1. Tüm ürünler

3M™ Cubitron™ II Hookit™ Temiz Kumlama Film Disk 775L

3M Stok Kodu 7100045073
  • 3M™Hassas Şekilli Tanecikler, diğer abrasiflere nazaran iki kata kadar hızlı keser ve altı kata kadar uzun dayanır
  • Birincil olarak stok nakline odaklı çeşitli uygulamalar için ideal
  • Hızlı ve kolay disk değişiklikleri için kancalı ve ilmekli ataşman
  • Çok-delikli kalıp, 5 veya 6 delikli ürünlere nazaran daha yüksek oranda toz alır
 More...
Özellikler
Alt Endüstriler
Takviye ve Destekler, Otomotiv, Marangozluk, Coating Sanding, Özel Metal İşçiliği ve Doğrama, Mobilya, Denizcilik, Paint Prep, Recreational Vehicles, Speciality Vehicles
Aşındırıcı Malzeme
Hassas Şekilli Seramik
Birincil Uygulama
Metal İşleme, Boya Hazırlığı, Kaplama ve Korozyon Giderme, Ahşap İşleri, Kompozit ve Gelişmiş Malzemeler
Delik Sayısı
280
Delik Yapısı
600LG
Destek Malzemesi
Film
Ek Türü
Kanca ve İlmek
Endüstriler
Ahşap İşleri
İnce kum
120+
Kaplama Tipi
Açık Kaplama
Konum
En İyi
Maks dev/dk.
12000
Maks Hız
12000 rpm
Marka
Cubitron™ II
Şekil Tipi
Hookit Film
Ürün Formu
Disk
Uygulama Kategorisi
Harmanlama/Çapak Giderme, Finisaj/Cilalama, Orbital Zımparalama, Boya Hazırlığı, Finisaj ve Onarım
Vakum Desteği
Evet
Yapıştırma Tipi
Rezin
Ürün Özellikleri
  • 3M™Hassas Şekilli Tanecikler, diğer abrasiflere nazaran iki kata kadar hızlı keser ve altı kata kadar uzun dayanır
  • Birincil olarak stok nakline odaklı çeşitli uygulamalar için ideal
  • Hızlı ve kolay disk değişiklikleri için kancalı ve ilmekli ataşman
  • Çok-delikli kalıp, 5 veya 6 delikli ürünlere nazaran daha yüksek oranda toz alır
  • Filmli arkalık daha fazla yırtılma dayanımı ve kenar koruması sağlıyor

3M™ Cubitron™ II Hookit™ Temiz Kumlama Film Disk 775L, konvansiyonel abrasiflere nazaran iki kadar daha hızlı kesime ve altı kadar daha uzun ömre sahiptir. Film disklerimiz, temelde stok nakline odaklı geniş bir uygulamalar seçkisi için ideal olup, çok çeşitli alt tabakalar üzerinde etkilidirler.

Kâğıt disklere nazaran daha iyi yırtılma direnci için 3M™ Cubitron™ II Hookit™ Temiz Kumlama Film Disk 775L’yi kullanın. Disklerimiz, konvansiyonel abrasiflere nazaran iki kata kadar daha hızlı kesim gerçekleştirirken, kullanım ömürleri de altı kata kadar daha uzundur. Temiz Kumlama ürünlerimiz üzerindeki çoklu-delik kalıbı, 5 veya 6 delikli ürünlere nazaran daha yüksek oranda toz tahliye eder. Abrasiflerin kesme yüzeyine toz yüklemesi olmadığında zımpara kâğıdı diskler daha iyi keser ve daha uzun süre dayanırlar. Bu tasarım, deliklerin disk yastığıyla hizalı olmalarını gerektirmediğinden, disk değişiklikleri daha seri ve basit gerçekleşir. Açık kaplamalı konstrüksiyon, abrasif parçacıkları arasında toz ve diğer kumlama kırıntılarının tahliyesine yardımcı boşlukların bulunması demektir. Bu da parçacıkların kesici kenarlarında tıkanmanın önlenmesine yardımcı olur. Yüke dayanıklı kaplama, genellikle diski tıkayan ve kumlama yetisinde düşüşe yol açan yumuşak keresteler, boya ve benzeri malzemelerin kumlanmasında dahi diskin kesime devam edebilmesini sağlar. Film disklerimiz, geleneksel abrasifler gibi oyma veya oyuklamadan ziyade metali dilimleyen üçgen şeklinde noktalar oluşturan 3M Hassas Şekilli Parçacık özelliğine sahiptirler. Bu noktalar parçalandıkça sürekli olarak kendi kendilerini keskinleştirerek son derece seri bir kesim gerçekleştirirler. 3M, arkaları yapışkanlı disklere toz veya kirin bulaşabileceği çalışma alanlarına yönelik tam bir kanca ve ilmek stilli Hookit diskleri serisi sunar. Hookit diskleri, arkaları yapışkanlı disklere nazaran daha ince bir bitirme bıraktıklarından, bir 3M™ Stikit™ diskinin fazla agresif kaçacağı uygulamalarda sıklıkla kullanılmaktadırlar. Disklerimiz, stok nakline odaklı bir dizi uygulama için ideal olup – metaller, kompozitler, jelli koruyucu tabaka ve akkereste dâhil – çok çeşitli alt tabakalar üzerinde etkilidirler. Hookit kumlama diskleri uygun biçimde bir kanca-ve-ilmek destek disk yastığına (ayrı olarak satılır) bağlanırlar. Kolayca sökülebilir olup, abrasifin kullanım ömrü boyunca yeniden kullanılabilmeleri mümkündür. Maksimum toz ayırımı için 3M Elit Random Orbital Kumlayıcılar ve 3M Hookit Temiz Kumlama yastıkları (her ikisi de ayrı olarak satılır) ile birlikte kullanın.

Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe