalarda şeffaf malzemelerin yapıştırılması.

Kaynaklar
Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe