1. Tüm ürünler

3M™ DBI-SALA® Kapalı Alan, 53 cm Uzatma Direği HC, 8000112, Yeşil

3M Ürün Numarası 80001123M Stok Kodu 70804503533
 • Uzun Kollu kapalı alan kurtarma ve çalışma destek sistemi oluşturmak için 3M™ DBI-SALA® Kapalı Alan HC Davit Kol ile birleştirilebilir.
 • 3M™ DBI-SALA® Davit Düzenekleri ve 3M™ DBI-SALA® HC (yüksek kapasiteli) tabanlarla kullanım içindir
 • Davit kol yüksekliğini 53 cm artırır
 • Korozyon koruması için toz boya ve çinko kaplama
 More...
Özellikler
Ağırlık (metrik)
9,8 kg
Kurulum Türü
Taşınabilir
Kutu Adedi
1
Markalar
DBI-SALA
Önerilen Sektör
Yapı, Genel Endüstriyel, Madencilik, Petrol ve Gaz, Ulaştırma, Kamu Hizmetleri
SGBG EP PPE Product Line Level 1
Davit kol sistemleri
Ürün Özellikleri
 • Uzun Kollu kapalı alan kurtarma ve çalışma destek sistemi oluşturmak için 3M™ DBI-SALA® Kapalı Alan HC Davit Kol ile birleştirilebilir.
 • 3M™ DBI-SALA® Davit Düzenekleri ve 3M™ DBI-SALA® HC (yüksek kapasiteli) tabanlarla kullanım içindir
 • Davit kol yüksekliğini 53 cm artırır
 • Korozyon koruması için toz boya ve çinko kaplama
 • Hafif, taşınabilir tasarım
 • Yüksek görünürlük için floresan yeşil toz boya kaplamalı yüzey
 • Değişik boyutlar mevcuttur
 • Eksiksiz bir sistemin parçası olarak kullanıldığında EN795:2012, EN1496:2006, CEN/TS 16415:2013 ve AS/NZS 5532:2013 gerekliliklerini yerine getirir
 • Üretici Parça Numarası 8568509'in yerine geçer

3M™ DBI-SALA® Kapalı Alan HC (Yüksek Kapasiteli) 53 cm Uzatma Direği, toz kaplamalı alüminyum ve çinko kaplı çelikten imal edilmiştir. Bu bileşen, bir davit kol sisteminin yüksekliğini değiştirmek için kullanılır. Komple sistemimizin bir parçası olarak kullanıldığında bu ürün, EN795: 2012, CEN / TS 16415: 2013, EN1496: 2012 sertifikasına sahiptir ve malzeme işlemesi için 2006/42EC sayılı makine direktifinin gereklilikleri karşılamaktadır.

3M™ DBI SALA® Kapalı Alan HC (Yüksek Kapasiteli) Davit Kol ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış bir direk uzantısı için, 3M™ DBI SALA® Kapalı Alan HC (Yüksek Kapasiteli) 53 cm Uzatma Direği kullanın. Uzatma direklerimiz temel olarak özel çekme alüminyum ve soğuk çekilmiş çelikten imal edilmiştir ve yüksek görünürlüklü yeşil ve çinko kaplamaların bir karışımıyla kaplanmıştır. Davit sistemi yüksekliğini değiştirmek için diğer 3M™ DBI SALA® Kapalı Alan HC (Yüksek Kapasiteli) Direk Uzatmaları ile değiştirilebilir. Komple sistemimizin bir parçası olarak kullanıldığında, bu ürün düşme önleme için EN795:2012 sertifikasına sahiptir. Her biri 140 kg ağırlığında iki kullanıcıya kadar birden fazla kullanıcı düşüş önlemesi desteklenmekte ve CEN/TS 16415:2013 gereklilikleri karşılanmaktadır. Manuel kaldırma için makine direktifi 2006/ 42EC'nin gereklilikleri yerine getirilerek malzeme taşıma kabiliyeti sağlanır. Mobil tabanlarda 205 kg'a kadar, sabit tabanlarda uygun cihazlarla donatıldığında 340 kg'a kadar kapasite sağlanır. Ayrıca, onaylı 3M kurtarma cihazlarıyla birlikte kullanıldığında EN1496: 2012 gerekliliklerini yerine getirerek kurtarma da mümkün kılınır.   Tüm 3M™ DBI SALA® HC tabanlar, 3M™ DBI SALA® HC Davit Direkleri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve birlikte mükemmel bir şekilde uyumlu kapalı alan kurtarma ve çalışma destek sistemini oluştururlar. Söz konusu kapalı alana giriş/kurtarma konusu olduğunda, ekipmanın mükemmel ve hızlı bir şekilde çalışması önemlidir. 3M, yıllar boyunca kanıtlanmış saha hizmetiyle geniş bir kurtarma ve çıkarma sistemleri serisine sahiptir. Güvenlik mühendisleri ve tesis yöneticileri, en çok ihtiyaç duyulduğunda en iyi performansı sağlayacak yüksek kaliteli, sağlam sistemler için 3M™ DBI SALA®'ya güveniyor.

Kaynaklar
Pazarlama Tanıtım Videoları
Veri Sayfaları
Large Volume Order
 • Thank you for your request to 3M. The information you provide on this form will be used to respond to your request though email or telephone by a 3M representative or by one of our authorized business partners with whom we might share your personal information consistent with the 3M privacy policy.


  All fields are required unless indicated optional

 •  
 • Submit Submit

Thank You

Your form was submitted successfully!

Our Apologies...

An error has occurred while submitting. Please try again later...

Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe