1. Tüm ürünler
 • 3M™ Bağlantı SJ3519FR Cır Cırt Kanca Aleve Dayanıklı, Siyah, 1 inç x 50 yarda
 • 3M™ Bağlantı SJ3519FR Cır Cırt Kanca Aleve Dayanıklı, Siyah, 1 inç x 50 yarda

  3M Stok Kodu 7000052226
  • Çok çeşitli malzemelere yapıştırmak için aleve dayanıklı kauçuk esaslı bir yapışkan ile desteklenmiştir.
  • Binlerce kapak için dayanıklılık sağlar
  • Alevlere ve aşırı sıcağa direnmek için titizlikle test edilmiştir.
  • Havacılık, Elektronik, İnşaat, Özel Araçlar, Ordu, Tıp, Mobilya, Genel Endüstriyel
   More...

  BİZİMLE TEMASA GEÇİN!

  Beraber çalışalım! 3M ürünleri, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için sürekli olarak gelişmektedir. Projeniz için doğru ürünü bulma konusunda veya 3M çözümleri hakkında başka sorularınız varsa bize ulaşabilirsiniz. 

  Bizi Arayın 0216 538 07 77                                                                                                                                         

  Özellikler
  Alev Geciktirici
  Evet
  Birincil Liner
  Polietilen Film
  Düşük Profil
  Yok
  Endüstriler
  Yapı, Elektronik Eşyalar, Mobilya, Genel Endüstriyel, Medikal Ürünler, Askeri Kurumlar ve Kamu Kuruluşları, Özel Araç, Taşımacılık
  Kapatma Ömrü
  5000
  Koli başına Ünite
  3
  Maksimum Çalışma Sıcaklığı (Santigrat)
  49 Santigrat Derece
  Malzeme
  Naylon
  Marka
  3M™
  Ürün Formu
  Rulo
  Ürün Rengi
  Siyah
  Yapıştırıcı Tipi
  Sentetik Kauçuk
  Detaylar
  • Çok çeşitli malzemelere yapıştırmak için aleve dayanıklı kauçuk esaslı bir yapışkan ile desteklenmiştir.
  • Binlerce kapak için dayanıklılık sağlar
  • Alevlere ve aşırı sıcağa direnmek için titizlikle test edilmiştir.
  • Havacılık, Elektronik, İnşaat, Özel Araçlar, Ordu, Tıp, Mobilya, Genel Endüstriyel

  3M™ Aleve Dayanıklı Cırt Cırt Bant SJ3519FR, binlerce kapama için mükemmel dayanıklılık sağlamak üzere tasarlanan iki parçalı bağlantı elemanı çözümümüzün bir parçasıdır. Bu naylon, dokuma cırt cırt bandı, kauçuk esaslı bir yapıştırıcıya sahiptir ve F.A.R. 25.853 madde (a)(1)(i) 60 saniyelik dikey yanma testine uygun olarak aleve dayanıklıdır. SJ3518FR gereksinimlerini karşılar.

  Temiz ve basit bir kapatma çözümü 3M™ Aleve Dayanıklı Kancalı Cırt Cırt Bant SJ3519FR, fermuarlar, vidalar, çıtçıtlar, kancalar, cıvatalar ve daha fazlası için gelişmiş bir kapatma alternatifi sunar. Aleve dayanıklı, sentetik kauçuk bazlı bir yapıştırıcı ile kaplanmıştır. Cırt cırt bantlarımız çeşitli yüzeylere tutturulabilir ve çeşitli sıcaklık ve nem koşullarında işlev görebilir. FAR 25.853 ve diğer genel yanıcılık testleri uyarınca test edildiklerinde alev direnci sağlar ve 3M™ Aleve Dayanıklı İlmekli Cırt Cırt Bant SJ3518FR ile eşleşecek şekilde tasarlanmıştır. Kumaşın döşemelik minderlere, uçak oturma yerlerine, halı panel bağlantılarına sabitlenmesi, özel araç ve nakliye uygulamaları, üniformalar, eldivenler ve giysiler, işaret ve ekranlar, genel endüstriyel uygulamalar ve aleve dayanıklı yapışma uygulamaları için önerilir. 3M™ Aleve Dayanıklı Kancalı Cırt Cırt Bant SJ3519FR'nin sırtı, sert, basınca duyarlı, sentetik bir kauçuk yapıştırıcı ile kaplanmıştır. Yapıştırıcı çıplak ve boyalı metal, boya, cam, mühürlü ahşap, kağıt, karton ve polietilen ve polipropilen gibi düşük yüzey enerjili yüzeyler dahil olmak üzere birçok plastiğe iyi yapışır. Bu eşsiz yapıştırıcı aleve dayanıklıdır ve bu kanca bağlantı elemanlarının, tek başına test edildiklerinde 12 saniyelik dikey yanma testi olan FAR 25.853 paragraf (a)(1)(ii)'nin gerekliliklerini karşılamasını sağlar. Basınca duyarlı yapıştırıcıların kullanılması, dikiş, çözücü aktivasyonu, dielektrik veya ultrasonik yapıştırma veya toplu yapıştırma ihtiyacını ortadan kaldırır veya azaltır. Bu ek uygulama prosedürlerinin ortadan kaldırılması, basitlik, gelişmiş güvenlik ve daha düşük montaj maliyeti sağlar. Basınca duyarlı yapışkan ürünler, çeşitli ekipman seçenekleri kullanılarak manuel veya otomatik olarak uygulanabilir. 3M™ Kanca ve İlmek tasarımı 3M™ Kanca ve İlmekli Cırt Cırt Bantlar, birçok uygulamada mükemmel tasarım esnekliği, hızlı ürün montajı, pürüzsüz ve temiz dış yüzeyler ve mükemmel ürün performansı sunar. Dokunmuş kanca, cm²'de yaklaşık 47 minik, sert kanca ile kaplanmıştır. Dokunmuş ilmekler, binlerce açma ve kapama (döngü) sağlayan, binlerce yumuşak, bükülebilir ilmek ile kaplanmıştır. Kanca ve ilmek maksimum boyutsal stabilite ve düzlük sağlamak için önceden çektirilmiştir. Kanca ve ilmeğin bağlantısını kesmek için, şeritleri elle ayırmanız yeterlidir.

  Kaynaklar
  Özellikler / Faydalar

  Bizi Takip Edin
  Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
  Lokasyonu Değiştir
  Türkiye - Türkçe