1. Tüm ürünler

3M™ DBI-SALA® Kapalı Alan, Kısa Kollu Davit Düzeneği HC, CE, 8000107, Yeşil

3M Ürün Numarası 80001073M Stok Kodu 70804503483
 • Kapalı alan kurtarma ve çalışma destek sistemi oluşturmak için 3M davit tabanları ile birleştirilir
 • 36 cm ile 71 cm (14 inç ile 28 inç) arasında ayarlanabilir ofset
 • Herhangi bir direk uzantısı ile birleştirilir
 • 81 cm ile 115 cm (31 ile 45 inç) arasında ayarlanabilir dikey yükseklik
 More...
Özellikler
Ağırlık (metrik)
14,97 kg
Kurulum Türü
Taşınabilir
Kutu Adedi
1
Markalar
DBI-SALA
Önerilen Sektör
Yapı, Genel Endüstriyel, Madencilik, Petrol ve Gaz, Ulaştırma, Kamu Hizmetleri
SGBG EP PPE Product Line Level 1
Davit kol sistemleri
Standartlar/Onaylar
CE EN 795 cl B
Ürün Tipi
Taşınabilir Düşüş Önleme Postu için Davit Kolu
Ürün Özellikleri
 • Kapalı alan kurtarma ve çalışma destek sistemi oluşturmak için 3M davit tabanları ile birleştirilir
 • 36 cm ile 71 cm (14 inç ile 28 inç) arasında ayarlanabilir ofset
 • Herhangi bir direk uzantısı ile birleştirilir
 • 81 cm ile 115 cm (31 ile 45 inç) arasında ayarlanabilir dikey yükseklik
 • Önceki formlu köşebent tasarımına kıyasla 2 kat daha hızlı ayarlama
 • Ön ve arka montaj özellikleri, karşıt vinç kollarına ve çok yönlü montaj yüksekliklerine olanak tanır
 • Taşıma ve depolama için modüler tasarım
 • Dönme önleyici, çıkarılamaz kafa başlığı
 • Kendiliğinden çekilen pim boyunlukları kırılmaların ve takılmaların önlenmesine yardımcı olur
 • Yüksek görünürlük için floresan yeşil toz boya kaplamalı yüzey
 • Onaylı tabanlarla 340 kg'a kadar Manuel kaldırma için 2006/42/EC sayılı makine direktifinin gerekliliklerini yerine getirir
 • EN795:2012, EN1496:2006 ve CEN/TS 16415:2013 sertifikalı
 • Üretici Parça Numarası 8518001'in yerine geçer

3M™ DBI-SALA® Kapalı Alan HC (Yüksek Kapasiteli) Kısa Kollu Davit Düzeneği çekme alüminyumdan imal edilmiştir ve ayarlanabilir yükseklik ve erişim özellikleri bulunan son derece portatif ve modüler tasarımımıza sahiptir. Düşme önleme için EN795:2012, çok kullanıcılı düşme önleme için CEN/TS 16415:2013, kurtarma için EN1496:2012 sertifikalıdır ve malzeme işleme için 2006/42EC sayılı makine direktifinin gerekliliklerini yerine getirir.

Kapalı alan kurtarma ve çalışma destek sisteminin bir parçası olarak 3M™ davit tabanlarla kullanılmak üzere tasarlanmış Kısa Kollu düzenek için, 3M™ DBI SALA® Kapalı Alan HC (Yüksek Kapasiteli) Kısa Kollu Davit Düzeneğini kullanın. Kısa Kollu davit düzeneğimiz temel olarak özel çekme alüminyumdan imal edilmiştir ve yüksek görünürlüklü yeşil ve parlak siyah toz kaplamaların bir karışımıyla kaplanmıştır. Düzenek, kolay taşıma ve saklama için birden çok parçaya ayrılmasını sağlayan modüler bir tasarıma sahiptir. Bu modüler yapı ayrıca uzun ve Kısa Kollu davit kol tertibatlarının kusursuz bir şekilde değiştirilebilmesini sağlar.   Davit kol yüksekliği ve erişimi ayarlanabilirdir ve kırılmaların ve takılmaların önlenmesine yardımcı olan geri çekilen pim boyunlukları ile tutturulmuş sıkma pimleri kullanılarak güvenli bir şekilde kilitlenir. Yeni tasarım, davit yükseklik ayarlama işlemini önceki 3M™ DBI SALA® modellerinden iki kat daha hızlı hale getirir.   Dört bağımsız tespit yeri mevcuttur ve düşme önlemede EN795: 2012 sertifikasına sahiptir. Her biri 140 kg ağırlığında iki kullanıcıya kadar birden fazla kullanıcı düşüş önlemesi desteklenmekte ve CEN/TS 16415:2013 gereklilikleri karşılanmaktadır. Manuel kaldırma için makine direktifi 2006/42EC'nin gereklilikleri yerine getirilerek malzeme taşıma kabiliyeti sağlanır. Mobil tabanlarda 205 kg'a kadar, sabit tabanlarda uygun cihazlarla donatıldığında ise 340 kg'a kadar kapasite sağlanır. Ayrıca, onaylı 3M kurtarma cihazlarıyla birlikte kullanıldığında EN1496: 2012 gerekliliklerini yerine getirerek kurtarma da mümkün kılınır.   Tüm 3M™ DBI SALA® HC tabanlar, 3M™ DBI SALA® HC Davit Direkleri ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve birlikte mükemmel bir şekilde uyumlu kapalı alan kurtarma ve çalışma destek sistemini oluştururlar. Söz konusu kapalı alana giriş/kurtarma konusu olduğunda, ekipmanın mükemmel ve hızlı bir şekilde çalışması önemlidir. 3M, yıllar boyunca kanıtlanmış saha hizmetiyle geniş bir kurtarma ve çıkarma sistemleri serisine sahiptir. Güvenlik mühendisleri ve tesis yöneticileri, en çok ihtiyaç duyulduğunda en iyi performansı sağlayacak yüksek kaliteli, sağlam sistemler için 3M™ DBI SALA®'ya güveniyor.

Kaynaklar
Pazarlama Tanıtım Videoları
Veri Sayfaları
Large Volume Order
 • Thank you for your request to 3M. The information you provide on this form will be used to respond to your request though email or telephone by a 3M representative or by one of our authorized business partners with whom we might share your personal information consistent with the 3M privacy policy.


  All fields are required unless indicated optional

 •  
 • Submit Submit

Thank You

Your form was submitted successfully!

Our Apologies...

An error has occurred while submitting. Please try again later...

Bizi Takip Edin
Yukarıdaki listede bulunan tüm markalar, 3M tescilli markalarıdır.
Lokasyonu Değiştir
Türkiye - Türkçe